preloader
Przejdź do głównej treści
87050042428a75cef0c15928393e7f3e359003

87050042428a75cef0c15928393e7f3e359003

Ali najlepszy w meczu z Zagłębiem!

OCENY ZA MECZ Z ZAGŁĘBIEM

zawodnik ocena punkty
Ali 7,52 10
Ulvestad 6,35 8
Biegański 6,29 6
Koutris 6,27 4
Cojocaru 6,25 3
Szalai 6,21 2
Wahlqvist 6,12 1
Keramitsis 6,11  
Cuić 5,88  
Ława 5,58  
Agger 5,48  
Mendy 5,11  
Loncar 4,82  
Mukairu 4,77  
Grosicki 4,12  
Borges 3,88  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 107
Ulvestad 98
Grosicki 83
Keramitsis 65
Wahlqvist 55
Mukairu 50
Juwara 43
Pozo 41
Szalai 38
Przyborek 34
Huja 33
Greenwood 27
Borges 27
Ława 20
Loncar 19
Koutris 19
Biegański 18
Ndiaye 17
Molnar 17
Koulouris 16
Ali 15
Cuić 14
Acosta 13
Mendy 7
Czapliński 6
Agger 6
Kamiński 3
Angielski 3
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3168

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (30)

fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 16.05.2026 14:25
Brawo Ali - w piłce nożnej to jest piękne, że mozesz być zapomnianym "niewypałem", a nagle stajesz się najlepszym zawodnikiem meczu a do tego ratujesz swój klub przed spadkiem!
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 16.05.2026 14:26
Ali to największe zaskoczenie na plus -- ostatnich meczy. Wchodzi gość na kwadrans , i robi więcej niż ktokolwiek by się spodziewał. Taki zmiennik jest na wagę złota.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 15:20
Motór z grubsza pewny utrzymania już odpuszxza u siebie nozownikom. Toć to miód na serce tym co wieszcza spadek Cracovii, ironizijsc. Jak pisałem żadna Cracoviia nie spadnie. Lechia również. Poleci Piast i Arka. I w sunie słusznie
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 15:24
Pytanie retoryczne, ile punktuw na wiosne uzbierał by Grosicki?
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 16.05.2026 15:36
Bodajże 200 000 punktów miesięcznie, ale nie pamiętam już szczegółów odnowionego kontraktu ;p
zakoo

zakoo

(16336/18000) 16.05.2026 15:58
Fajnie byłoby na koniec przygody poznać szczegóły kontraktu i dyspozycji Mendyego. Ja już nie wiem, po co on tu przyszedł - wyłącznie regularnie trenować, czy jednak walczyć i grać. Ciekawe czy miał jakieś zapisy o maksymalnej ilości minut lub limicie wejść. Ciężko mi uwierzyć, że przyszedł do nas w takim stanie fizycznym, że nie zdążył się odkręcić przez całą rundę... Chociaż przy naszym sztabie może nie jest to całkiem niemożliwe.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 16.05.2026 16:01
@zakoo Z Mendym to w ogóle ciekawa sprawa, jak wszedł na te 15 minut to nierzadko dawał wyraźną zmianę na plus i spokój w obronie. No ale właśnie - jak wszedł i to maks. 15 minut. Szkoda, że się porządnie nie odbudował, bo mógł to być ciekawy zawodnik.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 16.05.2026 16:17
@El Profesor A nie pamiętasz jak wszedł od 1 minuty to jak dobrze pamiętam pod koniec 1 połowy się rozsypał Piłkarsko pożytku raczej nie będzie. Nie wiem czy nie byłoby dobrym pomysłem (pod warunkiem, że On sam by się na to zgodził) zrobić go trenerem młodych roczników w akademii. Facet ma empatię i niezaprzeczalne doświadczenie piłkarskie. Dla trampkarza możliwość trenowania pod okiem byłego mistrza świata to niezapomniane przeżycie i mega speed do treningów.
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 16:34
Na Grosickiego to chyba rodzina i koledzy głosowali, bo skąd tyle punktów. Ogólnie pierwsza piątka jest na swoich miejscach zasłużenie, pokazali walkę i od nich dużo w tym meczu zależało. Gdyby było więcej zaangażowania pozostałych piłkarzy, to wynik mógłby być wyższy. Cieszą 3 punkty
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 16.05.2026 16:38
Gratulacje Ali to była bardzo ważna bramka dla nas i nie zabrakło ci zimnej krwi mało siatka nie rozerwana została tak przybąbniłeś Z innej beki ta ścierka sraksa prowadziła 3 1 mając zapewnione utrzymanie i w końcówce dostała 2 bramki na 3 -3 Piłka daje i zabiera ale święto bladz będzie walczyć do ostatniej kolejki
Mario 22

Mario 22

(1171/1200) 16.05.2026 16:44
Wrzuciłem do systemu bilet na GKS A7 rząd16 miejsce 16
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 16.05.2026 16:52
@Anathema jakoś Twoja spiskowa teoria dziejów się nie sprawdziła. Odszczekasz? Trochę więcej wiary w to, że nie wszystko co się dzieje to spiski, układy i działania sił nieczystych.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 16:55
jka 34 - 23-24 maja Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 23 maja, 17:30 Cracovia - Korona Kielce 23 maja, 17:30 Górnik Zabrze - Radomiak Radom 23 maja, 17:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 23 maja, 17:30 Lech Poznań - Wisła Płock 23 maja, 17:30 Legia Warszawa - Motor Lublin 23 maja, 17:30 Pogoń Szczecin - GKS Katowice 23 maja, 17:30 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 23 maja, 17:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice To za tydzień. Ale dzis przy wygranej Piasta i Lechii mamy komplet spadkowiczow. Jesli nie to za tydzien mecz Widzew Piast wyloni ostatniego relegowanego
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 16:57
@Pogodniak co mam niby odszczekiwać? Poleci Piast albo Widzew tak jak wcześniej uwzglednilem. W ostatniej kolejce która nakreslilem wiadomo kto bedzie wygrywal
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 16.05.2026 17:09
Ali co się w tańcu nie ................
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 16.05.2026 17:14
@Anathema nie odnosiłem się do tego kto spadnie ale do Twojej uwagi, że Motor odpuszcza. Jak widać nie odpuścił. A kto spadnie to zobaczymy. Nie stawiałbym wszystkich pieniędzy na Twoje typy. Na pewno będzie jeszcze ciekawie.
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 17:14
Najbardziej narażona na spadek jest Lechia, ma 38 punktów, gra z Legią i z Brukiem, któremu już wisi wszystko, ale nawet jak gdańszczanie wygrają to 41 pkt może im zabraknąć. Drugi w kolejce jest Piast z 41 pkt, a ma mecze tak ciężkie, że trudno im będzie zdobyć choć punkt. Następna jest Cracovia, która obecnie ma 40 pkt i mecz z Koroną. Pominąłem Widzew, który ma 39 punktów i ostatni mecz gra u siebie właśnie z Piastem. Jeśli wygra, to zostanie w Ekstraklasie odsyłając Piastunki do 1 ligi, a jeśli przegra lub zremisuje, to Łodzianie spadną niestety. Cóż dali doopy w meczu z Koroną
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 17:15
Natomiast ciekawie może być z nami. Otóż jeśl wygramy z Geksą, a trzeba założyć że tak będzie, to możemy zakończyć ten sezon na 7 miejscu, co byłoby wyczynem patrząc jaki jen sezon jest poyebany
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 17:19
@Pogodniak , nie doszacowałem ze Motor gra jeszcze dla siebie. Mea culpa. Tak czy inaczej Cracovia, niestety, tez sie utrzyma
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 16.05.2026 17:22
1962: No jeżeli chodzi o Piasta to on jutro gra z Rakowem i gdy wygra to leci Widzew już jutro to będzie wiadome Jeżeli zremisuje albo przegra to zwycięzca nst mecxu Piast Widzew zostaje w e-klapie
jerzy.szymanski

jerzy.szymanski

(1491/1600) 16.05.2026 17:34
Teraz czas na transfery , dosyć mamy już tej niepewności i mało udanych zakupów Tana
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 16.05.2026 17:49
Mendy taka nota, to ja chyba inny mecz oglądałem.
marcinnn

marcinnn

(44442/48000) 16.05.2026 19:21
Molnar i Cuić, to może być naprawdę niezły, uzupełniający się duet. Oby tylko Węgier wrócił do formy kontuzji, bo różnie z tym bywa niestety. Niektórzy piłkarze po zerwaniu więzadeł krzyżowych nigdy nie wracają w pełni do formy.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 16.05.2026 20:18
@pawel Drogi Pawle, jakbyśmy założyli się na serio, to wygrałbym od Ciebie trzy koła, które z resztą są mi teraz potrzebne, he he. Z racji tego, że wygrałem, odwróćmy paradygmat i zegarek, który stawiałem, chciałbym Ci podarować w prezencie. Jest nowy, nienoszony i ze szczęśliwym numerem 8. Wyślij mi proszę 1 grosz na moje konto z adresem w komentarzu, żebym mógł Ci wysłać. Pozdrawiam. Roman A wygląda tak... https://shop.xicorr.com/spark-gmt-novax-bronze.html
Romano69

Romano69

(17621/18000) 16.05.2026 20:26
A do Was Bracia mam wielką prośbę, bo państwo nasze olało mnie i już nic mi nie daje, o wsparcie jakiekolwiek, bo brakuje mi nie tylko na leki, a na rachunki i nawet na jedzenie. Jeden z Was zaproponował mi wywieszenie transparentu na meczu ostatnim, z prośbą o pomoc dla mnie. Odmówiłem. Takie akcje są dla Roberta i chorych dzieciaczków, ja ewentualnie tutaj mam możliwość proszenia Was o pomoc. Pięknego weekendu. Pozdrawiam. Roman https://zrzutka.pl/rs63f5
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 16.05.2026 21:26
@andrzej123x Ba! Ja to pamiętam, jak pisałem tu na forum, że Mendy powinien mieć zakaz zbliżania się do bramki przeciwnika, bo setki (chyba dwie) takie zmarnował, że szok. Niemniej na obronie bywały momenty, że naprawdę nieźle pracował. No ale on się nie nadaje nawet na jedną połowę, więc nic z tego nie będzie. A z tą pracą z młodzieżą, niby fajny pomysł, ale biorąc pod uwagę historię Mendy'ego (nieważne, czy był winny, czy nie), to nie każdemu by się to spodobało. Mógłby być kwas.
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 16.05.2026 21:47
Tak niedoceniany Ali... zapewnia pozostanie Ekstraklasie!! Ale jego gra była nie doceniana do tej pory...jednak trzeba zawsze dawać szanse a nie skreślać po paru meczach!! A po za ty jedzie na mistrzostwa świata.....I tyle w temacie!
19DDD48

19DDD48

(235334) 16.05.2026 22:59
Gratulacje! Szalenie ważny gol. Może w końcu odpaliłeś Ali!
fdm

fdm

(4901/6400) 17.05.2026 00:01
Mendy, Mukairu i Agger pod Ławą? Co Wy meczu nie oglądaliście? xD
Transfer

Transfer

(33007/36000) 18.05.2026 09:22
ok, mecz wygrany, to i noty są dość wysokie, ale wg mnie zdecydowanie za wysokie za tą męczybułę, jaką zapewnili nam nasi piłkarze. Przewaga olbrzymia, posiadanie piłki - przytłaczające, ale co z tego jak ilość strzałów na bramkę podobna, wykończenie akcji - fatalne, zero przyspieszenia, wrzutki z uporem maniaka bite na wysokich stoperów Zagłębia. Szczęście że choć jedna z nich dała nam bramkę, choć to też nie było takie oczywiste. Swoją drogą nie mam pojęcia, w jaki sposób z taką toporną grą Zagłębie jest tak wysoko. Jedno jest pewne, to był jeden z najsłabszych meczy jaki ostatnio widziałem