preloader
Przejdź do głównej treści
870500d47d4855decc8b3f4eefd94daa0b376a

870500d47d4855decc8b3f4eefd94daa0b376a

Ali: Najważniejsza jest wygrana całego zespołu

Hussein Ali wszedł na plac gry w 82. minucie rywalizacji, zmieniając Danijela Lonacara. W dolicznym czasie stracia z Nafaciarzami przypieczętował wygraną precyzyjnyms strzałem po ziemii tuż przy słupku - Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Straciłem trochę czasu przez kontuzje. Najważniejsze jednak, że jako drużyna zgarnęliśmy trzy punkty. Zagraliśmy dobre spotkanie. Byliśmy konsekwetni, walczeni. Cały zespół pracował mocno na dzisiejszy wynik. Każdy dołożył cegiełkę do wygranej - ocenił Irakijczyk.

Jesienią Pogoń przegrała w Płocku 0:2. Dziś wzięła z nawiązką rewanż za tamto spotkanie. - Moim zdaniem nasza gra mogła się podobać kibicom. Wisła Płock ma bardzo dobrą defensywę, gra kompatkowo w obronie, a my strzeliliśmy jej trzy gole. Mimo wszystko musieliśmy zapracować solidnie na tą wygraną. Niemniej byliśmy zespołem lepszym, bardziej skutecznym. Zdobyte trzy punkty są bezcenne. Do Białegostoku jedziemy z nastawieniem, żeby wygrać. Zostały nam już tylko trzy mecze. I w każdym z nich celem jest zwycięstwo. 

Już za nieco ponad miesiąc startują mistrzostwa świata. Prawy obrońca granatowo-bordowych był w eliminacjach podstawowym graczem reprezentacji Iraku, która uda się na czempionat w Ameryce Północnej. - Oczywiście, że mam nadzieję, że będzie mi dane wystąpić na Mundialu. To największe marzenie sportowe każdego piłkarza. I w moim przypadku jest ono bliskie spełnienia. Cieszę się, że powoli dochodzę do optymalnej dyspozycji piłkarskiej, a zdrowotnie nic poważnego mi nie dolega. To może być fanatstyczne uczucie i doświadczenie - opowiedział Ali.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1570

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

1962

1962

(62487/72000) 04.05.2026 08:36
Bardzo odważna decyzja. Klepka z Czaplą i pójście na pełnym gazie i decyzja strzału bez zbędnych podań, dało efekt w postaci bramki. Brawo
Anathema

Anathema

(39736/48000) 04.05.2026 09:05
Ali ma więcej bramek w twj rundzie niz Grosicki
19DDD48

19DDD48

(235334) 04.05.2026 09:09
Gratulacje za bramkę! Miałem nadzieję że będziesz uderzał a nie oddawał piłkę. Za mało mamy pewności siebie w takich sytuacjach i dokonujemy często złych wyborów.... ale w tej akcji zrobiliśmy wszystko jak należy! Powodzenia w kolejnych meczach!
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 04.05.2026 09:17
Zdobył ładnego gola ale on mnie nie przekonuje. jakiś jest taki bez wyrazu , taki bez charakteru i radości a w obronie dzisiaj beznadziejnie zagrał .Jeszcze ten faul , na którym kartkę zarobił mógł sie dla nas źle skończyć
mark

mark

(124595) 04.05.2026 09:28
Bardzo fajna bramka z jego strony
darecki73

darecki73

(45952/48000) 04.05.2026 09:31
Jak tyś mi tym rajdem i golem zaimponował Ali, to szacun.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 04.05.2026 10:16
Plus jest taki że Pers zarobi ładne dziesiątki tysięcy euro za jego pobyt na MŚ. Ekonomicznie świetny ruch , kasę przeznaczyć na wzmocnienia i lecimy dalej , szkielet drużyny jest