preloader
Przejdź do głównej treści
870500197a188ae626963f742bb7172a2fbc8a

870500197a188ae626963f742bb7172a2fbc8a

Ali: Najważniejsze były punkty, ale gol cieszy

- Wiadomo, że dziś to jest dla nas ważne wydarzenie. Wygraliśmy mecz dzięki czemu zapewniliśmy sobie utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Cieszymy się z tego jako drużyna i mam nadzieję, że fani też - mówił chwilę po meczu Hussein Ali. - Od początku meczu czułem, że mamy nad nim kontrolę. Cały czas spychaliśmy rywala do defensywy. Robiliśmy to konsekwentnie i zasłużyliśmy na gola.

- Najważniejsze dzisiaj było aby wygrać i zdobyć trzy punkty. Oczywiście cieszy mnie to, że strzeliłem gola - opowiada dalej prawy obrońca. - Teraz przed nami mecz z GKS-em, a my każdy mecz chcemy wygrywać. Nie ważne czy to ostatni mecz, czy u siebie, czy na wyjeździe. Każdy mecz to trzy punkty i chcemy wygrywać.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2761

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

Anathema

Anathema

(39736/48000) 15.05.2026 22:12
Super chłopaku, ostatnią swa gra dajesz nadzieję oraz szansę sobie by nadal tu grać i dac nam nieco satysfakcji
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 15.05.2026 22:14
Gol Alego na miarę utrzymania.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 22:18
Jesli na MS wpadnie komus w oko to dzis gral przedostatni mecz dla Pogoni?
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 22:21
Dojdzie Dziczek wróci Pozo do tego Ulwe i Acosta w końcu będzie środek kompletny. Młodzi na zmiany i OK.
mygreg

mygreg

(980/1200) 15.05.2026 22:22
Ali, dzięki za Twoje brameczki, zwłaszcza za dzisiejszą, dającą nam utrzymanie. Potrafisz swym ciągiem na bramkę zawstydzić niejednego napastnika, ale pamiętaj by pracować równie solidnie w obronie. Powodzenia!
1969

1969

(37259/48000) 15.05.2026 22:32
Dziś chyba jedyny, który wiedział, że żeby strzelić gola, to trzeba oddać strzał, bo inaczej gola nie będzie. I chwała mu za to
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 15.05.2026 22:37
Dzisiaj były pilkarz Pogoni pogrążył Adamczuka drużynę, a za tydzień przyszły piłkarz Pogoni dokończy dzieła ...i wtedy według JM prawopodopodonie najlepszy dyrektor sportowy klubu extraklasy dostanie kopa w Łodzi....I zostanie tylko emerytura olimpijska ...tak dużo dla tej fałszywej pijawki Pogoni.
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 22:37
Wielkie gratulacje za gola ALI , dzieki temu my w ESA zostali!
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 15.05.2026 22:41
Widzew praktycznie spadek...Adamczuk lamus skończony wydał 20mln euro na spadek...XD ale co to jest za flet i buc to nie mam pytań, mam nadzieje że jeszcze gdzieś wyłapie na powrót do Szczecina.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 15.05.2026 22:42
Mityczny notes, Rafałowicza i Adamczuka się nie sprawdził ? Wy amatorzy żerowaliście tylko i wyłącznie na pracy fachowców takich jak Runjaic i Gustaffson. Hahahah. Chociaż życzę Widzewowi jak najlepiej, to straszna beka.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 15.05.2026 22:52
W anal+ płaczą za Widzewem ...miód na moje serce ... gratulacje dla Korony .
Anathema

Anathema

(39736/48000) 15.05.2026 22:54
Obiektywinie patrząc to na czym bazujecie snujac swoje przesłanki ze Widzew spadnie? Prędzej Piast który jeśli nie wygra z Rakowem u siebie bo inaczej będzie musiał tego dokonać w Łodzi. Ponadto Lechiia musi ograć Legie a to tez proste nue będzie
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 23:28
Nasz były szybki zawodnik Błanik ( widać było, że ma duży potencjał ) wyjaśnił dzisiaj Adamczuka i spółkę !
Morfeusz

Morfeusz

(2519/2800) 15.05.2026 23:31
@waldek01 nie ma opcji na puchary. Do 5 miejsca dajace LKE brakuje nam na chwilę obecną 4 punkty
lero

lero

(74629/96000) 15.05.2026 23:34
Ali nie bądź taki skromny. Ciesz się. Twój gol dał nam utrzymanie i na pewno będziesz go pamiętał do końca życia.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 16.05.2026 00:55
i co pijawki , cicho coś , Alex zamknął wam japy , następny sezon - po nieśmiertelność!
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 16.05.2026 01:22
Ostatnia kolejka będzie fajna, jeszcze bardziej fajne, że my już możemy zrobić dobrze znany plażing :)
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 16.05.2026 01:26
Ali masz naturalnie fajnie ułożoną prawą noge, do tego troche szczęścia - musisz częsciej uderzać, zwłaszcza po długim rogu, o ile dostaniesz więcej szans na prawym skrzydle ...
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 16.05.2026 08:19
Dziwny mecz ale nie powiedziałbym , że Pogoń będzie musiała w rekompensacie oddać im w przyszłym sezonie 3 pkt. to nie tak jak można przypuszczać. Zagłębie zagrało bardzo nisko i liczyło na kontry wiedząc , ze Pogoń raczej im krzywdy nie zrobi , bo nie mamy ofensywnych kreatywnych piłkarzy jak Pozo czy Lukinias dajmy na to. Przeliczyli się i gdy jednak wpadło i rzucili się do odrabiania. Myślicie , że po co Ojrzyński wpuścił Kowalczyka? Żeby go skompromitować czy żeby ukąsił ? On miał powód aby nas ukarać bo to Zarząd go nie chciał. Widać było po nim frustracje gdy nie dostał podania w polu karnym dwa razy. Zarzucanie Zagłębiu oddania meczu to tak jakbyśmy uważali , że my pomogliśmy w Szczecinie Legii , bo zagraliśmy tak samo beznadziejnie mając nóż na gardle jak Lubin dzisiaj z nami. Oni nie są wirtuozami , klasyk jak Wisła Misiury i tylko słabość drużyn z czołówki i brak środka drużyn tabeli sprawił , że zaszły te dwie druzyny tak daleko.
realista!

realista!

(30372/36000) 16.05.2026 13:33
Ali dobrze wygląda w ofensywie, ale w obronie słabo. Grał mało, ale zdążył wyłapać 7 żółtych kartek! Wynikało to tego, że często źle się ustawiał lub był spóźniony za rywalem. W ostatniej kolejce chętnie zobaczyłbym go na prawej pomocy. Nie będzie miał tyle zadań defensywnych, za to mógłby się skupić bardziej na atakowaniu i dośrodkowaniach do Čuicia