preloader
Przejdź do głównej treści
8705004d3b45624c3208abdff9d1d5244925cc

8705004d3b45624c3208abdff9d1d5244925cc

Ali w szerokiej kadrze Iraku na Mistrzostwa Świata!

Irak w grupie I zmierzy się z Norwegią (17 czerwca, Foxborough), Francją (22 czerwca, Filadelfia) i Senegalem (26 czerwca, Toronto).

Przed mistrzostwami Irak zagra towarzysko z Andorą (29 maja) i Hiszpanią (4 czerwca) podczas zgrupowania w Hiszpanii oraz 9 czerwca z Wenezuelą w USA.

Zdjęcie

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2341

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

mark

mark

(124595) 19.05.2026 20:09
No to trzymamy kciuki aby piłkarz Pogoni zalapal się na MS ! Tyle że jeśli się załapie to raczej w Szczecinie go więcej już nie zobaczymy.
Tajuyy

Tajuyy

(2845/3200) 19.05.2026 20:27
No i dzięki temu chłopak spłacił się już sam nam :D
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 19.05.2026 20:36
Przyćmił Molnara, Greenwooda i Mendyego. O Morze Ndiaye i Juwarze nie wspominając. Ma więcej bramek niż Angielski, Paryzek,, Kostorz . Okazał się zaskakująco korzystnym transferem.
darecki73

darecki73

(45943/48000) 19.05.2026 20:49
Facet ma ciąg na bramkę i nie boi się strzelać. Większość naszych podaje, podaje, a Ali wali do bramy. Jak na zmiennika Linus dobry zawodnik. A jak pojedzie na mistrzostwa, to jeszcze załatwi zarobek dla Pogoni.
maciej26

maciej26

(5477/6400) 19.05.2026 21:41
Gratulacje. Będzie na kim oko zawiesić na tych mistrzostwach.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 20.05.2026 04:10
Chłop pokazał jaja w dwóch ważnych meczach pod rząd, takim nam trzeba. Linus i on to beton na prawej obronie i oby tak zostało.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 20.05.2026 07:07
Dziś Bracia pragnę podziękować Grzegorzowi M., który nie pierwszy raz mnie wspiera. Grzegorzu najpiękniej jak potrafię. dziękuję Ci za kolejne wsparcie i przepraszam, że dopiero teraz piszę. ale choroba przykuła mnie do łóżka, przez kilka ostatnich dni. Codziennie modlę się o Łaski i Dary Boże oraz o zdrowie dla wszystkich Was, tych, którzy mnie wspierają i tych, którzy nie mogą sobie na taki gest pozwolić. Jeśli ktoś jeszcze zechce mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczny. Dobrej nocy. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5
darecki73

darecki73

(45943/48000) 20.05.2026 07:34
A tymczasem jeden rumuński klub rozmawia z Cojocaru... Czas na nowego, lepszego bramkarza
Remson

Remson

(14598/18000) 20.05.2026 13:32
Tak Misiek ekspercie przyćmił Molnara. Przypomnę Ci że Molnar rozegrał dla Pogoni 10 meczów, czasowo 9 bo dwie połówki. Strzelił 3 gole w tym najładniejszego w ekstraklasie. Serio jechanie po nim albo sugerowanie że jest słaby to nieporozumienie.