preloader
Przejdź do głównej treści
870500b5bcc47f444c7496ad4559208b5aa8f4

870500b5bcc47f444c7496ad4559208b5aa8f4

Ali zagrał z Hiszpanią

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a zawodnik Pogoni Szczecin wyszedł na boisko w podstawowym składzie swojej kadry i zszedł z niego w 62. minucie spotkania.

Hiszpania - Irak 1:1 (1:1)
Ferran Torres 16 - Merchas Doski 27

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3128

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

mark

mark

(124595) 05.06.2026 08:03
Niesamowity wynik
mark

mark

(124595) 05.06.2026 08:11
Który zawodnik Pogoni grał przeciwko takim asom jakimi są zawodnicy Hiszpanii? Ok wcześniej kiedyś Henryk Wawrowski
darecki73

darecki73

(45931/48000) 05.06.2026 08:13
Jak dobrze się zaprezentuje na mistrzostwaxh, to Alex go sprzeda. Widać, że Alex szuka oszczędności i przychodów. Co może obetnie, sprzeda, zwolni. Zaorał żeńską Pogoń, rezerwy spadły do 4 ligi, a pierwszy skład też bardziej do walki o utrzymanie niż o puchary. I najgorsze, że nie widać perspektyw na lepszy nowy sezon.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 05.06.2026 08:26
Wynik robi wrażenie
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 05.06.2026 08:54
darecki73 To najpierw musi być ogarnięty zarząd potem trener a potem piłkarze bo to co jest teraz to nawet Botofago by nie chciało
keybo

keybo

(7031/9600) 05.06.2026 09:05
@darecki73 Ciekawe, że za wszystko odpowiada Alex, a o poprzednim zarządzie już nikt nie pamięta. To właśnie za ich kadencji budowano obecny stan klubu. Pamiętasz jeszcze słynne opowieści Adamczuka o roczniku 2003? Jakie to miały być perły akademii, które będą stanowić o sile Pogoni przez lata. No i gdzie dziś są te wszystkie asy? Pomyślałeś, może po prostu zaczęło się w klubie porządne przewietrzanie. Skoro z tymi samymi ludźmi przez tyle lat nie udało się zdobyć żadnego trofeum, to może najwyższy czas spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Nie każdy lubi zmiany, ale jeszcze mniej sensu ma powtarzanie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów. Łatwo krytykować obecne ruchy, trudniej odpowiedzieć na pytanie, dlaczego przez poprzednie lata przy tak wielkich zapowiedziach i projektach klub nadal nie ma w gablocie tego, na co wszyscy czekamy.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 05.06.2026 09:34
@keybo zmiany zmianami ale gdzie są ludzie na zastępstwo czas apierdala zaraz będą zaczynać przygotowania a tu cisza ,co kesler to ma ogarnąć wszystko?kadra a w szczególności sztab musi być skompletowany przed pierwszym trenigiem
keybo

keybo

(7031/9600) 05.06.2026 09:53
@fan emigrant Też uważam, że sztab i kadra powinny być możliwie jak najszybciej skompletowane, bo czasu do przygotowań nie ma aż tak dużo. Z drugiej strony jesteśmy po dużych zmianach w klubie i wolę, żeby pewne decyzje były dobrze przemyślane, niż podejmowane pod presją czasu. Najbliższe tygodnie pokażą, czy za tą ciszą stoi konkretny plan, czy faktycznie jest powód do niepokoju. Na razie pozostaje obserwować, bo ocenianie całego projektu przed startem przygotowań byłoby trochę przedwczesne.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 05.06.2026 12:53
Super wynik. 1:1 z Hiszpanią nawet w sparingu to duża rzecz. Szczególnie dla Iraku.