preloader
Przejdź do głównej treści
870500f20dca898c651fe0a0c92f33161cde6e

870500f20dca898c651fe0a0c92f33161cde6e

Biegański po meczu przeprosił rywala

To był trudny sezon dla Pogoni - pełen niepewności i napięć. Po wygranej z Zagłębiem Lubin stało się jednak jasne, że Szczecinianie zagrają także w przyszłej kampanii Ekstraklasy. 

W piątkowym starciu decydująca okazała się bramka Husseina Alego z 79. minuty. 

Cały mecz w trykocie Dumy Pomorza rozegrał Jan Biegański. Niestety, pomocnik już na starcie spotkania „wyeliminował” Jakuba Kolana. Po zderzeniu się głowami gracz Miedziowych musiał opuścić boisko - zastąpił go Adam Radwański.

Jak przyznał na konferencji prasowej Leszek Ojrzyński, 21-latek może nie zagrać w ostatnim meczu z Jagiellonią Białystok.

- Nie wiemy, czy Kolan będzie do naszej dyspozycji na kolejny mecz w Białymstoku. Ma pięć szwów na brwi i ta rana nie jest w dodatku taka jednostrukturalna - przyznał opiekun Zagłębia.

Biegański był przejęty tym niezamierzonym faulem. Po ostatnim gwizdku udał się do szatni rywala i przeprosił poszkodowanego zawodnika Miedziowych.

- Trzeba pochwalić Janka Biegańskiego. Po meczu przyszedł do naszej szatni i przeprosił Jakuba Kolana za to zderzenie głowami z początku meczu. Powiedział, że jest mu przykro. To też jest ważne zachowanie, szacunek - ujawnił Ojrzyński. 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3781

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 16.05.2026 08:56
Klasa
darecki73

darecki73

(45944/48000) 16.05.2026 09:08
Chłopak ma chyba dobrze poukładane w głowie, żadna tam woda sodowa itd. Piłkarsko też nieźle. Na pewno jeden z tych, którzy w Pogoni powini zostać.
Maciejrooo

Maciejrooo

(745/800) 16.05.2026 09:29
Janek wydaje się być dobrym człowiekiem, trochę w życiu przeszedł, ale nie zniszczyło go to za to wielki szacunek. Na murawie bywa różnie, ale mam nadzieję, że zostanie z Nami i wejdzie na wyższy poziom, ponieważ ma potencjał. Widać było po ostatnim gwizdku jak mu zależy także tego nam trzeba.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 16.05.2026 09:40
Elegancki chłopak. Widać, że ma poukładane w głowie.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 16.05.2026 09:41
To jest klasa. Takich zawodników w Pogoni potrzeba - umiejących samodzielnie myśleć
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 16.05.2026 10:19
Meczyk sobie może obejrzeć tyllo nie czytaj social mediów w tym tego forum.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 16.05.2026 12:38
Master classs
mygreg

mygreg

(980/1200) 16.05.2026 12:54
Nasz Janek pokazał klasę. W przeciwieństwie do Wójcika z Craxy, który go bandycko skasował pod koniec ich ostatniego meczu w Krakowie
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 16:44
Niektórych transfer Janka oburzył, ale trzeba było dać jemu więcej minut, aby pokazał, że warto było na niego postawić. Te przeprosiny dla piłkarza Zagłębia są dowodem na to, że jest piłkarzem z wielką klasą, który jeszcze pokaże swoją wartość. SZACUN Janek
eLch

eLch

(11144/12000) 17.05.2026 18:38
W przyszłym sezonie liczę na bardziej polską Pogoń i są na to szanse z Dziczkiem i właśnie Jankiem. Do tego jacyś młodzianie z akademii i będzie dobrze.