preloader
Przejdź do głównej treści
8705003a0add9eba608d14778bc590bc87fe6a

8705003a0add9eba608d14778bc590bc87fe6a

Biegański: W ten weekend nie obejrzę żadnego meczu

- Takiego meczu się spodziewaliśmy, że Zagłębie będzie nisko bronić. My dziś dobrze operowaliśmy piłką, jednak chyba trochę za wolno w pierwszej połowie. Dochodziliśmy do sytuacji, kilka razy byliśmy groźni, ale nie wykorzystaliśmy przewagi w pierwszej połowie. Inicjatywę oddaliśmy w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej i drugiej połowy. Zagłębie musiało się otworzyć i zaryzykować. Mieliśmy okazję zamknięcia meczu golem na 2:0 i całe spotkanie byłoby postrzegane inaczej - mówił po meczu Jan Biegański. - Mówiliśmy sobie w przerwie, że to tak będzie wyglądało dalej i musimy zachować chłodną głowę, bo w końcu zdobędziemy bramkę. Mogliśmy strzelić drugą i wtedy byłoby to takie pewne zwycięstwo. Całe spotkanie było na styku i w ostatnich minutach była nerwówka, ale wytrwaliśmy. W tym sezonie były już mecze w których oddaliśmy inicjatywę w końcówkach i traciliśmy bramki. Dziś było jednak lepiej.

Pogoń zapewniła sobie utrzymanie, ale przed sobą ma jeszcze kończący sezon mecz w Szczecinie z GKS-em Katowice.

- Za tydzień mamy kolejny mecz. Chcemy się fajnie pożegnać z kibicami, wygrać to spotkanie i dobrze zakończyć ten sezon. Był on ciężki nie tylko dla nas. Myślę, że dla Was, dziennikarzy też, dla kibiców i wszystkich, którzy mają Pogoń w sercu. Po każdym z naszych spotkań myślę, że każdy sprawdzał dodatkowo tabelę i jak grają inne zespoły. Dziś nie musimy tego robić. Ja w ten weekend nie obejrzę żadnego innego meczu, nie spojrzę w tabelę i odcinam się od tego - opowiada dalej Biegański. - Cieszę się, że załatwiliśmy to utrzymanie dzisiaj. To był ciężki sezon dla wielu drużyn, które też miały większe oczekiwania. Tak się ten sezon ułożył, każdy może wygrać z każdym. My po meczu z Jagiellonią wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku, nawet gdy przegrywaliśmy 0:2 to wiedzieliśmy, że możemy wrócić. Nie łatwo się gra na drużynę, która się broni, ale wyczekaliśmy i strzeliliśmy upragnionego gola.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4627

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (19)

leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 16.05.2026 09:44
Wczoraj jeden z najlepszych. Ma potencjał, ale też musi dostawać więcej minut. Ciekawe jak się ułoży druga linia jak dojdzie Dziczek.
dj maks

dj maks

(10490/12000) 16.05.2026 09:56
ależ ten Kowalczyk jest cieniutki Ojrzyński dał mi płac licząc,że zadziała syndrom byłego klubu i wyjdzie mu strzał życia , tymczasem szybka wędka już w szatni i taki Sebuś był u nas kapitanem .. Następny sezon pokaże na ile poważnie Alex traktuje klub i czy wyciąga wnioski z ewidentnie popełnionych na starcie błędów personalnych poczynając od Keslera..
marcinnn

marcinnn

(44442/48000) 16.05.2026 09:57
Jak Mukairu nie trafił na pustaka, a później Cojo odwalił kaszanę z Jagą, to pomyślałem, że coś takiego musi się zemścić. Coś musimy przez to stracić. Utrzymanie na szczęście jest, ale gdyby Mukairu trafił, a Cojo po prostu został na linii, to za tydzień realnie byśmy grali o puchary. Mega dziwny sezon. Gieksa natomiast w meczu o pietruszkę zostanie powieziona w Szczecinie i to być może nawet wysoko. Pogoń lubi wysoko wygrywać ostatnie mecze o nic.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 16.05.2026 09:59
Janek nie przesadzaj. Teraz na spokojnie z pocornem możesz zobaczyć zmagania innych o utrzymanie np, Lechii czy Cracovii. Wczoraj warto było obejrzeć Korona-Widzew. Umiejętności piłkarskie nie za wysokie ale zaangażowanie na maxa, A jak faktycznie nie to przełącz na Puchar Anglii. Zawsze można się czegoś nauczyć. Pozdrawiam.
marcinnn

marcinnn

(44442/48000) 16.05.2026 10:00
Z Mukairu oczywiście miałem na myśli mecz w Krakowie i jego strzał w słupek po podaniu Ciucia.
kurzawaout1998

kurzawaout1998

(20/50) 16.05.2026 10:00
@dj maks ale pierdolisz kocopoły. Chuja sie znasz
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 10:00
Ja tez kończę z meczami w tym sezonie
marcinnn

marcinnn

(44442/48000) 16.05.2026 10:02
@andrzej123x, zaangażowanie to może po stronie Korony, bo po stronie Widzewa nie ma nic. Obejrzałem sobie ten mecz i to był niewyobrażalny paździerz. Patrząc na Widzew, to jednak u nas nie jest tak źle. Piękną ekipę im tam Adamczuk zmontował.
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 10:04
@dj maks potwm z takich robi sie legendy. Kwestia że wychowanek. Taki Grisucki po makabrycznej rundzie to powinien zrzec sie kontraktu i odejść. Ale wiadomo ze tak sie nie stanie . Legenda.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 16.05.2026 10:11
@marcinnn Ale mają gwiazdozbiór za przepalonych 20 baniek euro przez Dariusza. To jest książkowy przykład na zrobienie w klubie katastrofy - wymienić przed rundą prawie cały skład. Ciekawe czy za tydzień z Piastem naprawdę zagrają jak o życie. U nas faktycznie wygląda to lepiej ale taki Bergier to by nam się przydał. Pozdrawiam.
darecki73

darecki73

(45944/48000) 16.05.2026 10:18
Widać, że chłopak ma poukładane w głowie. Piłkarsko też coraz lepiej się prezentuje. To piłkarz, który nie pęka, walczy i możemy mieć z niego jeszcze dużo pożytku
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 16.05.2026 10:20
Meczyk może sobie obejrzeć tylko nie czytaj social mediów w tym tego forum.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27229/36000) 16.05.2026 10:51
juz sie nie moge doczekac plotek transferowych, helebrand juz spakowany? XD
k0r

k0r

(77996/96000) 16.05.2026 11:06
Dobry mecz wczoraj zagrał. Kto wie w jakim miejscu by był teraz, gdyby od początku więcej czasu dostawał. Kosztem np. Ndiaye(którego bezwzględnie należy odpalić). Taki Kera dostał szansę i ją wykorzystał. On tyle szczęścia nie miał. A teraz dojdzie Dziczek jest Acosta, Nie będzie maił łatwo się przebić. Zobaczymy.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 16.05.2026 11:33
Szkoda, że Alex się jednak dogadał z Grosickim. Jakby Turbodojara przeszła do Widzewa na gwiazdorskim kontrakcie i się z nimi spierlodiła z ligi, to byłaby prawdziwa truskawka na torcie. Legenda!
James

James

(42133/48000) 16.05.2026 12:43
@andrzej123x Bergier właśnie prawdopodobnie osłabił Widzew swoją głupotą i gorącą głową. Nam taki nie potrzebny. My potrzebujemy chłodnej głowy 9 target napastnika do konkurencji z Filipem.
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 16.05.2026 14:19
Jeszcze jeden mecz za tydzień i wakacje.
marek9636

marek9636

(107078) 16.05.2026 14:29
@James no to jest Molnar, ile chcesz tych napastników.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 16.05.2026 16:06
@James Tak te gesty wobec kibiców Korony to totalna głupota. Już za to przeprosił (albo kazano mu przeprosić). Myślę, że w Pogoni "nauczono" by go, że tak się u nas nie można zachowywać. Kulturowo słabo ale piłkarsko z Cuicem z przodu mogłoby być pozytywnie. Do tego na skrzydłach Molnar i Mukairu i można zacząć golić leszczy.