preloader
Przejdź do głównej treści
870500635e5010809a5cb80d3304e151b002cf

870500635e5010809a5cb80d3304e151b002cf

Bilety na mecz z GKS-em wyprzedane. Kolejna szansa 21 maja

Jutro, 21 maja, o godz. 17:30 do systemu sprzedaży trafią bilety z ostatniej puli niewykorzystanej przez SKPS "Portowcy" oraz Partnerów klubu. W systemie mogą też cały czas pojawiać się pojedyncze wejściówki pochodzące ze zwrotów.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1831

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 20.05.2026 21:26
Wystawić rezerwowych, zobaczymy ostatecznie czy z tej mąki może być jakiś chleb.
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 20.05.2026 21:29
Jedynym wytłumaczeniem tego zjawiska jest pogoda. No i bezgraniczna miłość kibiców ze Szczecina i okolic .
Daro

Daro

(748/800) 20.05.2026 21:50
Obserwować mecz Legii, zależy od ich wyniku, jak coś to grać na remis, żeby im wybić z łba puchary. Nie wiem, ale od zeszłorocznego finału pucharu Polski, to taki mam wstręt do nich że szok. I to nie chodzi mi o wynik, tylko o to że grupami chodzili i rodzinom z dziećmi zabierali szaliki a kolega z tatą (76lat) był również na tym meczu i próbowali emerytowi zerwać koszulkę Pogoni,ale im się nie udało ????
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 20.05.2026 22:29
Akurat nasi piłkarze i trenerzy będą zwracali uwagę na mecz Legii . Jeśli przegrają to dlatego, że patrzyli w stronę plaży a nie w stronę Warszawy.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 20.05.2026 22:31
I oczywiścię, żadnej Legii w pucharach
Tami_Kiuru

Tami_Kiuru

(40061/48000) 20.05.2026 23:17
Właśnie nam powinno zależeć żeby LEGIA GRAŁA W PUCHARACH. Przecież polskie kluby średnio łączą puchary z ligą, jak Legia tam awansuje to może znów odpaść dobrej jakości rywal w naszej drodze po mistrza :) a jak Legia nie będzie grała w pucharach a będzie tam Lech, Jaga, Raków, Górnik to Legia w przyszłym sezonie ma autostradę do mistrzostwa niestety.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 20.05.2026 23:52
Budżet klubu? 30 procent mniej! Wspomniane koszty mają mieć wpływ na sytuację finansową klubu w najbliższym czasie. Stabilizacja finansów będzie nomen omen… kosztować. Z naszych informacji wynika, że budżet klubu na nowy sezon ma być o 30 procent niższy niż obecny! W oczywisty sposób wpłynie to na zamiary transferowe. Nie tak, że transferów nie będzie w ogóle, ale na szaleństwa w tym względzie kibice Dumy Pomorza nie mają co liczyć. W klubie są zdania, że obecna kadra, wzmocniona Patrykiem Dziczkiem i powrotem po kontuzji Rajmunda Molnara (tudzież Acostą od pierwszego dnia przygotowań) prezentuje się całkiem nieźle. Oczywiście, jak wspomniano, (jakieś) transfery/przedłużenia jeszcze będą, ale „wagonów” nowych piłkarzy, czy głośnych, drogich nazwisk nie ma się co w Szczecinie spodziewać. XDDDDDDDDDDDDDD
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 20.05.2026 23:53
czyli tak jak myslalem zrobili sobie zrodelko z pogoni bedzie granie padliny przez nastepne 10 lat
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 21.05.2026 01:24
https://www.goal.pl/transfery/znamy-plany-transferowe-pogoni-na-lato-zaskakujace-wiesci-ze-szczecina-nasz-news/ <b>Z obliczeń Haditaghiego wynika, że spłacił już lwią część z 74 milionów złotych długów jakie ciążyły Pogoni.</b> Tak jak pisałem wiele razy, wcale nie spłacił wszystkich długów, mimo ze wiele razy KŁAMAŁ, że długi już spłacone. <b>Spłacił CZĘŚĆ.</b> Może to być 30, moze 50, moze 90 procent. Ale on nigdy nie dodaje JAKICH długów. Nigdy "przypadkowo" kłamczuszek nasz wspaniały nie napisał w swoich komunikatach na X, ze spłacone bywały długi, które były DUE na danych dzień, np. na 20 pazdziernika 2025, na 28 lutego 2026 - ktore musialy byc spłacone, inaczej groził klubowi albo komornik, albo ogromnie wysokie odsetki! Co do reszty artyk, @krokodylbambi krokodylbambi powyzej wkleił to wszystko, co ja pisałem wiele razy ale zostałem oczywiscie zwyzywany i zminusowany przez zaslepionych fanatyków dywaniarza, ktorzy uwierzyli ze tutaj zaraz bedziemy miec Lech z Rakowem na sterydach i poziomie Ajaxu. Jak wam pisałem, ze alex tutaj chce wyciskac klub jak cytryne, ze zawinal juz kase za Przyborka i Greka (prawie 10 mln euro = 40 mln złotych, czyli tyle samo co długi Mroczka), że juz promuje młodego Ławke pod sprzedaz itd itd ... w ludzie wierza, że za nich te same 4-5 mln zostaną wydane na nowe "gwiazdy" xD xD xD
marek9636

marek9636

(107075) 21.05.2026 01:47
Wcale Alex nie gada co okienko, że transferów nie będzie, a potem jakoś przypadkowo są.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 21.05.2026 06:53
„O tempora, o mores!” jak rzekł niegdyś Cycero. Pogoń zagrała totalny "piach" w tym sezonie, Byt ligowy uratowała dosłownie na ostatniej prostej. A stadion w ostatnim meczu "o nic" będzie pełny. Owe "czasy" o których mówił przywołany filozof rzymski uległy jednak diametralnej zmianie. Ludzie dziś idą na stadion, a nie na mecz. Piłka nożna jest tutaj dla nich jest dodatkiem, który nawet gdyby znikł oni by prawdopodobnie tego nie zauważyli. Ech.,.. PS. mam propozycję: może by tak "podziękować" w jakiś specjalny sposób w czasie tego meczu "Legendzie Białegostoku"? Hmm? Za to, że wziął 2 miliony złotych i miesięcznie bierze 200 tyś., a normalny kibic Pogoni dziś modli się tylko o jedno. By trener nie wpuszczał go z ławki! Dość może tej patologii? Ile można udawać, że nic się nie dzieje?!
Matul

Matul

(4442/4800) 21.05.2026 08:19
Żadnego oddawania meczu, gramy o zwycięstwo, jebać to czy legia zagra w pucharach czy nie, tam i tak rozpierdziel po całosci jest. Patrzymy na siebie, im wyżej w tabeli tym większa kasa, chyba, że później chcecie oddawać ten hajs za niższe miejsce w biletach i merchu w fan shopie :)