preloader
Przejdź do głównej treści
870500caed20749b4de1d3d0f241adc69ced15

870500caed20749b4de1d3d0f241adc69ced15

Bilety na mecz z GKS-em wyprzedane! Kolejny sold out!

Ostatnie kilkadziesiąt biletów pojawiło się w sprzedaży w czwartek o 17:30. Błyskawicznie znalazły swoich nabywców. W sprzedaży pozostało jedynie kilkanaście wejściówek VIP na trybunę C. Na stronie bilety.pogonszczecin.pl ciągle mogą się też pojawiać pojedyncze bilety na inne trybuny pochodzące ze zwrotów. Na ten moment uprawionych do wejścia jest 20 440 kibiców. 

Osoby, którym nie uda się nabyć wejściówki, mecz będą mogły śledzić w TV (Multiliga w Canal + Sport 3) lub za pośrednictwem naszej relacji LIVE.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2223

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 21.05.2026 20:19
Szczecin to kibicowski fenomen. Też będę na meczu i sam się sobie dziwię, ale jednak atmosfera stadionu to wartość sama w sobie.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 21.05.2026 21:32
Pełna frekwencja, uśmiechy na twarzach, totalna fiesta, jakbyśmy mistrza Polski wygrali, brakuje tylko parady autobusem w centrum… Bez jaj. Dla takiego właściciela to prawdziwy raj na ziemi. Nie dość, że obniża poziom sportowy i windowuje ceny biletów, to jeszcze w nagrodę dostaje komplet na stadionie. Motywacja do inwestowania w zespół zerowa, lunapark na autopilocie i tak kręci się na pełnych obrotach...
Maciek

Maciek

(40960/48000) 21.05.2026 22:19
Zaspiewajcie im po meczu " dziekujemy,dziekujemy,dziekujemy" za to ze nas utrzymali albo ze nas nie spuscili do 1 ligi.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 21.05.2026 23:00
Będe !
saintsinner

saintsinner

(28129/36000) 22.05.2026 02:45
Ciekawe czy ktoś może sprawdzić ile będzie sold-out na innych meczach ekstraklasy w tej kolejce????
Matul

Matul

(4442/4800) 22.05.2026 08:05
@saintsinner przejrzałem profile innych klubów na X, na tą chwilę jedynie my i Lech ogłosiliśmy Sold out ;)
Zenobiusz

Zenobiusz

(8247/9600) 22.05.2026 08:24
Sold out-Polacy nie gęsi i swój język mają.
realista!

realista!

(30372/36000) 22.05.2026 09:28
Ciekawe ile klub zarabia za taki dzień meczowy gdzie jest komplet kibiców czyli jest kasa z biletów + za żarcie, picie i gadżety klubowe
ao

ao

(13588/18000) 22.05.2026 09:41
Dywaniarzu, 1) kolejny sold out, kiedy wzmocnienia składu do poziomu 50% TWOICH obietnic? 2) zapraszamy "braci" Ukraińców. Zapraszaj SWOICH braci (Ukraińców, Arabów,...) do miejsca, które wybudowaleś z SWOICH pieniędzy. Moja rodzina placaca podatki w Szczecinie NIE chce "braci" Ukraińców w miejscu, które powstało m.in. z ich skladek. 3) zwolnienia, TAK zasłużyli ale zgodnie z TWOJĄ konferencja z marca 25: "~przyjdą nowi jak znajdą się LEPSI od aktualnych". Gdzie są Ci lepsi? Kto weryfikuje? Aktualni nowi, lepsi, szybsi...dali nam nieśmiertelnośc do przedostatniej kolejki. Jeb#ny kłamczuch ????????????
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 22.05.2026 11:39
Po tym straconym, smutnym sezonie >>> Mam nadzieję na REMIS lub przegraną - i tym samym >>>> LEGŁĄ z dala od pucharów :) hyhyhyh minusujcie :)
Matul

Matul

(4442/4800) 22.05.2026 12:11
@Wawrzach to jak życzysz swojemu klubowi porażki to zostań w domu i oglądaj sobie multiligę, bo kibic z ciebie żaden (:
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 22.05.2026 12:48
#Matul Tak zrobię... rozpalę grilla... otworzę piwko, zimne, pyszne... i laskę kładę na multiligę... Czekam na reset tego smutnego sezonu i ogarnięcie się naszych grajkuf i włodarzy. Smutne... ale prawdziwe...