preloader
Przejdź do głównej treści
870500c0c2925eceeef9ca5138c25ecf5b45d7

870500c0c2925eceeef9ca5138c25ecf5b45d7

Bilety na mecz z Lechem wyprzedane! Kolejny sold out!

Ostatnie kilkadziesiąt biletów pojawiło się w sprzedaży w czwartek o 20:15. Błyskawicznie znalazły swoich nabywców. W sprzedaży pozostało jedynie kilkanaście wejściówek VIP na trybunę C. Na stronie bilety.pogonszczecin.pl ciągle mogą się też pojawiać pojedyncze bilety na inne trybuny pochodzące ze zwrotów. Na ten moment uprawionych do wejścia jest 20 307 kibiców. 

Osoby, którym nie uda się nabyć wejściówki, mecz będą mogły śledzić w TV (transmisja będzie dostępna w Canal + Sport 3, TVP Sport) lub za pośrednictwem naszej relacji LIVE.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1297

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 17.04.2026 08:42
Serce mówi 0:0, głowa 0:1 po swojaku
pikolo

pikolo

(48369/72000) 17.04.2026 09:17
Skoro klub podaje "frekwencję" na podstawie ilości sprzedanych biletów, a nie ludzi na stadionie, to dlaczego na każdym meczu niby wyprzedanym jest podawana inna ilość widzów? Czy to zależy od liczebności na sektorze przyjezdnych, czy od fantazji kogoś z klubu?
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 17.04.2026 09:32
Będziw trzeci rekord w tym sezonie 20603 osoby co najmniej. Zasługa Alexa,Filozofii Tana, Thomasa 442 i hiszpańskich trenerów którzy rozwijają Ławę tak jak Przyborka. Wcześniej wspierali ich już od narodzin metafizycznie razem z wielkim filozofem Tanem Keslerem. Nie byłoby tej frekwencji gdyby nie spłacone długi bo ludzie uwielbiają podziwiać kluby , które nie są zadłużone, na Pogoń Kolendowicza nie można było patrzeć bo to niemoralne oglądać pełną korupcji organizacje zadłużoną z lewakami na vipach. Nikogo przecież nie obchodzi wynik sportowy, ani tym bardziej piękna gra. Liczą się finanse klubu. Brawo boss. Jesteś wielki. Gracz wagi superciężkiej.
ao

ao

(13588/18000) 17.04.2026 11:17
Wniosek na przyszły sezon: ceny na bilety wzrosną ???????? Grają piach, składem jest szrot, taktyki nie ma, wizji nie ma, powiązania z regionem nie ma, właściciel robi wstyd na cały kraj a bilety wyprzedane ???????? ???????????????? mieszkańcy Szczecina.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 17.04.2026 11:23
Po 3punkty ! A czemu nie
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 17.04.2026 13:11
Od dłuższego czasu jeżeli gramy o stawkę to kalesony pełne i nie potrafimy zagrać dobrego meczu żeby zwyciężyć Jutro gdy wszyscy nas skazują na mocne bombki może będzie na przekór i zwyciężymy Na to liczę
mark

mark

(124595) 17.04.2026 14:09
Mam gdzieś te rekordy około 20tys,moje rekordy to były kiedyś z 30tys i więcej! Kiedyś było naprawdę lepiej ????
Zenobiusz

Zenobiusz

(8247/9600) 18.04.2026 10:26
Kolejne SOLD OUT,kolejne małpowanie.POLACY nie gęsi swój język mają.