preloader
Przejdź do głównej treści
8705008534ee6f155efb95f3e17cc2cf07b7d2

8705008534ee6f155efb95f3e17cc2cf07b7d2

Bilety na mecz z Lechem wyprzedane, ostatnia szansa 48 godzin przed meczem

Na ten moment uprawnionych do wejścia na to spotkanie jest 16 017 kibiców. Czy jest jeszcze szansa na bilety? Tak. 48 godzin przed meczem, czyli w czwartek 16 kwietnia do sprzedaży trafią wejściówki z puli rezerwacji dla partnerów klubu i te, których w swojej dystrybucji nie wykorzysta SKPS Portowcy. 

Ile ich będzie? Tego nie wiemy, ale obstawiać można, że niewiele, a co za tym idzie, w sobotę spotkamy się na stadionie w komplecie!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2066

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 12.04.2026 08:12
Gdy w 1911 roku skradziono Mona Lisę z Luwru, muzeum też zwiększyło liczbę odwiedzających. Ludzie na własne oczy chcieli zobaczyć puste miejsce po obrazie.
Luki

Luki

(38004/48000) 12.04.2026 08:13
Ta drużyna nie zasługuje na taki support w tym roku. Sytuacja w tabeli dramatyczna a kibice poziom Ligi Mistrzów. Brawo dla nas.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 12.04.2026 08:13
I to nas obecnie odróżnia od reszty kibicowskiej Polski. Nie idzie, ale okolice kompletu gwarantowane. Lokalny masochizm bierze górę, a szczecińscy okuliści po ostatnich popisach zarobieni na krwawiących oczach tych wiernych. BRAWO MY. Oby jeszcze tylko przepłacane gwiazdy i sztab się dostosował. Niestety: Realnie patrząc, nadchodzący sezon w pierwszej lidze zweryfikuje tych najprawdziwszych GRANATOWO BORDOWYCH FANATYKÓW.
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 12.04.2026 09:31
Chodzę na Pogoń kilkadziesiąt lat, mam karnet i chyba po raz pierwszy w życiu zastanawiam się czy iść na mecz z Lechem. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy po prostu trudno teraz identyfikować się z tą drużyną.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 12.04.2026 09:47
Gratuluję wyboru
1962

1962

(62490/72000) 12.04.2026 09:50
@Pogodniak idz na mecz, to Twój obowiązek. Tym bardziej, że masz blisko
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 11:02
Idąc tym tokiem metodyki, to na 1 lige trzeba będzie rozbudować stadion..
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 12.04.2026 12:05
Bo prawdziwym kibicem się jest a nie bywa. Bez względu na wyniki, sytuację w klubie (finansową, kadrową). O ile w całej Polsce robią sobie bekę w stylu - zero tituli to jeżeli chodzi o atmosferę na trybunach i ilość kibiców [pełny stadion} mimo słabej gry drużyny pewnie Pogoni zazdrości wielu. Nie słyszy się o jakiś prymitywnych akcjach w stylu straszenie zawodników na treningach przez kiboli {nie mylić z kibicami}, co w innych klubach ekstraklasy nie jest rzadkością. To budujące. Chylę nisko kapelusz przed prawdziwymi kibicami Pogoni.
Stefano

Stefano

(697/800) 12.04.2026 13:10
Pustki na trybunach nie pomogą naszej drużynie.
Sproket

Sproket

(379/400) 12.04.2026 13:19
16tys chetnych zobaczyc gwalt w wykonaniu Lecha na zywo, czysty masochizm piknikow i reszty marzycieli
Czad

Czad

(16315/18000) 12.04.2026 15:40
@Stefano Pełny też jak widać klubowi nie pomaga. Pomaga jedynie prezesowi.
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 12.04.2026 19:09
SADOMASO