preloader
Przejdź do głównej treści
8705001546ed4bfef29c1e2ea9524fde13c1bd

8705001546ed4bfef29c1e2ea9524fde13c1bd

Borges i Keramitsis w kolejce po nowe kontrakty

Mocno zaawansowane rozmowy o nowych umowach prowadzone są z dwoma innymi obcokrajowcami. To Leo Borges i Dimitrios Keramitsis. Ich obecne umowy ważne są jeszcze przez rok.

Dlaczego więc Pogoni zależy na ich przedłużeniu? To wciąż piłkarze młodzi, z potencjałem sprzedażowym i regularnie grający. Klub docelowo chciałby pewnie zarobić na ich sprzedaży, a w przypadku rocznych umów trzeba byłoby robić to już latem.

Po przedłużeniu kontraktów presja na Pogoni pod tym względem będzie zdecydowanie mniejsza, a i sami piłkarze dalej będą mogli rozwijać się w środowisku, które już doskonale znają. Borges do Pogoni trafił w lipcu 2022 roku. Niedawno świętował rozegranie meczu numer 100 w barwach Pogoni. Keramitsis do Pogoni przyszedł dwa lata później. Do tej pory rozegrał 36 meczów w barwach Dumy Pomorza.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7446

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

ZaWa

ZaWa

(14644/18000) 04.05.2026 12:54
Dawać ich też na 2+1 czy coś takiego. Oboje z potencjałem, Keramitsis ponoć Polski hymn śpiewał, nosi łańcuch z naszym herbem, w meczach oddaje serce, Borges ma tu rodzinę więc będzie im zależało na Pogoni.
kolaborant 69

kolaborant 69

(24646/36000) 04.05.2026 13:04
Zatrzymać ich w Szczecinie na następne parę lat, będzie trudno ale nie jest to misja skazana na porażkę. Następnym krokiem będzie walka o utrzymanie, od tego zależy kto bedzie mógł zostać i grać w następnym sezonie. Utrzymanie i głęboka przebudowa.
czolq

czolq

(1085/1200) 04.05.2026 13:11
Po sezonie do odstrzału Zielonedrewienko, Juwara, Ndiaye jesli w ich miejsce (poza ndiaye, tu wpadnie Dziczek) uzyskamy bardziej wartościowych jest potencjał na dobry skład. Filar mamy zbudowany. Beniamin też moze sie przydać, widać po nim zachodnią szkołę i doświadczenie
PK91

PK91

(2362/2400) 04.05.2026 13:28
Obydwaj oczywiście na tak a Leo to jak dla mnie jedyny który nie boi się strzelać z dystansu... reszta to nie wiem czy jakieś blokady mają pozakładane czy co...
sęp

sęp

(64817/72000) 04.05.2026 13:36
Obydwaj zasługują na nowe kontrakty mocne punkty zespołu. Według mnie Kutris już się wypalił i we wszystkich ważnych meczach zawalał bramki wiec jemu bym podziękował.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 04.05.2026 14:16
> Keramitsis ponoć Polski hymn śpiewał Wy tak na serio? Może jeszcze przed meczem sobie przeczytał dla utrwalenia Dziady część III Adama Mickiewicza, a jego pra-dziadek okazał się Powstańcem Warszawskim? :)
19DDD48

19DDD48

(235334) 04.05.2026 14:20
Obaj mają potencjał i do grania w Ekstraklasie i do transferu na którym zarobimy. Kermit zrobił duży postęp w ostatnim sezonie. Borges jeszcze nie do końca wrócił od czasu kontuzji ale w nowym sezonie powinno być już dobrze.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 04.05.2026 15:45
Borges dobry chłop. Coś jak Kuchy. Jest wola, jest zapał, jest moc tylko czegoś tu jeszcze brakuje. Kto wie, może jeszcze odpali? Z Leonardo to już inna sprawa, podobnie jak Grosicki nie przypomina już siebie z poprzednich sezonów.
Kuba L.

Kuba L.

(18/50) 04.05.2026 16:44
Pytanie z trochę innej beczki - komu kończy się kontakt na koniec bieżącego sezonu/roku?
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 04.05.2026 16:44
Podpisywać Kera i Cygan walczaki też ostatnio Należy ich przedłużyć bez dwóch zdań
boczek

boczek

(7360/9600) 04.05.2026 16:44
Uważam że obaj powinni dostać nowe kontrakty ale priorytetem jest zatrzymanie Szalaia. Jeśli tak się stanie i dojdzie napastnik pokroju Kouluris i jakiś dobry ofensywny grajek, jak chłopaki dotrą się to będziemy jechać z całą tą extraklapą.
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 04.05.2026 17:00
2 x tak
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 04.05.2026 18:14
Kera już jest przedłużony na 2 lata! Czekamy na Leo a to wydaje się być tylko formalnością z uwagi na to że tu założył rodzinę i sam mówi że mu dobrze w Szczecine.
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 04.05.2026 19:38
Bardzo dobry ruch, i tak jak pisali wyżej, zielone drewno, Juwara, Ndiaje out A w ich miejsce chętnie zobaczyłbym Samca Talara, Hasicha, Zjawiński. Przy utrzymaniu się w Extra Szalaj powinien być przedłużony.