preloader
Przejdź do głównej treści
870500ff57e5e5ac5b54764e79bbc96fd63f27

870500ff57e5e5ac5b54764e79bbc96fd63f27

Borges: Wiedzieliśmy przed meczem jak trudne to będzie spotkanie

- Wiedzieliśmy przed meczem, że spotkanie z Piastem będzie trudnym spotkaniem. To drużyna, która mocno walczy o piłkę i atakuje przestrzeń. Poprzednie mecze nie były najlepsze, ale przed tym spotkaniem rozmawialiśmy o tym, jak mamy się zaprezentować, jak walczyć jeden za drugiego. Najważniejszą rzeczą było zdobycie trzech punktów - mówi Borges.

Przed Pogonią kolejny trudny rywal. W sobotę w Szczecinie drużyna Dumy Pomorza podejmować będzie lidera tabeli - Lecha Poznań.

- Lech to dobry zespół, mają bardzo dobrych zawodników. Zagramy jednak w domu. Wracamy z Gliwic, będziemy mieli chwilę na regenerację, a następnie przygotujemy się do tego starcia odpowiednio - dodaje nominalny lewy obrońca.

profil-jpg

Źródło: Skazani na Pogoń Wyświetlenia: 3871

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (21)

19DDD48

19DDD48

(235334) 14.04.2026 07:14
Dobrze ze Borges wrocił.... to jeden z tych Walczaków który będzie gryzł trawę za Pogoń. Ogólnie dobrze ze zagraliśmy Biegańskim i Ławą. W końcu jakieś pozytywy. I nie osiadać Panowie na laurach bo ten mecz pozostania w lidze nam nie gwarantuje jeszcze trochę punktów jest potrzebnych.
ao

ao

(13588/18000) 14.04.2026 07:18
Każdy mecz dla Was jest mega trudny. W co ~3 wykazujecie zaangażowanie i chęć biegania. Nie jesteście drużyną tylko zlepkiem przeciętniaków bez chęci do gry. Dla dobra klubu i jego przyszłości: Dywaniarz ???????????? WON
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 14.04.2026 07:20
Zagraliśmy Ławą bo nie ma innych piłkarzy. Chłopak zagrał na 6.5 wg sofascora, czyli nic nie zrobił. Słabiej tylko Angielski i Grosicki. Jedyne "dobrze" że gramy tymi juniorami że się ogrywają, bo będą musieli grać więcej.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 14.04.2026 07:45
Wczorajszy dzień był dla mnie szczególny. Miałem kontrolę u lekarza po operacji i dowiedziałem się że mogę skupić się na razie na życiu i nie myśleć o śmierci. Wieczorem Pogoń zrobiła mi prezent na imieniny. Tak naprawdę liczy się tylko zdrowie i trzeba o nie zadbać samemu
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 14.04.2026 07:45
ostatnio wielu znas marudzilo ale nie bez przyczyny wczoraj czego jak czego nie bylo mozna im odmowic to tego ze nie walczyli na Piasta to wystarczylo
Anathema

Anathema

(39730/48000) 14.04.2026 07:47
@ao oczywiście dywaniarz won i oczywiście powrót skompromitowanego mroczka w zamian czy któregoś z jego paziow? Masz jakąś alternatywe to ppdziel się z nami, może jakiś multimiliarder o którym nikt nie słyszał a tylko ty o nim wiesz? A może sam byś przejął klub? Dasz radę?
Anathema

Anathema

(39730/48000) 14.04.2026 07:53
@Czarny1971 zdrowia, bo to one jest wartością nadrzędną, parafrazując fraszke Jana z Czarnilasu " Szacowany czas do końca: 2 min Jan Kochanowski, Fraszki, Księgi trzecie, Na zdrowie Jan Kochanowski Na zdrowie O błaźnie →← Na śklenicę Jan Kochanowski Fraszki, Księgi trzecie Na zdrowie Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz. Tam człowiek prawie Widzi na jawie I sam to powie, Że nic nad zdrowie Ani lepszego, Ani droższego; Bo dobre mienie, Perły, kamienie, Także wiek młody I dar urody, Mieśca wysokie, Władze szerokie Dobre są, ale — Gdy zdrowie w cale. Gdzie nie masz siły, I świat niemiły. Klinocie drogi, Mój dom ubogi Oddany tobie Ulubuj sobie!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 14.04.2026 08:04
@Anathema dzięki i nawzajem ????
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 14.04.2026 08:09
Czarny 1971 zycze zdrowia .....i radosci z Pogoni ps.przeciez to co by nie mowic nasze zycie
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 14.04.2026 08:27
Brawo za wczorajsze 3 pkt. Widać było w końcu zaangażowanie u każdego na placu. Nowy Kapitan sprawdza się w tej roli (chociaż jest dalej bez kontraktu). Zostało jeszcze 6 meczów. Z takim podejściem jak wczoraj, może się udać. Byle tak dalej! O nikim nie napiszę złego słowa, bo choć były gorsze momenty u każdego, zwykle któryś z kolegów to nadrabiał. Pierwszy krok do utrzymania wykonany.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16572/18000) 14.04.2026 09:30
No to mamy arcyważne punkty i do następnej kolejki możemy być spokojniejsi. A Mukairu jeszcze powiększył swoje konto bramkowe w naszych barwach, co tym bardziej cieszy.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 14.04.2026 09:51
pisałem wczoraj przed meczem, że zaangażowanie będzie kluczowe, i wreszcie takie było - nie sądzi się zwycięzców, choć kilka razy było słabo, ale pomogła poprzeczka i kiks napastnika Piasta w końcówce Czarny1971 - po nicku widzę, że troszkę lat już chodzisz po tym świecie (-; zdrówka życzę, podobnie jak całej granatowo-bordowej braci! Wczoraj Borges też dał radę, zacisnął zęby i dograł do końca, choć tam staw skokowy po upadku mocno solidnie ucierpiał. Loncar po tym zdarzeniu z I połowy grał dalej, i to jak - takich walczaków potrzebujemy w każdym meczu.
1962

1962

(62490/72000) 14.04.2026 09:59
Bardzo dobrze się odnalazl na swojej koronnej pozycji i niech tam zostanie, a Koutris ewentualnie na zmiany. Jednak Leo kilka razy zareagował zbyt nerwowo, co mogło wprowadzić nerwową atmosferę. Nam jest potrzebny spokój i zespołowa gra, jak za dawnych czasów. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. W meczu z Lechem musimy zagrać opanowani, spokojni, aby zawodnicy Lecha nie dostrzegli strachu, czy zwątpienia. Musimy grać jakby równy z równym, ale pokazać, że to my panujemy na naszym boisku. Ten mecz musimy wygrać!!!
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 10:27
Ale byłyby jaja, jak byśmy wygrali z Lechem :)
ao

ao

(13588/18000) 14.04.2026 10:50
@Anathema Dywaniarz zawsze będzie Dywaniarzem. Natury nie oszukasz. Podoba Ci się sposób zarządzania (low cost) i wizja drużyny (Multikulti)? Jeżeli zostanie to zawsze będzie tak samo: maksymalny zysk dla niego, ochłapy dla mieszkańców z składem jak obecnie. Nawet Czarni Radom (Radomiak) grają większą ilością Polaków. Gdyby sytuacja dotyczyła innej drużyny (choćby warszawskiej, gdzie mieszkam) to miałbym to w du#ie ale piszę o klubie, któremu kibicuję od dziecka.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 14.04.2026 10:53
@Czarny1971 duzo zdrowia bracie po szalu, świetne wiadomości! A dla piłkarzy gratulacje za 3 punkty.
silentscream

silentscream

(118590) 14.04.2026 11:00
@ao pamiętaj, że tzw. "dywaniarz" wpompował w zespół kilkadziesiąt milionów zł aby go uratować, a ten Twój tzw. "low cost" wynika m.in. z tych wydatków, które poniósł. Każdy biznes powinien się finansować sam, mieć zdrowy organizm, a nie być wiecznie dotowanym przez pożyczki i inne szemrane transakcje. Do czego to doprowadziło wszyscy wiemy. Co do multikulti to pokaż mi w polskiej lidze zespół gdzie nie masz multikulti. Tak wygląda nowoczesny futbol, że ściąga się graczy wg ich umiejętności, a nie przynależności rasowej.
marek9636

marek9636

(107057) 14.04.2026 11:01
@ao jakoś w zimowym okienku zakontraktowano 3 Polaków + 2 młodych Polaków z akademii zaczęło grać w składzie. To tak jakbyś miał 5 transferów Polaków.
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 14.04.2026 12:52
Kto prowadzil ten wywiad Jakal sie .J.angielski na zadnym poziomie
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 14.04.2026 13:13
Dziękuję panowie dbajcie o siebie!
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 13:42
@Leszek37 Wydaje mi się po głosie, że Robert Juszczyk ze Skazanych. Przede wszystkim za długie te wstępy do pytań :)