preloader
Przejdź do głównej treści
870500c87ce120d93f52498eac575c1b82f068

870500c87ce120d93f52498eac575c1b82f068

Borges zbliża się do setki

Jeśli piłkarz pochodzący z Brazylii wyjdzie na boisko w Gliwicach, będzie to jego mecz numer 99 w barwach Pogoni Szczecin. Kolejny będzie już meczem numer 100.

W dotychczas rozegranych 98. meczach Borges zanotował trzy gole i trzy asysty.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1607

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

darecki73

darecki73

(45955/48000) 10.04.2026 08:21
Talent ma, rozwinął się piłkarsko i dojrzał prywatnie. Potrafi jednak coś strzelić mu do głowy i albo ostrym faulem wjedzie, albo odwali koszmarne podanie, stratę.
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.04.2026 08:26
Jakby cAly zespol grał jak Uve i Borges to byśmy nie spadli....a tak przygruby ale sympatyczny Mendy, kaleka Loncar miał być rezerwowym a gra cały sezon, debesciaka Wanqfista nie ma a reszta zespołu nie walczy na dupie, Grosik drze ryje na Angielskiego chociaż w ogóle mu nie podaje...
soccer

soccer

(3439/4800) 10.04.2026 08:32
Chyba w opisie jest blad. Jedna asyste ma wiecej i to jaka w finale PP z Wisla. Tego nie da sie zapomniec
pawel

pawel

(64050/72000) 10.04.2026 09:30
Doszlo do tego, ze jeden z najslabszych zawodnikow poprzedniego skladu staje sie nadzieja na utrzymanie obecnego. Witajcie w niesmiertelnosci Haditaghiego ????
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 10.04.2026 09:42
obczajcie sobie ostatni vlog na youtubie,oni wszystko maja w pompie kazdy usmiechniety w ich mniemaniu nic sie nie dzieje
Santino Corleone

Santino Corleone

(11401/12000) 10.04.2026 09:48
A nie wyglada :) No to dwiescie laaaat! Najlepszego!
PogoniarzFrom'74

PogoniarzFrom'74

(108/200) 10.04.2026 09:54
szkoda że ten 100 mecz zostanie w jego pamięci na długo ,mam przeczucie że Lech złoi nam skórę jak nic
gRzeHoO

gRzeHoO

(263/300) 10.04.2026 10:07
Jeden z najlepszych zawodników w kadrze...chociaż teraz to jest całkiem łatwe osiągnięcie. No i tego finału mu nigdy nie zapomnę.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 10.04.2026 10:15
Ożenił się w Szczecinie to i odpowiedzialność odczuwa za Pogoń. Rodzina , sąsiedzi wymagają zaangazowania więc nie wypada grać na odwal , żyje wśród nas i dlatego tacy ludzie uratowaliby bez problemu ten sezon ale dzieje się inaczej , niestety. A tak poza protokołem jesli chodzi o Mendiego to wiem , że daleki jest od ideału i on tez to wie . Czapliński go chwali za przekazywanie doświadczenia i kierowanie ustawieniem, generalnie równy chłop i towarzyski , widać , że da się lubić. Nie ma co na nim psów wieszać tak po prawdzie to z legią babola nie odstawił żadnego a gol padł po jego stronie gdy go już na placu nie było. Pewnie , ze fizycznie nie dojeżdża i nie takich graczy potrzebujemy ale nie róbmy z niego sprawcy naszych nieszczęść. Przypomnijmy sobie ten pamiętny mecz gdy graliśmy z nimi w przewadze a i tak przegraliśmy i wszystko szło na malutkiego Koutrisa , który przegrywał główki i skończyło 3:4. Nie dziwię się , że trener nie postawił na Leo bo bali się tego samego. Tak po prawdzie to drugi gol dla legii padł gdy właśnie Koutris był na boisku, choć ewidentnie zawinił Kera
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 10.04.2026 10:22
@Landsberg, jak Mendy gra, to jest na lewej stronie spokój w porównaniu do tego, co się dzieje, gdy jest tam Koutris. Przecież praktycznie co występ, to on jest zamieszany w stratę jakiegoś gola. Mega szkoda tej kontuzji, bo wcale przez te 43 minuty nie było widać, żeby Ben odstawał fizycznie, przynajmniej z mojej perspektywy. Mam nadzieję, że to nic poważnego, choć jak jakieś mięśniówki, to i tak pewnie kilka tygodni potrwa. Mendy powinien dostać propozycję mniejszego kontraktu, ale powinien zostać na dłużej. Ja o jego pozytywnym wpływie w szatni pisałem dawno, bo to widać. Skoro potwierdzają to piłkarze, znaczy że się nie pomyliłem.
marek9636

marek9636

(107057) 10.04.2026 10:24
Won najemniku za dużo takich jak ty i dlatego jest jak jest. Jakby za cb grał polski junior, który wie co to znaczy Pogoń to byśmy bili się o mistrzostwo! ????????????
mark

mark

(124595) 10.04.2026 10:59
Panie Paweł,dokładnie to samo pomyślałem i chciałem też napisać no ale zostałem uprzedzony.Mamy teraz tak ch poziom gry Pogoni że ciągle uśmiechnięty Brazylijczyk został przez niektórych okrzyknięty jako nadzieja Pogoni ,jako gwiazda no poprostu zrobiło się kosmicznie ????
1969

1969

(37259/48000) 10.04.2026 13:56
Do setki to zbliża się Klub z pustą gablotą. Do czego nota bene przyczynił się Leo. Choć patrząc jak potrafi gryźć trawę, jako jeden z nielicznych ostatnio, to życzmy mu osiągnięcia jakiegokolwiek sukcesu w Dumie Pomorza.
Alchemik

Alchemik

(59788/72000) 10.04.2026 15:18
Pamiętam jego pierwsze wejście do klubu ..Cieszył się jak mały chłopiec!! Z biegiem czasu zadomowił sie na dobre.... Założył rodzinę ..nauczył się języków.. I stał się Portowcem!! Oby został jak najdłużej. .w klubie bo zasługuje na to!! ..... I oby nasz Właściciel znowu nie wymyślił nie przewidzianych decyzji!! Oby 100 mecz w Pogoni Szczecin był wygraną .
mav2002

mav2002

(9338/9600) 11.04.2026 08:18
Szczerze, to nigdy mu nie daruję tego podania w finale PP przez które przegraliśmy z Wisłą!