preloader
Przejdź do głównej treści
87050018fcd3a77f159a278dcafb961fade9a9

87050018fcd3a77f159a278dcafb961fade9a9

Botis: Chcę pomóc Pogoni i liczę, że Pogoń pomoże mi

- Jestem bramkarzem. Pochodzę z Grecji, a moim ostatnim klubem był Olympiakos. Bardzo się cieszę, że tu jestem. Jestem bardzo podekscytowany. Nie mogę się doczekać, by zacząć w Szczecinie nową przygodę. Jestem tu, żeby pomóc drużynie osiągnąć jak najlepsze wyniki w lidze. Wiem, że ostatni sezon nie był najlepszy dla kibiców. Przychodzę to zmienić razem z moimi kolegami z drużyny - mówi Botis.

Dla Botisa transfer do Pogoni Szczecin jest szansą na rozwinięcie skrzydeł w profesjonalnym futbolu. Trudno o to było mu w poprzednim klubie.

- Chcę się rozwijać i chcę pomóc Pogoni. Liczę, że Pogoń pomoże mi. Rozwinąć się jako człowiek i zawodnik. Dużo słyszałem o atmosferze jaka panuje na stadionie, kiedy gra Pogoń. Więc nie mogę się doczekać, aż was tam wszystkich spotkam i doświadczę tej atmosfery - dodał golkiper.

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 3921

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (13)

Alchemik

Alchemik

(59766/72000) 19.06.2026 16:05
WITAMY !! https://www.youtube.com/watch?v=wIrh2toyMFA
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 19.06.2026 16:09
jestem praktycznie PEWIEN, że jesteś lepszy niż Cojocaru! róbcie ss, bo będzie solidnym bramkarzem!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 19.06.2026 16:09
Ja bym wolał byś coś w końcu z nami wygrał.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 19.06.2026 16:17
Mlody,kontrakt 3 lata,gorszy od Kamińskiego nie będzie bo prawdę mówiąc o to ciężko. Amoze i Cojo weźmie sie ogarnie majac realnego konkurenta a nie ręcznik za rywala.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 19.06.2026 16:18
Od sfochowanego i mającego gdzieś klub tez gorszy nie będzie...
Anathema

Anathema

(39734/48000) 19.06.2026 16:23
A teraz czekamy na stopera a najlepiej dwóch, lewy obrońca, skrzydłowy i dziewiątka. Takie minimum.
1962

1962

(62482/72000) 19.06.2026 16:39
Witaj wśród swoich, poświęć się tej drużynie, klubowi, pokaż, że pełne zaangażowanie popłaca i zostań I bramkarzem. Powodzenia w naszym klubie
saintsinner

saintsinner

(28129/36000) 19.06.2026 16:57
No, tylko szkoda, że w klubie nie ma trenera bramkarzy, który mógłby pomóc w rozwoju. No chyba że celem jest zrobienie z greka bursztynowego Klebaniuka.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 19.06.2026 17:11
Życzę Ci abyś był lepszy od Cojocaru i abyś wzniósł w n barwach Pogoni przynajmniej jeden puchar
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 19.06.2026 17:32
Wywalcz pierwszy plac i zdobądz z nami jakiś wazon lepszej promocji jak wywalczenie z drużyną pierwszego tytułu lub pucharu nie można sobie wymarzyć
James

James

(42133/48000) 19.06.2026 17:49
Najważniejsze, że jest duże prawdopodobieństwo, że sam chciał tu przyjść i chce tu grać, jeśli tak jak było pisane Grecy dawali większe pieniądze ale na ławce. To jest naprawdę ważne - że przychodzi z chęcią gry. Nie że wykupiony przez przebicie oferty w konkurencji z innym klubem pensją czy transferem czy coś takiego. Mam czutkę, że posadzi Valentina na ławce szybko.
mark

mark

(124595) 19.06.2026 22:20
Wszędzie gdzie byl pokladano w nim duze nadzieje,w koncu prawie 2m robi swoje ,ale nigdzie sie nie przebil,byli lepsi od niego.Rumuna nie uwazam za zlego bramkarza,zreszta ktory bramkarz moze dobrze grac jak obrona jest do doooooo ? Bedzie ciekawa konkurencja.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 22.06.2026 10:39
a ja mam obawy, oby się nie spełniły (jak w przypadku Stipicy, który skończył jak skończył ale parę lat był niezłym kotem) Jednak się nigdzie nie przebił, oby to nie był syndrom Klebaniuka - fajny, zdolny, wysoki, ale ..... jakiś taki słaby