preloader
Przejdź do głównej treści
87050086275e1bac70a54e69084f988c11c614

87050086275e1bac70a54e69084f988c11c614

Burić: Pogoń zasłużyła na wygraną

-  Pierwszy strzał był obroniony na refleks. Przy dobitce było to już za blisko, nie zdążyłem wstać, był to bardzo mocny strzał i wpadł do bramki - mówi golkiper Zagłębia. - Pogoń dominowała w całym meczu i cały czas byli przy piłce. Myślę, że my dzisiaj nie byliśmy groźni i jak popatrzymy na cały mecz, to Pogoń zasłużyła na wygraną tutaj dzisiaj w Lubinie. Brakowało nam konkretów z przodu.

Zagłębie liczyło na zdobycz punktową i szukało kontr w meczu z Pogonią.

- Ten mecz był bardzo ważny. Mogliśmy walczyć o medal, a przegraliśmy to spotkanie. Trzeba poczekać, jak się potoczy ta kolejka. Na pewno pojedziemy do Białegostoku i damy z siebie wszystko - mówi dalej Burić.

profil-jpg

Źródło: Zagłębie Lubin Wyświetlenia: 3793

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (6)

Anathema

Anathema

(39736/48000) 15.05.2026 22:30
Korona wygrała. No ciekawe kto poleci, wyglada na ti ze Arka i Piast. Widzew oewnie urwie sie ze stryczek w ostatniej kolejce
mygreg

mygreg

(980/1200) 15.05.2026 22:33
Jasmin- szacun za obiektywizm i to jeszcze w sytuacji, kiedy być może zawaliliście puchary. Byłeś dziś najlepszy w drużynie Zagłębia. Wybroniłeś nawet więcej niż można było. Powadzenia w Białymstoku! Pomścijcie te nasze dwie pechowe porażki z Jagą!
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 15.05.2026 22:35
Anathema: Średnio widzę 3 pkt Widzewa z Piastem skoro przegrywają z taką Koroną - na 70 % spada Widzew może Lechia/Cracovia.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 15.05.2026 23:11
@kranzmann1982, stawiam ze Lechia jutro pokona Legie. W spadek Cracovii tez nie wierzę. Inna rzecz, jak my mogliśmy dwa razy przegrać z tak slabymi warszawiakami i to praktycznie w obu meczach rzucając ręcznik i oddając mecze bez wałki. Jedynie wyrzucenie ich z PP nieco to zamazuje, ale i tak to na niewiele sie zdalo
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 16.05.2026 02:22
@mygreg podobno Jasmin przeczytał twoją wiadomość tutaj i wysłał ci kwiaty
mygreg

mygreg

(980/1200) 16.05.2026 10:39
Atmofrag - po co ta drwina? Szacunek dla rywali i forumowiczów to dla mnie wartość. Dla Ciebie najwyraźniej - nie