preloader
Przejdź do głównej treści
870500cde2eafb002e3c8d2bebd1cc19a6d371

870500cde2eafb002e3c8d2bebd1cc19a6d371

Co z transferem Baltaciego?

Metehan Baltaci to piłkarz o którym wiemy już od kilkunastu dni, że jest wśród celów transferowych Pogoni Szczecin. Temat jednak od jakiegoś czasu nie rusza się z miejsca.


Pogoń Szczecin za sprawą Okana Ozkana przekonała do siebie piłkarza, który od roku zmaga się z dużymi problemami w swojej ojczyźnie. On sam porozumiał się z Dumą Pomorza, ale niestety "zaczęły się schody".

Wszystko za sprawą macierzystego klubu Baltaciego, który najpierw zwlekał z decyzją w sprawie zawodnika, a teraz próbuje przekonać Pogoń do wypożyczenia, a nie transferu definitywnego.

Pogoń Szczecin takim rozwiązaniem nie jest zainteresowana. Chce dać piłkarzowi szansę na odbudowę kariery, ale tylko w przypadku transferu definitywnego. To jedyne rozwiązanie, które interesuje dziś Pogoń w kwestii tego zawodnika.

Równocześnie klub cały czas poszukuje piłkarzy do gry w obronie Dumy Pomorza. Z każdym dniem czasu jest mniej i trzeba będzie niedługo podejmować w tej kwestii kluczowe decyzje.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8097

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (38)

Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 24.06.2026 21:38
Transfer definitywny ? Gdzie tu sens. Tylko wypożyczenie z opcją pierwokupu . Zresztą ten zawodnik nie ma prawa tu grać.
19DDD48

19DDD48

(235334) 24.06.2026 21:41
Jak chcą go wypożyczyć to niech płacą 80% uposażenia i po sprawie. Byle zawszeć w umowie opcje pierwokupu. Jak się sprawdzi to bierzemy za rozsądny pieniążek, a jak nie do adios! Pamiętajmy ze gość nie grał 9 miesięcy... do tego ma żyłkę hazardzisty. Zatem szanse na to że nagle u Nas odpali nie są duże.
siwy

siwy

(67344/72000) 24.06.2026 21:43
Na nowe koszulki nie ma kasy to skąd ma być na transfery??
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 24.06.2026 21:44
Patrząc na jego dość "nieciekawą" historię to wypożyczenie jest lepszą opcją - kupowanie takiego niepewnego zawodnika byłoby kolejnym ryzykiem.
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 24.06.2026 21:49
@siwy zawsze lubiłem czytać twoje komentarze bo zawsze były z sensem, ale ostatnio co nie napiszesz to jest bardzo negatywne wręcz depresyjne. Jakieś problemy w życiu? Jeśli byłoby z Pogonią a dokładniej z finansami Pogoni tak chujo*wo to chyba nie zdołali by przekonać do siebie trenera bądź co bądź z dużym nazwiskiem jak na naszą ligę?
ZaWa

ZaWa

(14638/18000) 24.06.2026 21:58
Daniel na X pisze, że jest grany jakiś gruby transfer obrońcy, szczegółów brak odnośnie personaliów
marek9636

marek9636

(107074) 24.06.2026 22:02
Daniel Trzepacx Wszystko dogadane. Benjamin w tym tygodniu ma dołączyc do drużyny i przedłużyć umowę A 2 dni temu @siwy pisał, że kontraktu dla Benjamina brak, przestańcir traktować tego farmazoniarza siwego jak wyrocznie, bo on nic nie wie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27228/36000) 24.06.2026 22:04
siwy niegdys dobry informator do momentu jak napisal ze vencador juz podpisany widziany w szczecinie XD
silentscream

silentscream

(118589) 24.06.2026 22:09
@siwy ktoś Ci konto podprowadził? Tutaj zwolnienie TT, które musiało kosztować, przychodzi Ndiaye, który za frytki tutaj grał nie będzie (swoją drogą to środowisko się zna jak łyse konie i jak coś jest nie tak w danym klubie to zainteresowani wiedzą pierwsi), chwilę potem trener z pierwszej ligi wraz ze sztabem (też nie kosztuje mało), tutaj info od Daniela o grubym wzmocnieniu obrony….hm może faktycznie przez to już na koszulki brakować, módlmy się aby wodę mieli w szatniach.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.06.2026 22:10
@krokodylbambi ktobwie, może jeszcze nic straconego i było to info z rocznym opóźnionym zapłonem ;) a poważnie jaka sami żeśmy zrobili sobie szkodę zostawiając tu Kolendowicza nie zwalniając go właśnie w wakacje
Tami_Kiuru

Tami_Kiuru

(40057/48000) 24.06.2026 22:14
Siwy, koszulki już są zamówione, jest problem z transportem z Rabena, pewnie na dniach będą w Szczecinie, zrobi się sesje zdjęciową, materiały promocyjne i będą w sklepie przed połową lipca. Z całym szacunkiem, ale wy wszyscy co wcześniej coś wiedzieliście o klubie więcej niż my na forum to od jakiegoś czasu wszystko oczerniacie, czytać już się tego nie da, mamy ekstraklasowy klub, trenera z nazwiskiem i potencjałem, ciekawych piłkarzy a nastroje jakbyśmy o IV ligę walczyli. A to tyczy się głównie tych eksperów z portalu X
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.06.2026 22:21
Zaraz przeczytamy ze nie mamy na prąd i wodę i zalegamy w płatnościach filmie sprzątającej. Chyba niektórzy tęsknią za mrocznymi czasami i za bardzo się udziela
ZaWa

ZaWa

(14638/18000) 24.06.2026 22:23
6 palet (chyba z koszulkami) utknęło od 18.06 w Poznaniu, jadą z Niemiec. Info Łukasz Biwan na X. Próbują to ściągnąć na własną rękę,
alchemik

alchemik

(59765/72000) 24.06.2026 22:29
Może coś się zmieni z tym obrońcą..... Baltaci chce uzgodnił warunki. .klub nie chce puścić to.....zacznie. .chorować....pewnie..(plecy ..pamiętacie?) ... Co do @Siwego to pewnie jak odszedł Kolenda to ..żródełko wyschło..!! Przecież lada chwila Mendy przedłuży kontrakt...Sam sprzedany za ładną sumkę...no i jak mówią wiewiórki ponoć dobry obrońca z Nederlandw na celowniku.....ale może to tylko plota więc nie potwierdzam... Czekamy ... Nowy trener nie będzie przecież grał jednym stoperem..ha,ha,ha
siwy

siwy

(67344/72000) 24.06.2026 22:30
Panowie ja nie sieje zafnego czarnowidztwa. Od poczatku trzymam za Alexem. Nie sjest tak kolorowo, ale ok dajmy czas zobaczymy kto rozpocznie sezon. Tyle odemnie skoro niektorzy juz pisza ze Siwy to farmazoniarz. Koszulki zablokowane nie bez przyczyny. Narazie wiecej szunu jak transferów. A i jestesmy praktycznie bez obrony. Pozdrawiam was serdecznie.
TritumX

TritumX

(21075/24000) 24.06.2026 22:31
Podejrzanego rudego Turka, z całym szacunkiem, ale trzymałbym od Pogoni Szczecin z daleka. Klient jest cały czas zawieszony przez Turecką Federację Piłkarską, z puchy wyszedł po zatrzymaniu w marcu 2026 i jest cały czas oficjalnie oskarżony przez Prokuraturę w Stambule o usiłowanie oszustwa przy użyciu systemów informatycznych oraz aktywne ustawianie meczów poprzez nielegalne obstawianie wyników własnej drużyny, za co wciąż toczy się przeciwko niemu proces przed tureckim sądem karnym, a jemu samemu grozi kara do 13 lat więzienia. Bez jaj, nie ma normalnych obrońców do wyjęcia w Europie w przerwie letniej? Jaki ten człowiek ma mieć wpływ i reprezentować zespół i caly region? Juz niezaleznie od wyroku, w najlepszym wypadku to jest uzależniony hazardzista, w najgorszym zwykły kryminalista, który nie zasługuje na miejsce w sporcie na najwyższym poziomie.
Tami_Kiuru

Tami_Kiuru

(40057/48000) 24.06.2026 22:36
No nie, koszulki zablokowane bo Raben ma problemy z transportem, nie tylko o te koszulki chodzi, wiele firm czeka po 5-6 dni roboczych aż przesyłki opuszczą magazyn, one już z Niemiec wyjechały, więc są opłacone. Potwierdzał to ktoś z klubu, potwierdzali pracownicy Rabena pod Poznaniem.
marek9636

marek9636

(107074) 24.06.2026 22:40
2 kliknięcia dyrektor sprzedaży na twitterze sam pisze, że ma problem z firmą transportowom, koszulki stoją pod Ppznaniem, a ten pisze, że kasy nie ma na koszulki. Tak jakby niedoszły bo Pogoń nie zapłaciła
pawel

pawel

(64063/72000) 24.06.2026 22:45
Tutaj Vahid pokazuje dobitnie jak szczwanym jest lisem. Ziombel ze zdjęcia u góry podobno pracował w więzieniu na kuchni. Teraz mógłby to wykorzystać u nas i nie tylko grać na stoperze ale też gotować dla reszty nieśmiertelnych. Stąd zwolnienie poprzedniego kucharza. Mało tego. W razie jakby mu nie pykło i sąd orzekł,że musi wracać odsiadywać wyrok to kaszTan podobno już przygotował płachty na płot z PDW . Vahid jest po prostu zawsze o jeden krok do przodu. Brawo boss!!
Pilsner

Pilsner

(11469/12000) 24.06.2026 22:47
Mieliśmy już jednego hazardzistę, dałbym sobie spokój z tym typem, za to na lewą stronę przyjrzał bym się Damianowi Hilbrychtowi z niecieczy. Waleczny, z żelaznymi płucami i potrafi dograć i strzelić.
19DDD48

19DDD48

(235334) 24.06.2026 22:59
Jeśli grozi mu więzienie i sprawa nie jest zamknięta to trzeba dać sobie z nim spokój. Zresztą Ci co kombinują Jak mają być dobrymi wzorcami dla dzieciaków. Alex daj sobie spokój z tym gościem i szukajcie z nowym trenerem alternatywy. Garcia ma na pewno sporo kontaktów I jest w stanie przekonać fajnych piłkarzy do tego by do Nas przyszli. Ogarnijcie temat i bez takich ananasów!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27228/36000) 24.06.2026 23:13
dokladnie zadnych kuponiarzy w druzynie po co w szatni taki kombinator
marcinnn

marcinnn

(44435/48000) 24.06.2026 23:32
@krokodylbambi, i to rudy w dodatku. Rudy Turek, samo w sobie to nie brzmi dobrze.
lero

lero

(74620/96000) 24.06.2026 23:37
Jeden hazardzista w drużynie to za mało?
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 24.06.2026 23:54
Potwierdzam. Rudy Turek - to nie wygląda dobrze.
darecki73

darecki73

(45929/48000) 25.06.2026 00:11
A transfer Szalaia upadł już całkowicie, czy jeszcze toczą się rozmowy z Hoffenheim?
darecki73

darecki73

(45929/48000) 25.06.2026 00:24
A może nasz nowy trener wyciągnie kogoś z młodych obrońców Ajaxu, zna przecież ich dobrze, a oni jego, Jak nie transfer definitywny, to może wypożyczenie? Aaron Bouwman, Mylo van der Lans, Marvyn Muzungu. Pewnie każdy na tym by skorzystał.
TritumX

TritumX

(21075/24000) 25.06.2026 00:52
@darecki73 Bouwman kompletnie poza zasiegiem, juz dzisiaj wart kilka milionow euro. 18 lat a zainteresowanie wykazuja Liverpool, Man United i Chelsea...nie mamy najmniejszych szans. Pojdzie z czasem za wielkie pieniadze.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 25.06.2026 06:48
Od samego początku nie podoba mi się ten pomysł. Cibicki 2? Na dodatek zdaje się że może iść do więzienia.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 25.06.2026 07:18
Nic na siłę. Nie chcą go sprzedać to nie. To nie jest Messi by był niezastąpiony. Jest wielu innych na jego pozycji by można sprowadzić do Pogoni. Toteż bez przesady i zbędnej spinki Panowie:)
Mierzynianin

Mierzynianin

(7781/9600) 25.06.2026 08:11
@siwy pisze prawdę. Bez względu jak jesteście zapatrzeni w AH to trzeba na pewne rzeczy patrzeć z dystansem. Niestety dziennikarze boją się zadawać trudne pytania a większość woli żyć w błogiej nieświadomości. Jednak proza życia jest taka jaka jest i jak na razie nie wygląda to tak różowo jak wam się wydaje. Wszystko da się sprawdzić jeżeli tylko chce dojść do prawdy a nie tylko być BrawoBOSSEM.... Zaległości w wypłatach pensji zawodnikom i sztabowi są. Nie zapłaconych faktur i odsetek również zrobiło się całkiem sporo a stare zamierzchłe też nie są do końca spłacone. Klub nie potrafi przedstawić kosztów zwykłego menu na loże od miesiąca - przypadek?! (termin podpisania nowych umów minął 15.06.2026). Kobieca drużyna się rozpada a jakoś na razie nie widać aby ktoś dołączył (poza trenerem). Akademia.... no cóż większość rodziców młodych ludzi wybiera inne akademie bo .... fama o traktowaniu i jedynym właściwym agencie się rozeszła. Dużo rzeczy jakie dzieją się w kubie to takie gaszenie pożarów. Oczywiście zaraz może się wszystko zmienić. Tylko aby to się stało muszą być dosypane pieniądze. Czy tak się stanie? Mam taką nadzieję. Jednak historia naszego klubu uczy nie tyle sceptycyzmu tylko ostrożności. Co do transferów to rzeczywiście wiele tematów jest granych i są czasami bliżej a czasami dalej finalizacji. Jedno jest pewne potrzebnych jest co najmniej dwóch ŚO i jeden LO.... Jeszcze dużo ruchów może nastąpić zarówno z jak i do klubu. Z klubu na pewno chcą wytransferować Juwarę i Ndaje. Pewnie po zakontraktownaiu Nsame z kubu będzie chciał odejść Angielski. Czas pokaże co się wydarzy
marek9636

marek9636

(107074) 25.06.2026 09:23
@Mierzynianin Każdy klub ma jakieś zaległości w opłatach, bo wszystko trzeba płacić, obecnie meczy brak, a transza z c+ na przełomie czerwca/lipca dopiero, ledwo utrzymujemy płynność co sam Alex powiedział, więc przestańcie szukać taniej sensacji. Każdy klub na koniec roku obrotowego ma jakieś zaległości, nigdy w zobowiązaniach nie pojawi się kwota 0 zł. Choszi o to, żeby ten dług utrzymywać obecnie na poziomie max. 10 milionów złotych izwiększać płynność finansową. Natan Ława ma innego agenta i Czapliński i jakoś są w 1 składzie, naprawdę nikt tak nie plotkuje i nie pluje jakimiś kłamsywami na swój klub jak kibic Pogoni
rusnak

rusnak

(17926/18000) 25.06.2026 10:30
Szajka skautów z szefem skautów wszystkich szefów skautów na czele zrobila research w tureckich pie*rdlach. W sumie bardzo oryginalny kierunek. Lista meczów, które ustawial: https://i.postimg.cc/Jh2gby3k/HK6-VVDXQAAIw-AF.jpg Trochę już siedział, ale sprawa cały czas w toku. Może się więc zdarzyć np tak, że znowu go zawiną np z treningu czy meczu.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 25.06.2026 10:31
Niech go STS Polska obejmie jakimś specjalnym programem żeby nie dawał zarabiać konkurencji.
Mierzynianin

Mierzynianin

(7781/9600) 25.06.2026 11:36
@marek9636 gdzie napisałem kłamstwa? Pokaż w którym miejscu? Pieniądze z Canal + zostały już "przejedzone" bo wpłynęły dużo wcześniej (możesz sprawdzić). W klubie jest jeszcze wiele do uporządkowania ale dzieje się to zbyt wolno (i jest to opinia profesjonalistów). Sprawdź w takim razie tak jak napisałem kilka informacji jakie przekazałem. A potem porozmawiamy. Bezkrytyczność już raz doprowadziła praktycznie do upadku. Wszyscy byli zapatrzeni na sukcesy a dług rósł. Spadek drugiej drużyny do IV ligi to wina zarządzających , którzy nie chcieli słuchać tych co się znają na temacie. Brak awansu juniorów to również wykładnik zarządzania. A co do kasy.... nie będę się wypowiadał bo jak to piszesz wszyscy mają długi to gratuluję podejścia. Nie powiem "uspokoiłeś" mnie.
Mierzynianin

Mierzynianin

(7781/9600) 25.06.2026 11:54
Poprawka. Zaległość za koszulki zapłacona i są już w fun shopie.
marek9636

marek9636

(107074) 25.06.2026 14:09
@Mierzynianin nie napisałem, że wszyscy mają długi, tylko na dzień końca roku obrotowego zawsze są jakieś zaległości. Załóżmy robimy transfer gotówkowy 27 czerwca, klub sprzedający wystawi nam fakture, którą opłacimy w 3 ratach przez rok. Możemy spłacać zgodnie z harmonogramem, ale w zobowiązaniach krótkoterminowych musisz wpisać tę kwotę i wykazać ją w sprawozdaniu.
1962

1962

(62480/72000) 26.06.2026 09:19
Nie rozumiem, jakim prawem rozliczacie Alexa z pieniędzy. Człowiek włożył w nasz klub ogromne pieniądze!! Spłacił nieswoje długi, zainwestował, aby uratować Pogoń od degradacji!! Czego jeszcze chcecie? Charakter ma jaki ma i albo patrzcie na niego z pozytywnym nastawieniem, albo zamilczcie, bo nic dobrego to nie przyniesie.