preloader
Przejdź do głównej treści
870500fd5867de69aa9de234ee065534645ff1

870500fd5867de69aa9de234ee065534645ff1

Cudu nie było, rezerwy spadają do IV ligi

Ten warunek to awans klasę wyżej drużyny Wikędu Luzino. Zespół z województwa Pomorskiego przegrał jednak 1:2 w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO i ten wynik oznacza spadek o klasę niżej drugiej drużyny Pogoni Szczecin.

W sezonie 2026/2027 rezerwy Pogoni Szczecin występować będą w Keeza IV lidze Zachodniopomorskiej.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6768

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (19)

Masta

Masta

(77726/96000) 03.06.2026 21:55
Zasłużenie. Powinniśmy spaść już dawno, tylko ta końcowa seria dała jakieś nadzieje.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.06.2026 22:00
Nawet IV liga ma już swojego sponsora na nazwe? :)
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 03.06.2026 22:17
Rezerwy powinny być tylko i wyłącznie do ogrywania młodych którzy są zbyt dobrzy na swoje drużyny młodzieżowe a nie parking dla weteranów na boisku oraz kumpli królika na ławce.
mark

mark

(124595) 03.06.2026 22:19
Wstyd wielki! Teraz drugi garnitur bedzie musiał grać na 5 ligowych pastwiskach ( czwarta liga to 5 poziom)
andrzej123x

andrzej123x

(2164/2400) 03.06.2026 22:21
Rezerwy spadają do IV ligi, kobiecy zespół piłki nożnej zostanie sprowadzony do amatorskich rozgrywek, juniorzy U19 nie awansują do Centralnej Ligi Juniorów. Panie Hagitagi nic Pan nie buduje a tylko panuje destrukcja.Spłacenie długów przy posiadaniu kasy nie jest niczym twórczym. Podczas gdy w tym samym Szczecinie juniorzy FASE zdobywają (pierwszy mecz z Jagiellonią 7:1) brązowy medal w Centralnej Lidze Juniorów U17. Juniorzy Arkonii utrzymali się w Centralnej Lidze Juniorów U19 (juniorzy Pogoni spadli z tej ligi w poprzednim sezonie). Z Pogoni odchodzą trenerzy z Akademii, trener kobiecej drużyny. Odejdą niewypały sprowadzone w zakończonym sezonie. Człowieku co jest z Tobą nie tak, że nie budujesz nic pozytywnego a potrafią to inni, którzy są obok.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 03.06.2026 22:22
Trochę się późno obudzili niestety. Poza paniami niestety sezon do luftu.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 03.06.2026 22:51
W sumie to już nie wymaga komentarza. Kompromitacja...po prostu kompromitacja.
kibol

kibol

(44373/48000) 03.06.2026 23:08
Szkoda kasy na was łożyć , jak wy w 3 lidze nie daliście się nawet utrzymać. Żenada
Robson

Robson

(8146/9600) 03.06.2026 23:23
AH podczas twojej prezesury, to same sportowe"sukcesy"! Następny sezon to spadek z"extraklapy"??? Ceny biletów podnieś jeszcze więcej. Sportowo to klub spuszczasz coraz niżej. Pyry ci płacą za ten syf i wstyd,co nam robisz!!!???
TritumX

TritumX

(21088/24000) 03.06.2026 23:42
https://i.postimg.cc/qRXdzY1R/BB3.jpg
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 03.06.2026 23:46
Oj tam prezes zaoszczędzi i finanse będą się zgadzać. Krótsze dojazdy, niższe pensje , pewnie wielu zawodników odejdzie lub będzie wypożyczonych. Pewnie taki był plan, a że nie będzie gdzie ogrywać kolejnych Ław, Czaplińskich, Przyborków to już nikt o tym nie pomyślał.
lero

lero

(74626/96000) 03.06.2026 23:47
Ogrywali weteranów jakichś Frączczaków, Lisowskich czy krewnych królika czy innego znajomka, zamiast grać łapiącymi się do treningów z I zespołem i tymi, którzy rokowali szybki postęp, więc nic dziwnego spadli.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 04.06.2026 00:33
Jak to się mogło wydarzyć z takim szefem na obronie w postaci Wojtka Lisowskiego to ja w głowę zachodzę Zasłużenie ale dobrze się nie dzieje Nie ma sianka nie ma granka Tak sobie myślę że tam każdy jeden najchętniej by gdzieś od nas dał dyla
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 04.06.2026 00:50
<B>Moim zdaniem REZERWY powinny być zawsze i wyłącznie zespołem U21 oraz miejscem do ogrywania zawodników po kontuzjach, czasowo odsuniętych od pierwszego składu itd. Po prostu… rezerwy. RE-ZE-RWY !!!</B> Przecież ławka rezerwowych też nie jest przechowalnią legend, kolegów, niewypałów transferowych, emerytów i Bóg wie kogo jeszcze. Chociaż w Pogoni bywało z tym różnie. ???? Niedawno była wielka afera, bo do pierwszego zespołu przesunięto Lisowskiego. Olaboga! Co za sensacja! Meczyki, Weszło i pół internetu prawie dostały zwarcia, że w Pogoni zagrał zawodnik z rezerw. Czy w Polsce serio nikt nie wpadł na to, że właśnie po to istnieją rezerwy? Że jak połamie się dwóch stoperów, to trzeci i czwarty powinien być… w… w… gdzie właściwie? W Kaskadzie? W autobusie? W notesie Rafałowicza? Bo wygląda na to, że przez lata wszyscy zakładali, że jak zabraknie zawodników, to po prostu pojawią się z powietrza xD Wyobrażam sobie tę naradę w gabinetach: “Panowie, mamy problem. Dwóch stoperów kontuzjowanych.” AI na najdroższej licencji mieli temat przez 24 godziny. Trzeba było dokupić dodatkowe serwery. Wezwano ekspertów, konsultantów, a nawet żonę Turbogrosza do burzy mózgów. Po 17 godzinach analiz, 43 prezentacjach PowerPoint i 12 kilogramach cateringu, jakiś stażysta nieśmiało podnosi rękę: “A może… poszukamy w rezerwach?” Szok! Niedowierzanie!
mark

mark

(124595) 04.06.2026 05:19
Jakoś w niedoścignionym dla Szczecina Lechu Poznań wszystko może funkcjonować i to od lat z małymi przerwami a w Szczecinie wszystko po staremu czyli niepowodzenie goni nie powodzenie ,z małymi przerwami.. Dlaczego to tak jest? Decyduje różnica w mózgach!
19DDD48

19DDD48

(235334) 04.06.2026 07:56
Słabizna i wstyd...
pawel

pawel

(64058/72000) 04.06.2026 08:18
Kolejny sukces rewolucji Vahida. Brawo Boss !!!!!1
k0r

k0r

(77996/96000) 04.06.2026 09:46
Ale jak to?! Przecież ostatnio wygraliśmy z Wdą 19 : 0 (czy coś koło tego). Były zachwyty. Mocno Pogoń itp. Defetystów, którzy wyśmiali ten wiekopomny triumf, słusznie minusowano. No więc co się stało? Gdzie jest autor tego sukcesu? Powinny być wywiady, wizyty w zakładach pracy. Czemu to spadło z głównej, na rzecz wymiany trawnika?
roszko66

roszko66

(13490/18000) 04.06.2026 17:41
Ooo i derby z Arkonią:)