preloader
Przejdź do głównej treści
870500b5d4597a04a60adcb3c9497c7bf31fcf

870500b5d4597a04a60adcb3c9497c7bf31fcf

Cuić: Cieszę się, że pomogłem drużynie

- Czuję się znakomicie. Cieszę się, że strzeliłem dwa gole i pomogłem drużynie. Jestem szczęśliwy, bo sprawiłem radość naszym fanom. Są fantastyczni. Tworzą na meczach znakomitą atmosferę - mówił zaraz po meczu Filip Cuić. - Odczuwam radość i satysfakcję z powodu moich goli. Najważniejsze jednak jest to, że wygraliśmy. Punkty były nam bardzo potrzebne. Dzisiejsza wygrana bardzo poprawiła naszą sytuację w tabeli. Wiedzieliśmy, jak istotne było spotkanie z Wisłą. Trzy punkty dają nam już jakiś tam komfort. Dziś jestem bardzo szczęśliwy, ale od jutra już trzeba się skupić na pracy na treningach. Idziemy dalej. Teraz liczą się już wyłącznie kolejne mecze.

- Uważam, że przez większość meczu mieliśmy kontrolę. Natomiast nie było to tak łatwe spotkanie, jakby wskazywał na to wynik. Rywal postawił trudne warunki. Wisła gra dobrze w niskiej defensywie. Dlatego cieszę się, że udało mi się wykorzystać nieuwagę obrońców przeciwnika. Wygraliśmy zasłużenie - opowiada dalej napastnik Pogoni. - Przed nami bardzo ważne trzy ostatnie spotkania. Dziesiejsza wygrana doda nam pewności siebie. Cały czas zaś musimy być czujni. Chcemy wygrać wszystkie mecze do końca sezonu. Teraz jedziemy do Białegostoku. Wiem, że Jagiellonia to dobra drużyna i będzie gospdarzem. Z tym, że jesteśmy w stanie pokonać każdego.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2948

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

Anathema

Anathema

(39736/48000) 04.05.2026 09:04
Wszystko fajnie, pocieezylismy sie a teraz koncentracja i do roboty bo jest jeszcze 9 punktów do ugrania.
19DDD48

19DDD48

(235334) 04.05.2026 09:06
Brawo Filip! W końcu się przełamałeś! Oby to był dobry wiastun kolejnych bramek! Masz dobre warunki i potencjał.... trzeba tylko złapać jakąs serię. Tego Tobie życzę!
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 04.05.2026 09:07
@Anathema : Trudno będzie o tryplet, bo to max, ale chyba nie trzeba aż tyle żeby się utrzymać.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 04.05.2026 09:11
Po tych arcyważnych dla nas bramkach wczoraj, wierzę że to będzie szło w regularność w każdym nst meczu i że worek z bramkami twoimi dla nas jest już rozwiązany Odwrotnie jak u Molnara który strzelił w debiucie i się zablokował do kontuzji ty dołożysz jeszcze jakieś bramki w tych trzech ostatnich meczach
Anathema

Anathema

(39736/48000) 04.05.2026 09:11
@Sympatyk-klubu w minimalistycznym wariancie, przy dobrych wynikach to do utrzymania może stykać to co mamy. Co nie zmienia postaci rzeczy, ze wcale tak być nie musi, i należałoby jeszcze coś dorzucić, bo po meczu z Jaga znow możemy wrócić do punktu wyjścia
Maciek

Maciek

(40961/48000) 04.05.2026 09:13
Morale podskoczylo wiec szykowac sie na jage.Tam 1 punkt i zostajemy w lidze.Wtedy z zaglebiem i gksem bedzie juz gra na luzie
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 04.05.2026 09:23
Gratulacje Filip ale muszę Cię poprawić. Od jutra musimy ciężko pracować na treningach. No nie mój chłopcze , to nie w Szczecinie , jutro wolne , wtorek regeneracja , no może od środy lekki trening , także ten , sam rozumiesz , tu jest Szczecin
darecki73

darecki73

(45952/48000) 04.05.2026 09:30
Gra Twoja średnia, całe 2 razy byłeś tam gdzie powinien być napastnik wepchnęłąś piłkę do siatki. Bardzo ważne gole.
ttb

ttb

(41249/48000) 04.05.2026 10:04
Żeby tylko te 2 nie były ostatnie. Dalej mnie chłopak nie przekonuje. Myślę, że Węgier jest dużo lepszy od niego i jak wróci po kontuzji będzie pierwszym wyborem.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 04.05.2026 10:56
A przed meczem, pod relacją live, komentarz, żeby on ani Ali nie wychodzili na boisko. Takie łby właśnie tutaj komentują. Cuić dał zalążek dobrej gry już w Krakowie, a wczoraj w końcu pokazał, że wbrew temu co się mówi, jeszcze będą z niego ludzie.
Maciek

Maciek

(40961/48000) 04.05.2026 10:58
To Ty sie ciesz ze wreszcie odpaliles. My sie cieszymy,wy sie cieszycie, wszyscy sa zadowoleni????
Maciek

Maciek

(40961/48000) 04.05.2026 11:04
marcinnn- ale dziwisz sie ze ludzie sie wqrwiali? Pamietasz jak byly 3 serie zwyciestw po 1:0.Kazdy juz myslal ze to to a pozniej znow lipa.Jak ktos cbuyowo gra i to widac wiec ludzie chca zmian. Tak jest w kazdej dziedzinie zycia. A co bedzie jak zagra lipe z jaga,zaglebiem i gksa, ze te dwie bramki to max na co go stac? Zycze mu oby odpalil,oby wszyscy wreszcie zaczeli grac tak jak nalezy. Sam dobrze wiesz ze ten sezon to dramat. Dobrze ze juz sie konczy i to na 99,9% z utrzymaniem.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 04.05.2026 11:19
@Maciek, taka ta liga jest w tym sezonie, a proces przebudowy zespołu w tych warunkach bardzo trudny. Widzew wydał ze sto baniek i leci z ligi prawdopodobnie. Ja jednak widzę od meczu z Piastem drużynę, która rośnie, mimo to że ciągle jest osłabiona brakiem Pozo i Molnara czy wcześniej Walqvista. W tym roku w tabeli jesteśmy czwarci, a oderwańcy na tej stronie cały czas pisali o pewnym spadku. Gdyby nie stracony gol z Cracovią bylibyśmy w tym roku trzeci, a ton na tej stronie, jakbyśmy byli najgorsi w lidze. Co to w ogóle koorwa za kibice są, co własnemu klubowi wieszczą, czy nawet w niektórych przypadkach nawet życzą spadku. Yebać ich. Jak ktoś ma serce do tego klubu, to takich rzeczy nie gada, tylko wspiera swoją drużynę, jakakolwiek by w danym momencie nie była.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 04.05.2026 11:32
Acostę też tutaj ludzie jadą, a gość jest lepszy od Gamboy. Wypluwa płuca, wkłada całe serducho przez 90 minut w każdym meczu. Miło się patrzy na jego zaangażowanie i grę. Mendy nazywany maskotką, wchodzi po kontuzji i gra profesurę w końcówce. Banda zakompleksieńców tylko siedzi przed klawiaturą i krytykuje, choć sami pewnie kalecy, jak większość mejwenów z Xsa, co piłki kopnąć celnie dwa razy z rzędu nie potrafią (wiem, widziałem), dlatego nie rozumieją z czym się piłkarze zmagają, z czego wynikają gorsze okresy. Tego, że jak zawodnik wygląda w danym okresie słabiej, nie znaczy że generalnie jest słaby, a ciągłe jechanie po nim w niczym nikomu nie pomoże. Kibic jest po to, żeby wspierać drużynę, a nie kopać leżących.
marek9636

marek9636

(107079) 04.05.2026 11:39
https://i.imgur.com/PhtYFMz.png
glemp76

glemp76

(1119/1200) 04.05.2026 12:51
Do zdobycia jeszcze 9 oczek i gramy w pucharach. Także do roboty ????
sęp

sęp

(64817/72000) 04.05.2026 13:10
Początek drugiej połowy to była głęboka defensywa, Wisla miała dużo okazji do wyrównania tutaj jest dużo do poprawy. Chłopie wróciłeś w naj ważniejszym momencie z dyspozycją strzelecką może bardziej z instynktem snajpera bo głównie twoje dobre ustawienie w polu bramkowym dało nam jakże ważne bramki. Brawo Cuič nikt już nie wierzył w twoje zdolności strzeleckie wiec dalej nam udowadniaj że potrafisz strzelać bramki.
zxx

zxx

(3293/4800) 04.05.2026 14:06
Mam nadzieję że chłopak się przełamał i w Białymstoku coś ustrzeli na wagę punktów.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 04.05.2026 14:34
Jak „wiem ile jestem wart” nie zagra do końca sezonu to wszystko jest możliwe. Greenwood może wejść przy 3-0 dla nas.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 04.05.2026 14:46
Na meczu Pogoni z Wisłą na C+ w 3 minucie kończy się hymn Pogoni - kamera akurat jest na Cuiću, który śpiewa "to MY!". Heh, jeszcze z niego Portowiec wyrośnie ;) A scena, jak taki dobry omen na ten wczorajszy mecz :)