preloader
Przejdź do głównej treści
87050020a244caeff2ce981d7b2266f3c4ace7

87050020a244caeff2ce981d7b2266f3c4ace7

Cuić najlepszy w maju!

TOP 5 MAJA

Cuić 22
Ulvestad 18
Szalai 13
Ali 12
Cojocaru 9

NAJLEPSZY PIŁKARZ LIPCA: EFTHYMIS KOULOURIS
NAJLEPSZY PIŁKARZ SIERPNIA: MUSA JUWARA
NAJLEPSZY PIŁKARZ WRZEŚNIA: KIBICE POGONI SZCZECIN
NAJLEPSZY PIŁKARZ PAŹDZIERNIKA: KAMIL GROSICKI
NAJLEPSZY PIŁKARZ LISTOPADA/GRUDNIA: ADRIAN PRZYBOREK
NAJLEPSZY PIŁKARZ LUTEGO: FREDRIK ULVESTAD
NAJLEPSZY PIŁKARZ MARCA: FREDRIK ULVESTAD
NAJLEPSZY PIŁKARZ KWIETNIA: FREDRIK ULVESTAD
NAJLEPSZY PIŁKARZ MAJA: FILIP CUIĆ

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2350

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (6)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 25.05.2026 08:27
W sumie żadne zaskoczenie. W pełni zasłużenie. Gratulacje dla Filipa! Obyś chłopie tylko rósł dla Pogoni! PS. Ciekawe jakie miejsce zajęła "Legenda Białegostoku". Za te dwie bańki z kontraktu i dwieście koła miesięcznie pensji pewnie dla niego będzie osobna kategoria: "Bóg footballu", "Radość Bałtyku", "Szczęście Pomorza"...a zupełnie dodatkowo od MEN-u " dr Honoris Causa" w dziedzinie, którą sobie sam wpisze.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 25.05.2026 10:12
.. plus wycieczka na Costa Brava.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 25.05.2026 11:28
Kiedy przychodził i wielu marudziło ja wspomniałem Bukse który kiedy przychodził również nie jawił się jako super grajek. W obu przypadkach byli to młodzi zawodnicy o dobrych warunkach fizycznych. Filip już w pierwszym wejściu pokazał że jest dobry technicznie potrafi się zastawić i myśli na boisku. Dla mnie to była kwestia czasu nim odpali. I można powiedzieć że ma wkład w utrzymanie. Miejmy nadzieję że dopiero się rozkręca.
marcinnn

marcinnn

(44439/48000) 25.05.2026 11:52
@Czarny1971, dokładnie. Już w pierwszym jego meczu, widać było że ten chłopak ma coś w sobie. Jednak już przez wielu pseudoekspertów został zakwalifikowany jako szrot. Dlatego z oceną piłkarzy naprawdę warto poczekać dłużej niż do rozegranych 2-3 meczów… Generalnie zimowe okienko poza Angielskim bardzo udane. Oby tak dalej.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 25.05.2026 17:17
Może zrobi ( i zarobi) taką karierę jak Ernest Muci. Wszak to człowiek figurujący w tureckich notesach.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 25.05.2026 17:50
No i super. Filip z meczu na mecz coraz lepiej. A zauważyliście grę Benjamina? Ma facet podania i perfekcyjnie się zastawia.