preloader
Przejdź do głównej treści
870500c2a0820131f37c421129fed67f3dc7ed

870500c2a0820131f37c421129fed67f3dc7ed

Cuić najlepszy w meczu z GKS-em

KLASYFIKACJĘ NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA MAJA I PIŁKARZA SEZONU OPUBLIKUJEMY W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

OCENY ZA MECZ Z GKS-EM

zawodnik ocena punkty
Cuić 7,75 8
Mendy 6,93 6
Ulvestad 6,52 5
Keramitsis 6,25 4
Szalai 6,21 3
Mukairu 6,18 2
Wahlqvist 6,11 1
Biegański 6,01  
Agger 5,49  
Koutris 5,31  
Acosta 5,12  
Ali 5,06  
Ława 4,91  
Grosicki 4,82  
Greenwood 4,09  
Kamiński 3,55  
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3024

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

realista!

realista!

(30372/36000) 24.05.2026 21:30
Tak krytykowany przez forumowych "ekspertów" Filipek pokazał, że umie strzelać gole. 10 meczów i 4 bramki - całkiem niezły dorobek. W ostatnich 5 meczach zagrał od początku do końca i to wtedy strzelił te 4 bramki. A co ciekawe przed tymi spotkaniami 2 wcześniejsze mecze (wygrany z Piastem i przegrany z Lechem) przesiedział na ławie. Čuić to transfer z kajetu Okana Ozkana, więc za ten ruch naszego szefa pionu skautingu można pochwalić.
realista!

realista!

(30372/36000) 24.05.2026 21:38
Ciekawostka z Hiszpanii - Axel Witsel, niespełnieniony sen Haditaghiego, spadł z Gironą z La Liga. Mógł przyjść jednak do Pogoni - miałby utrzymanie ????
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 24.05.2026 23:22
Filip zasłużył na to wyróżnienie!! Brawo! ... Uważam ,ze gdyby Tomasberg ..trzymał się tego składu w paru meczach to zespół by sie zgrał i wyglądało by to całkiem przyzwoicie..... Było np. widać jaka klasą jest. np. Mendy. .czy Filip... ( no oczywiście bez Anglika) ... A co do meczu hm.. .nie chcę tutaj uprawiać teorii spiskowych ale chyba ktoś się z kimś. .dogadał.... Bo cała okoliczność czerwonej kartki i póżniejsze ,,wydarzenia' były całkiem ciekawe... No a na dodatek świętowanie piłkarzy GKS-u w nocnym lokalu do ..4 rano o czymś świadczy..hihihi .. No Ok...było minęło.... Z jednego się cieszę, jaka mine miały ..Słoiki w warszawce !!!!!!!! To było nie ocenione!!!!!!!!!!!!!!!!!
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 24.05.2026 23:27
Naprawdę trzeba pożegnać się z Angielskim, facet to poziom I ligi, to tzw. Transfer z Twittera. Przyjęcie piłki na poziomie tragicznym gra tyłem do przeciwnika to już całkiem żałosna rzecz. A gdzie jakaś szybkość technika, zaangażowanie?
fdm

fdm

(4901/6400) 24.05.2026 23:59
Mukairu to musi mieć niezłych hejterów, że mu wystawiliśmy ocenę tylko trochę lepszą niż Aggerowi. Moim zdaniem Cuić, Mendy i Mukairu byli wyraźnie najlepsi w tym meczu.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 25.05.2026 00:13
Lal,ale niespodzianka. Przy 1: bramce dla nas zawsze zostaje wybrany ten co strzelil. Fajnie ze gosc " zaskoczyl" szkoda ze tak pozno. A kto by pomyslal ze gosc ktory po przyjsciu do Pogoni potykal sie o wlasne nogi tez wreszcie sie odnajdzie i zostanie najlepszym strzelcem Pogoni? Mowa o Mukairu.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 25.05.2026 00:20
alchemik- o czym swiadczy swietowanie GKSu w klubie do rana? No chyba maja sie z czego cieszyc. Spisywany na poczatku sezonu na straty sprawil ze zagraja w pucharach. U nas na stadionie feta byla z powodu utrzymania. Znajdz roznice. Co do legii. Cisna temu pudlowi ze jest najgorszy ze wszystkich prezesow. Zapomnieli ze od kiedy jest prezesem legia zdobyla 6 MP i 5 PP.Niech ci co ten baner tam wieszali pokaza kiedy tak mieli we wspolczesnej historii. Mozna sie domyslac jak kiedys dzialali i w jaki sposob zdobywali tytuly.Mieli do dyspozycji najleps,ych pilkarzy w wieku poborowym.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 25.05.2026 06:53
3,55 dla Kamińskiego to żart. Wg mnie powinien dostać 0! Takie zachowanie jak miało miejsce w 91 minucie na poziomie Ekstraklasy zwyczajnie nie przystoi. Chłop ma 35 lat a zachował się jak szesnastolatek.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 25.05.2026 09:53
Wg mnie najlepszy w tym meczu był duet Mukairu-Mendy, pierwszy ogrywał z wielką łatwością rywali a drugi miał zagrania palce lizać. Obaj pokazali, że bez Grocha lewa strona jak najbardziej nadal może być naszą najmocniejszą stroną. Oczywiście Filipek jest w trójce, kolejny mecz z golem. Natomiast dwója z druga połowę dla całej drużyny i trenera - znowu się cofamy, dajemy pograć przeciwnikowi i czekamy a wyrok, tego nie pojmuję po jakiego hugona robić takie coś, jak w I nawet jednego strzału Gieksa nie oddała. Trener tez się pokazał, znowu niepotrzebnie wykorzystuje wszystkie zmiany i dramat gotowy, ile jeszcze razy zrobi ten błąd? Jedyny plus z tego meczu to wywalenie L z pucharów (-;
Cezar

Cezar

(11371/12000) 25.05.2026 10:04
Otóż to @realista! Jakiś czas temu napisałem, że jeszcze forumowi eksperci będą dziękować Filipowi za utrzymanie. :D
1962

1962

(62481/72000) 25.05.2026 13:16
Brawo Filip. Pokazał, że potrafi się być tam, gdzie trzeba, aby ustrzelić gola. Właśnie o to chodzi w tej układance. Teraz już wszyscy którzy pozostaną w składzie, niech się zjednoczą i sezon 26/27 będzie nasz!!!
1962

1962

(62481/72000) 25.05.2026 13:42
Uważam, że nasz klub powinni już opuścić: Greenwood, Angielski, Loncar, Ndiaje, Juwara, ale chyba też Cojocaru, jeśli będzie dobra oferta za niego. Alex musi powalczyć o pozostanie w Pogoni, Szalaja, bo on jest wartością dodaną i jest niezastąpiony. Jego doświadczenie procentuje, bo przy nim świetnie się rozwija Kermit, co wyraznie widać, że dobrze im się ze sobą gra. Trzeba koniecznie znależć obustronnych skrzydłowych, bramkarza i napastnika. O środek możemy być spokojni,...Pozo, Dziczek oraz niezastąpiony Ulve czy nawet Natan, to pełnia bogactwa. Pozostaje tylko to wszystko dobrze ułożyć, zaszczepić w nich ducha walki, nauczyć, jaką godnością i honorem jest być Portowcem, wpoić mentalność Szczecinianina i kibica Pogoni oraz zrozumieć jak bardzo pragniemy odnosić sukcesy.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 25.05.2026 17:52
I znowu Grosicki dostaje punkty. Dziwne.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 25.05.2026 17:56
1962 A w swojej liście nie pominąłeś Boga Ekstraklasy, Słońca Murawy, Legendę Piłki, Wielkiego Negocjatora ?
mark

mark

(124595) 25.05.2026 23:19
Dobrze ze tylko 4 a nie 8 bo pewnie już byśmy go nie zobaczyli w dresie Pogoni..Ale w następnym sezonie powinien spokojnie min 10 bram walnąć