preloader
Przejdź do głównej treści
870500f5f354cc1d841c5a0961769bceeda8bb

870500f5f354cc1d841c5a0961769bceeda8bb

Cuić najlepszy w meczu z Wisłą!

OCENY ZA MECZ Z WISŁĄ

zawodnik ocena punkty
Cuić 8,42 10
Szalai 7,78 8
Cojocaru 7,45 6
Ulvestad 7,41 4
Borges 7,21 3
Ali 7,11 2
Acosta 6,89 1
Agger 6,68  
Wahlqvist 6,66  
Loncar 6,57  
Czapliński 6,21  
Mendy 6,20  
Keramitsis 5,97  
Mukairu 5,88  
Ława 5,82  
Koutris 5,67  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 104
Ulvestad 89
Grosicki 83
Keramitsis 65
Wahlqvist 54
Mukairu 50
Juwara 43
Pozo 41
Szalai 36
Przyborek 34
Huja 33
Greenwood 27
Borges 27
Loncar 19
Ndiaye 17
Molnar 17
Ława 17
Koulouris 16
Koutris 15
Biegański 12
Acosta 11
Cuić 10
Mendy 7
Czapliński 6
Ali 5
Kamiński 3
Angielski 3
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2951

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 04.05.2026 15:50
Wciąż dziwi mnie wysoka pozycja Legendy. Nie żebym miał jakiś uraz do El Kapitano, ale to jakaś farsa. Facet drepcze od początku sezonu, gra piach, a wciąż w laurach. Mamy, mimo wszystko Walczaka jakim jest Fredrik, czy powracający Linus , a tu proszę On.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 04.05.2026 15:50
i to jest piękne - faceta w dużej części meczu po prostu nie było, ale dwa razy był tam gdzie powinien i zachował się tak, jak powinien - piłka nożna to piękny sport! dla mnie kolejny dobry mecz Borgesa, Agger też nie najgorzej (choć w drugiej połowie już bez takiego błysku) Przy Alim bałem się, jak wchodził, tym bardziej że niedługo potem złapał żółtą, a tu proszę - wisienka na torcie i mamy trójeczkę
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 04.05.2026 15:59
Przy bramkach był tam, gdzie być powinien, wypracował, co miał wypracować. Dokładnie zrobił to, co powinien i czego się od niego oczekuje. W poprzednim meczu mógł mieć ładną asystę, więc jest iskierka nadziei. Jeżeli to będzie powtarzalny schemat, to może być z niego duża korzyść. Czekam na kolejne mecze, żeby się przekonać, czy to był jednorazowy wyskok, czy poważny progres. Bo, jeżeli to drugie, to przy lepiej grającym Aggerze może to wypalić. Pierwsza bramka tylko ich. Widać 'chemię' między nimi. Mogą się jeszcze lepiej zgrać i wówczas może choć trochę zaczną przypominać dawny duet Grosicki-Kouluris...
TritumX

TritumX

(21106/24000) 04.05.2026 16:22
Dwa farfocle bite z metra, ale jakże ważne. Filip na pewno był tam, gdzie powinien być i to też jest umiejętność oraz ważny element bycia napastnikiem. Przy pierwszej bramce świetnie wymanewrował rosłego Kamińskiego bez pilki, wychodząc przed niego w bezpośredniej walce o pozycję. Miejmy nadzieję, że chłopak uwierzy w siebie, bo zawodnik wierzący we własne możliwości to zawodnik zmotywowany, skupiony i niebezpieczny.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 04.05.2026 16:57
Ja akurat od początku widziałem w nim potencjał. Kopał się w czoło to jasne, ale jak Buksa przychodził też był pocisk a ja wiedziałem że coś z niego będzie. I z Filipa też będą ludzie
Pablo

Pablo

(44681/48000) 04.05.2026 17:36
Mamy boskich napastników w zespole. Bóg wie kiedy oni bramkę strzelą
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 04.05.2026 18:19
Powiem wam że o wiele lżej na sercu po wczorajszym zwycięstwie. Do tego napływają dobre wieści o przedłużeniu kontraktów wartościowych piłkarzy... dawno tak się nie czułem myśląc o ukochanym klubie. Bedzie dobrze!
1962

1962

(62487/72000) 04.05.2026 18:38
W tym meczu wreszcie pokazał swoje prawdziwe oblicze napastnika. Powalczył o piłkę z przodu, był ta pierwszą zaporą stawiając wysoki presing, choć mało udany, to jednak poprzeszkadzał. Przypomnijcie sobie, jak Leszczyński wybijał piłkę i trafił w niego. Niewiele brakowało. No i te dwie bramki. No gościu znalazł się tam gdzie była piłka i to jest właśnie zadaniem napastnika. Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy zryw Filipa i dalej pójdzie za ciosem. Teraz czekamy na hat-tricka
kibic_MKS

kibic_MKS

(82751/96000) 05.05.2026 00:10
Wygląda na to,że czar Ławy jak szybko się pojawił to i szybko zgasł.Wrażenia artystyczne już na mało kim robią wrażenie. Czas wrócić na ławę i Czapliński pierwszy w kolejce do pierwszego składu.Oby w klubie też to zauważyli jak i to zauważyli, że bez KG Pogoń sobie poradzi.Utrzymać się i pożegnać KG. Wszyscy szybko o nim zapomnimy.
marek9636

marek9636

(107082) 05.05.2026 00:23
@kibic_MKS co ty chcesz od Ławy, on ma 16 lat dopiero.