preloader
Przejdź do głównej treści
87050004be875f0ab382ae38adb71fba165fc9

87050004be875f0ab382ae38adb71fba165fc9

Cuić nominowany do tytułu Piłkarza Maja!

Maj w wykonaniu naszego snajpera był świetny. Zdobył on w nim cztery bramki - dwie w meczu z Wisłą Płock, a także po jednej w starciach z Jagiellonią Białystok i GKS-em Katowice.

Poniżej grafika z pełną listą nominowanych. Wesprzeć Filipa w zabawie możecie klikając TUTAJ.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1473

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 29.05.2026 07:25
Gratulacje Filip! Oby to był dobry prognostyk na przyszły sezon. Kulu też nie miał początku nie wiadomo jakiego u nas. Obyś był tak samo skuteczny jak On a może nawet lepszy!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 29.05.2026 07:35
A swoją drogą to wydaje mi się, że Ekstraklasa powinna napiętnować prostaków pokroju S. Bergiera. Jego obcesowe zachowanie w 33 kolejce powinno być napiętnowane, a nie nagradzane. Gesty "onanizmu" na płycie boiska wobec kibiców drużyny przeciwnej są nie do przyjęcia. Przecież tam były pewnie też dzieci. Coś takiego powinno być karane z całą surowością. Pan Bergier może się tak zachowywać u siebie w domu a nie na stadionie przy setkach ludzi na trybunach i relacji "live" w mediach. To jest rynsztok.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 29.05.2026 08:15
Czy Ćuić został wypatrzony przez scouta Okana? Jeśli tak, to w mojej opini chłop ma nosa, wyciągnie nam pewnie jeszcze pare fajnych nazwisk.
kredens

kredens

(47307/48000) 29.05.2026 08:44
Po prostu wiecej dokladnych podan, tak zwanych patelni przez nowego libero i CUIC ma szanse na 15+ goli w nowym sezonie. Do tego Molnar wróci., zatem oboje beda zmotywowani. A Greenwood niech zrobi angielskie wyjscie i SAM wlasnie z Angielskim niech odejda juz z koncem maja.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 29.05.2026 08:53
Zasłużenie. Ten transfer ma szansę się obronić. Na pewno jest dużo lepszy od Angielskiego.
Santino Corleone

Santino Corleone

(11401/12000) 29.05.2026 08:57
Jak przebiega powrót do zdrowia Molnara? Orientuje sie ktos czy bedzie gotowy na start przygotowan?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 29.05.2026 09:53
W końcu utrzymał klub w eklapie.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 29.05.2026 09:54
I dał nadzieję Legii na puchary, a później się rozmyślił.
ttb

ttb

(41249/48000) 29.05.2026 10:17
4 bramki w miesiącu? fiu fiu. Nie spodziewałem się tego po nim. Dalej mnie tak chłopie zaskakuj.
ROSS

ROSS

(54413/72000) 29.05.2026 11:21
Lis pola karnego ktory ma rekord predkosci bodajze 35 km/h. Mi przypomina Juliana Alvareza. Ludzie z balkanow maja charakter wiec sadze ze jezeli miasto go nie wciagnie to beda z niego ludzie. W koncu ma tylko 23 lata.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 29.05.2026 11:43
Śmiechłem... "I dał nadzieję Legii na puchary, a później się rozmyślił" to w sumie podsumowanie całego ostatniego meczu, a nie tylko Cuica :) Ech... cóż to był za mecz :)))