preloader
Przejdź do głównej treści
8705004edd09ac224c6572f4139f89e0bf727c

8705004edd09ac224c6572f4139f89e0bf727c

Cuić w jedenastce kolejki

Cuić to jedyny wyróżniony piłkarz Pogoni po ostatniej serii gier. Oprócz niego w jedenastce znalazło się trzech przedstawicieli GKS-u Katowice, po dwóch z Piasta i Radomiaka oraz po jednym z Zagłębia, Korony i Lecha.

Zdjęcie

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1810

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 05.05.2026 12:20
Dwa kartofle i 11 kolejki :D to jest mozliwe tylko w ESA :)
keybo

keybo

(7031/9600) 05.05.2026 12:27
Dwa gole Cuicia robią robotę, i to jedyny konkret, jaki Pogoń w tym momencie ma do pokazania. Reszta? Cisza. Jeden zawodnik w jedenastce kolejki to nie powód do dumy, tylko sygnał, jak bardzo ta drużyna jest nierówna i uzależniona od pojedynczych momentów. Spójrzmy na innych: GKS wrzuca trzech, Piast i Radomiak po dwóch. To znaczy jedno tam działa system, u was błyska jednostka. Dziś Cuić trafia dwa razy i jest bohaterem, jutro nie trafi i nagle nie ma kto tego pociągnąć. Brutalna prawda: to nie jest siła zespołu, tylko maskowanie problemu. Jeśli Pogoń chce się utrzymać bez nerwówki, to potrzebuje 4–5 zawodników robiących liczby, a nie jednego gościa, który akurat „odpalił” w jednej kolejce.
kruger73

kruger73

(37754/48000) 05.05.2026 12:38
Cieszę się że Ciuić zrobił swoją robotę i mam nadzieję, że dopiero się rozkręca. Nie sądzę jednak, że zasłużył na 11 kolejki. Do momentu strzelenia 1 bramki był raczej niewidoczny. Podobno to bardzo szybki zawodnik a nie widziałem go przy rozgrywaniu szybkich ataków. Ok, że dał ważne gole Pogoni ale na takie wyróżnienia jeszcze za wcześnie. Chyba, ze ogólnie ta kolejka była taka słaba i po prostu wyróżniamy napastnika bo strzelił jednak dwa gole w jednym meczu.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 05.05.2026 13:33
Tak triche na zachętę, choć oczywiście wyróżnienie oby tylko dalo więcej wiary i motywacji na kolejne mecze.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 05.05.2026 15:57
Ale jaja! Kojot dostał powołanie od Hagiego do repry Rumunii.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 05.05.2026 19:44
Chłop zachował się jak rasowy napastnik. Znalazł się tam gdzie powinien i w odpowiednim czasie. I chwała mu za to. Jak już pisałem- brak El Kapitano pozytywnie wpływa na drużynę.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 06.05.2026 00:19
No i dobrze. Pewnie pierwszy i ostatni raz. Bramki z serii wygrane na loterii. Sorry nie wierzę w gościa, grał nędznie i póki co te bramki mojej opinii o nim nie zmieniają. Nie jestem jak ta chorągiewka na wietrze jak niektórzy. Było cały czas be, teraz wygrali, podskoczyli w tabeli i już komplementy co do prowadzenia klubu.