preloader
Przejdź do głównej treści
870500459879518a48d55a8f5ceb144fbf73de

870500459879518a48d55a8f5ceb144fbf73de

Czapliński: Możemy powalczyć z Lechem

- Na pewno bardzo dobry przeciwnik, ale co?! My też najgorsi nie jesteśmy. Czasami brakuje, wiadomo, niektórych rzeczy, ale czuję, że możemy powalczyć z Lechem i wygrać ten mecz. Wyjdziemy z tego meczu zwycięsko - wierzy 19-letni pomocnik Jacek Czapliński.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.15 na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie.

profil-jpg

Źródło: Radio Szczecin Wyświetlenia: 1615

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

darecki73

darecki73

(45954/48000) 17.04.2026 17:49
Młodym brakuje jeszcze umiejętności, ogrania w dorosłej piłce. Ale mają za to ambicje, wolę walki. Gdyby te przepłacone gwiazdki z zagranicy mieli chociaż 75 % ambicji młodych, to walczylibyśmy teraz o podium a nie o utrzymanie. Owszem Jacku masz rację, możemy powalczyć z Lechem. Ale tylko wałką i zaangażowaniem każdego zawodnika od pierwszego gwizdka
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 17.04.2026 17:52
Młody nie cyka i o to chodzi Tak trzymaj na huki to jeszcze nikt meczu nie wygrał
Anathema

Anathema

(39730/48000) 17.04.2026 18:00
A tymczasem Grosicki co na te słowa? Możemy powalczyć czy niekoniecznie? Przekonamy sie po meczu jak wyjdziejakieśnagranie, jeżeli oczywiście wynik bedzie do przodu
1962

1962

(62490/72000) 17.04.2026 18:29
,,Bij lidera,, Podoba mi się to hasło. Jest odzwierciedlenie tego co dzieje się w szatni. Widać, że jest pełna mobilizacja. Marzę o tym, żeby Lechowi utrzeć nosa, tak za wszystkie czasy i za przegrany mecz z Legią, też, a co.
1962

1962

(62490/72000) 17.04.2026 18:32
Pewne jest, że jesli Jacek zagra, da z siebie wszystko co ma. Portowiec ma Pogoń w sercu i wie jak ma grać dla swojego klubu, dla kibiców, dla Szczecina.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 17.04.2026 18:37
ten pomocnik z gksu markovic 4 mecz z rzędu z golem a my sie musimy modlic zeby wynalazki kasztana angielski cuicz oddali strzal na bramke :D
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 17.04.2026 19:01
Patrząc na statystyki to Lech stracił tylko 2 bramki mniej niż Pogoń więc nie jest tak różowo. Inna sprawa czy będziemy potrafić zagrozić ich bramce. I odwrotnie Lech strzela wyraźnie częściej niż my i tutaj jest problem.
1969

1969

(37259/48000) 17.04.2026 20:32
Nie możemy powalczyć, a musicie walczyć. Tak by z pyr zostały obiery...
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 17.04.2026 21:28
Jak mawiał trener Wójcik "kiełbasy do góry i golimy frajerów"