preloader
Przejdź do głównej treści
8705001d4de82765b1d5e495dd4ba11ddf7267

8705001d4de82765b1d5e495dd4ba11ddf7267

Czapliński: Nie było stresu, byłem przygotowany na debiut

- Wiadomo, że całe życie czekałem na ten moment. Fajnie, że się udało. Długo też czekałem na to w tym sezonie. Bardzo przyjemne uczucie - mówi dalej Jacek Czapliński. - Po meczach w których nie udało mi się doczekać debiutu byłem smutny, ale już kolejnego dnia wchodziłem w trening z nowym nastawieniem, aby to w końcu nadeszło. Byli na trybunach wszyscy najbliżsi. Na chwilkę podszedłem, pogratulowali, ale szerzej nie rozmawialiśmy.

19-letni pomocnik na boisko wszedł jako rezerwowy przy wyniku 0:2.

- Od trenera usłyszałem, żebym robił swoje, to, co na treningach. Usłyszałem też, że mam się nie bać - opowiada dalej młody piłkarz. - Sytuacja w tabeli jest jaka jest, wiemy o tym. Nie jesteśmy bezpieczni i trzeba robić swoje, aby wygrywać i odskakiwać od strefy spadkowej. Jeszcze nie zdążyłem z trenerem porozmawiać szerzej o tym meczu. Po spotkaniu zbiliśmy piątkę i krótko pogratulował. Nie było jednak okazji aby dłużej porozmawiać. Asystenci jednak chwalili, koledzy też mówili, że dobre wejście i cieszę się z takich opinii.

Czapliński przez cały sezon czekał na debiut w barwach Pogoni. Regularnie bywał w kadrze meczowej, ale o wejście na boisko łatwo nie było. W meczu z Legią się w końcu udało.

- Wydawało mi się, że stres będzie większy, ale wchodząc na boisko nie było tego czuć. Długo się na to przygotowywałem. Nie czułem dużej presji. Wynik był, jaki był, nie miałem nic do stracenia. Z Natanem grałem w poprzednim sezonie w rezerwach. Znamy się, mamy wspólną grę opanowaną. Przyjemnie się gra - opowiada Czapliński.

Kto jest dla niego największym wsparciem w szatni?

- Bardzo dużo osób pomaga mi w zespole. Najbardziej chyba jednak Ben Mendy. Wspiera mnie i daje mi rady. To Mistrz Świata, od kogo czerpać, jak nie od niego? - dodaje.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2941

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

piotreck92

piotreck92

(27812/36000) 06.04.2026 21:56
Żeby teraz tylko nie wrócił do szafy...
OLO

OLO

(952/1200) 06.04.2026 21:59
Jedyny pozytyw tego spotkania! Chce go wiecej widzieć na boisku kosztem Grosickiego, Greenwooda.
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 06.04.2026 22:05
On i Ława powinni grać od początku, przynajmniej im się chce nie to co gwiazda jak Kamil czy Sam
Misiek1948

Misiek1948

(30453/36000) 06.04.2026 22:07
Dobrze wypadłeś. Oby tak dalej.
ZaWa

ZaWa

(14646/18000) 06.04.2026 22:15
Zagrał dobrze czyli zgodnie z logiką farmazon berga ławka w następnym meczu
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 22:19
Dobry wystep mlody, byles dzisiaj wyrozniajacym sie zawodnikiem. Dzieki za walke i pare fajnych rozegran. Oby tak dalej.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42704/48000) 06.04.2026 22:27
Brawo za debiut, szkoda ze w przegranym meczu. Jedyne pozytywy dzisiejszego spotkania, to wy mlodzi. Powodzenia
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 22:33
Tylko wy młodzi swoim zaangażowaniem , wtedy starzy dojadą i jesteście w stanie uratować ligę . jesli to z Natanem zrobicie będziecie bohaterami Szczecina a nie jakies Greenwoody czy juwary. Do boju chłopaki , walczcie aż do odcięcia sił to wasza szansa i nasza nadzieja , margines błędu się obnizył , trzeba wygrać z Piastem .
Czad

Czad

(16319/18000) 06.04.2026 22:38
Na 1 ligę chłop przyda się jak znalazł.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 22:44
dobry występ dlatego wiedz ze w przyszlym meczu nie zagrasz :) to jest logika tego pseudo trenera ktory ukatrupił mentalnie pozo
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 06.04.2026 22:44
Bracia i ojciec są z pewnością dumni. Brawo.
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 22:59
Na tle przepłaconych gwiazdeczek spisał się dobrze. Widać, że młodzi mają ambicję i Pogoń w sercu. Nie to co najemnicy Tana.
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 06.04.2026 23:41
Tylko w tych młodych gówniarzach jest jeszcze jakaś nadzieja że gryząc trawę uratują nas 3 punktami z piastem i płockiem chociażby. Farmazonbergu- jak nie polecisz już teraz to jak upitolisz w następnej kolejce z piastem to napewno. Chociaż nie kompromituj się Greenwoodami i Grosikami w pierwszym składzie i wystaw młodych którzy walczą i się starają a nie mają tylko banknoty przed oczami. Nie masz nic do stracenia a możesz zyskać jeśli się uda.
kreator33

kreator33

(5896/6400) 07.04.2026 00:28
Jedyne plusy z tego meczu to twoj wystep i Ławy. Wygladaliscie dobrze i wyrozniliscie sie na tle pozostalych graczy wiec wole was ogladac z checia , finezja, polotem. Nieskonczona wdziecznosc
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 07:26
na takich mlodych pilkarzy stawiac wyrzucac z hukiem szrot i pozorantow
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 08:39
Trzeba wykorzystać teraz że Cencik Menopauzę przechodzi bo innego wytłumaczenia nie ma dla tego cieniaka i dawać grać chłopakow, będzie o niebo lepiej Pogonić Zielone drewno i robić miejsce dla Rojka