preloader
Przejdź do głównej treści
8705002157ff69191800dd82b77bbf642200e8

8705002157ff69191800dd82b77bbf642200e8

Czapliński: Nie tak wyobrażałem sobie pierwszy mecz w jedenastce

- Wiadomo, że cieszę się z tego, że wyszedłem w podstawowym składzie, ale nie tak wyobrażałem sobie ten pierwszy raz. Nic już nie zmienię. Wyszło jak wyszło. Szkoda. Teraz myślimy już o kolejnych meczach - mówił zaraz po meczu wychowanek Pogoni. - Pierwsza połowa nie była udana i to było widać. W drugiej połowie walczyliśmy, doszliśmy na 2:2. Niestety, nie udało się dotrzymać do końca. Bramka Filipa dała nam dużo, bo mogliśmy powalczyć. Przegraliśmy, ale mogło się to potoczyć na naszą korzyść.

W pierwszej części spotkania Pogoń nie potrafiła zagrozić rywalom i miała masę szczęścia. Lepiej wyglądało to po przerwie, ale gol w końcówce zabił marzenia o punkcie.

- Bramka w ostatniej minucie nigdy nie jest przyjemna, ale taka właśnie jest piłka. My też mieliśmy mecze jak z Koroną czy z Górnikiem gdy to my strzelaliśmy w końcówce. Z Cracovią i z Jagiellonią gole padły nie na naszą korzyść. Teraz już nic nie zmienimy, musimy myśleć o kolejnych meczach. Każdy kolejny jest o utrzymanie. Mam nadzieję, że w kolejnym zakończymy te nerwy i zapewnimy sobie utrzymanie - dodał Czapliński

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3564

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 09.05.2026 22:13
Ja też nie tak sobie wyobrażałem ten mecz.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 22:21
Cala luga. W sumie mistrza juz znamy, Lech zamiast stracić to zyska przewagę. Stawiam porażki potentatow czyli Górnika Hagielloni czy Zabrza w kolejnej kolejce. Nie chce mi sie sprawdzać ale jak ktoś z nich bedzie grać z dołem na bank czapa. Za dlugo człowiek sledzi ten cyrk. Zagłębie bedzie chciało to za tydzień wykorzystać i pokpic klęskę na jesieni u nas . Fatalnie
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 22:24
Te literówki. W moim wieku pisząc na telefonie, bez korekty. I bez możliwości poprawienia po wysłaniu w eter. Ku refleksji
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 09.05.2026 22:30
Słaby jesteś jak ten Lawa.Jedyne co robicie jak dostaniecie piłkę to oddajecie do najbliższego zawodnika.Zadnej kreatywnej akcji wzniesienia ciężaru gry na siebie.Tego nierozomiem że dostajecie szanse na grę w extraklasie i nie walczycie żeby się pokazać.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 09.05.2026 22:30
@Anathema ale to sama korzyść dla czytających! W pewnym wieku trzeba dbać o trening mózgu - sudoku, krzyżówki, literówki Anathemy - to wszystko są skuteczne ćwiczenia mózgu! ;) Ja wybieram to ostatnie z listy :)
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 22:39
@El Profesor nie wiem czy to drwina , sugestia czy takie ogólne spostrzeżenie, ale mając na garbie polwiecze jestem świadom swoich ulomnosci i podejrzewam też inny aspekt z którym zaczynam się powoli godzić czyli pogarszający sie wzrok, niestety
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42701/48000) 09.05.2026 22:41
@oblabla4 A ja widze naszych dwoch mlodzianow pozytywnie. Slaby dzis to byl miedzyinnymi Paul i Cojo ktory byl niepewny w bramce dzis, robil proste bledy. Oczywiscie obronil tez pare sytuacji, ale za duzo przeplatania i ogolnie ocena negatywna.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 09.05.2026 22:46
Gra Pogoni w tym sezonie wkuLwi4 po prostu
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 09.05.2026 23:06
@Anathema A w życiu! Jaka drwina? Co najwyżej delikatny żart, ale z tezą, że takie zmuszanie mózgu do zmiany literek, żeby zrozumieć dany tekst, to takie samo ćwiczenie dla mózgu jak krzyżówki, sudoku i inne, które lekarze polecają, aby nie mieć demencji. A ja nie lubię ani jednego ani drugiego, wolę czytać literówki Anathemy :))) Z 50 na karku dopiero zaczynasz myśleć o okularach, to żeś się i tak długo ostał :)
pawel

pawel

(64049/72000) 09.05.2026 23:07
Nie przejmuj sie mlody. Wciaz gramy o puchary.???? Choc nie czekaj. Niezupelnie... Ale za to juz na sto procent sie utrzymalismy ???? A nie czekaj tez nie. No to przynajmniej tyle dobrego, ze skoro cojocaru jest slaby mamy bardzo zdolnego mlodego bramkarza na dlugie lata w postaci Holewinskiego. ???? Kurcze w sumie tez nie. Okej. Wiem. Mamy najsilniejsza kadre w historii klubu.???? Ehh znowu pudlo. W sumie to wiesz co? Uciekaj stad poki mozesz...
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 23:46
@El Profesor 'Z 50 na karku dopiero zaczynasz myśleć o okularach, to żeś się i tak długo ostał :)" Nie noszę i daje radę. Choc jak wida, nie do końca..
Miru

Miru

(6180/6400) 10.05.2026 02:55
Młody głowa wysoko, gdyby nie wszedł grosik byłby remis.
j27

j27

(22560/24000) 10.05.2026 07:42
Ludzie śpiewamy POGOŃ SZCZECIŃSKA ale czy ta zbieranina zasługuje na taką nazwę. W skladzie wychodzi 1 Polak. Angielskie, niemieckie, hiszpańskie drużyny oparte są graczach krajowych a uzupełnionych o graczy WZMACNIAJĄCYCH SKŁAD. Może ewentualny spadek zmieni politykę kadową naszych wybitnych władców.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 10.05.2026 12:44
Rzetelny obraz wydarzeń. Mecz powinien skończyć się pogromem w pierwszej połowie , podobnie jak z lechem. Jesteśmy słabsi a tylko dzięki furze szczęścia mogliśmy myśleć o szczęśliwym remisie . Dlatego nie ma co rozpamietywać tego meczu jako niewykorzystanej szansy , podobnie jak z i z Lechem , tylko cieszyć się , że nie rozbili nas psychicznie na dwa mecze przed końcem , Wynik i postawa w drugiej połowie pozwala i daje optymizm , że jest na czym budować w meczu ostatnich szans. Może już w piątek załatwimy sprawę , Wiem , że to źle zabrzmi ale ten remis nie wiele nam by dał. Tu trzeba i tak wygrać w Lubinie, a na razie kibicujmy aby Wisła rozbiła Motor
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 10.05.2026 15:35
Ty z Natanem jesteście młodymi piłkarzami i macie prawo do błędów , stresu i nierównej formy. To nie wy macie ciągnąć zespół . Owszem super gdy dacie cyfry lub impuls ale drużynę maja ciągnąć ograni piłkarze a wy macie zbierać doświadczenie. Także luzik , nikt nie ma pretensji o nie najlepszy występ. Pokażcie w piątek charakter i wygrajcie będzie Szczecin szczęśliwy
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 10.05.2026 19:39
Natan i Jacek mają talent, a z wypowiedzi wynika, że to inteligentne chłopaki ale muszą jeszcze przypakować nieco i popracować nad wydolnością by mieć siły zapierniczać na wahadłach.
mark

mark

(124595) 11.05.2026 08:19
Pilkarz nie ma sobie wyobrażać tylko ma zmieniać losy meczu a jeśli tego nie potrafi tzn ze cos tu nie tak.