preloader
Przejdź do głównej treści
8705007f3359b337b65b97c7e407d05b94bd24

8705007f3359b337b65b97c7e407d05b94bd24

Czwarta frekwencja w sezonie 2025/2026

Mówimy o liczbie biletów, bo w trakcie sezonu klub zmienił sposób podawania frekwencji. Nie informowano już o liczbie kibiców, którzy finalnie zjawili się na stadionie, ale właśnie o liczbie kibiców uprawnionych do wejścia. Dla ułatwienia zestawienia nazywamy to "frekwencją".

ŚREDNIA FREKWENCJA W SEZONIE 2025/2026 W PKO BP EKSTRAKLASIE

1. Lech 31 066
2. Legia 23 458
3. Górnik 23 435
4. Pogoń 18 497
5. Jagiellonia 17 818
6. Widzew 17 243
7. Lechia 14 906
8. Motor 12 251
9. GKS 12 215
10. Cracovia 11 903
11. Korona 11 732
12. Arka 10 611
13. Radomiak 9 921
14. Wisła P. 9 124
15. Zagłębie 6 420
16. Raków 5 345
17. Piast 4 910
18. Bruk-Bet 3 791

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2006

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

Zbynio

Zbynio

(9874/12000) 07.06.2026 09:09
Jaki sens mają takie rankingi, skoro każda drużyna ma inną pojemność stadionu
Forever young

Forever young

(1756/2000) 07.06.2026 09:44
@Zbynio Śląsk Wrocław ma stadion na 50 tyś a frekwencja na poziomie kilku tysięcy.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 07.06.2026 11:29
@Zbynio Powinni podać procent zapełnienia stadionu do pojemności. Na Pogoni, czy Widzewie wygląda to imponująco
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 07.06.2026 12:41
Przebicie w tej klasyfikacji Widzewa robi wrażenie. Szkoda tylko, że drużyna się nie dostosowała. Zastanawiam się tylko kiedy nastąpi tzw. "przełamanie" czyli to co w ekonomii nazywa się przekroczeniem dominanty. Zawsze coś takiego ma miejsce. Jeśli Pogoń nie zacznie grać o trofeum a nic na to nie wskazuje musi to nastąpić. Nie mam co do tego żadnej wątpliwości. Przecież tym składem co w poprzednim sezonie na czele z "Legendą Białegostoku" co bierze 200 koła na miesiąc i jest rezerwowym, a co najgorsze najlepiej jest gdy w ogóle nie wchodzi na boisko bo wtedy Pogoń gra zawsze w osłabieniu innej opcji niż walka o ligowy byt oczekiwać nie należy. No chyba, że jest się naiwniakiem i wierzy w "nieśmiertelność" jak prezes Aleks.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 07.06.2026 13:36
Widzę, że nie tylko ja uważam Grosickiego za największą porażkę drużyny. Po podpisaniu nowego kontraktu pokazał nam wszystkim ile i gdzie ma Pogoń. Szkoda, że Alex uległ jemu i jego medialnym kolegom.
Domin

Domin

(3854/4800) 07.06.2026 13:41
Oczywiscie nie mamy podjazdu do druzyn przed nami ze wzgedlu na pojemnosc stadionu chyba ze uwzglednimy procent, ale wtedy pewnie rakow by wygrywal ???? Natomiast cieszy to, ze mimo tak slabego wyniku I walki o utrzymanie to kibocowsko rozjezdzamy ta like. Wobrazmy sobie co by bylo gdyby Pogon grala o medale- kazdy mecz sold out.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.06.2026 16:24
dobre chociaz i to