preloader
Przejdź do głównej treści
87050019e7342dcdba2bdeeeaa70ca3f21a350

87050019e7342dcdba2bdeeeaa70ca3f21a350

Debiut Czaplińskiego

Jacek urodził się 5 sierpnia 2006 roku. Do Akademii Pogoni trafił, gdy miał zaledwie 4 lata. W rundzie jesiennej Betclic 3. Ligi w II zespole Pogoni pełniący rolę pomocnika zawodnik rozegrał 18 spotkań i strzelił 6 bramek.

Po raz pierwszy szansę pracy z naszym I zespołem otrzymał latem 2025 roku. Do gry w PKO BP Ekstraklasie został uprawniony w lutym 2026 roku. Od tamtej pory w kolejnych meczach ligowych zasiadał na ławce rezerwowych naszej I drużyny. W spotkaniu z Legią wszedł na boisko w 84. minucie w miejsce Kamila Grosickiego.

- Od dziecka pracowałem ciężko na to, by spełnić swoje marzenia. Długo się na to przygotowywałem. Tak więc nie odczuwałem dużej presji. Przy wyniku 0:2 nie miałem nic do stracenia, dlatego też nie bałem się ryzykować. Owszem, przeżywałem trudniejsze chwile, gdy w jednym z wcześniejszych meczów finalnie nie wszedłem na boisko. Jednak na drugi dzień szedłem na trening z pozytywnym nastawieniem i pracowałem na swoją szansę - powiedział nam Jacek tuż po swoim wczorajszym debiucie.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2538

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (22)

Tami_Kiuru

Tami_Kiuru

(40062/48000) 07.04.2026 19:01
Dobra jak to jest, że nasze rezerwy w 3 lidze (4 poziom rozgrywkowy) są na miejscu spadkowym, a jednocześnie chłopcy stamtąd tj. Natan Ława czy też Czapliński po wejściu robią robotę?
TritumX

TritumX

(21111/24000) 07.04.2026 19:02
Gdyby ta banda dyletantów i półdarmowych nieudaczników grała chociaż w połowie z takim zaangażowaniem, energią i inicjatywą jak młody Czapla, to o wynik meczu z Legią i utrzymanie w lidze nie musielibyśmy się martwić. Można? Można. https://x.com/MorganPasqu/status/2041523318948335726
Anathema

Anathema

(39729/48000) 07.04.2026 19:21
Z rezerw które totalnie sie kompromituja w swojej lidze I lecą też na łeb i szyje. Taka sytuacja.
tomil3373

tomil3373

(18622/24000) 07.04.2026 19:55
W I lidze jak dalej będziemy tak grac, będa wazni nowi polscy zawodnicy
Bzyku

Bzyku

(12252/18000) 07.04.2026 20:06
https://weszlo.com/fatalna-skutecznosc-transferowa-tana-keslera-nowi-pilkarze-pogoni-zawodza/ Ciekawe czy Alex kiedyś przejrzy na oczy, że jego kumpel marnuje mu miliony na sprowadzanie szrotu.
1969

1969

(37259/48000) 07.04.2026 20:09
A Areczka już na 1 pkt. nas doszła, także tego
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 20:11
Pracuj chłopaczyno na Naszym Podwórku swiat się nie kończy Co sobie wypracujesz może zaprocentować w dalszej części kariery ,czy będziesz u nas czy nie umięjętnośći ci nikt nie zabierze Przykład mlodego Pietuchy z Jagi że warto ciężko pracować i mieć marzenia Powodzenia to był udany debiut mimo krótkiego czasu na boisku lepiej wyglądałeś od naszego dobrodzieja niezastąpionego Cencika
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 07.04.2026 20:12
https://www.youtube.com/watch?v=cH4YLfTG1jc&t=1738s juz caly internet drze łacha z tego szrotu keslera
ALI

ALI

(25077/36000) 07.04.2026 20:20
Jeszcze o bramkarzu, który sam wrzuca sobie bramki .Takie sytuacje zdarzają się owszem, wielu bramkarzom nawet bardziej utytułowanym, jednak raz na 5 lat a nie co drugi mecz. Coraz bardziej rozumiem głosy, czy do końca to tylko pech. Szczerze, Stipica budził dużo większe zaufanie, nie przypominam sobie aby kiedyś tak ewidentnie strzelał sobie samobóje. Wiem, czasami wybrania sytuacje "niedoobronienia", jednak co z tego jak często już przegrywamy i trzeba odrabiać głupio stracone bramki.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 07.04.2026 20:25
dokladnie ten sprzedawczyk na bramce jest podejrzany albo sie kiwa albo udaje ze sie mija z pilka albo sobie piąstkuje do bramki albo tak jak ostatnio przez cala historie klubu nie bylo tyle farfocli co ten sprzedawczyk
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 20:38
Jacku, szykuj się do transferu już latem - Alex łatwej kasy nie odpuści i pamiętaj, że to filozofia Kasztana spowodowała, że jesteś w Pogoni :) Oto dowód: 2017/18 (w) Polska AP Pogoń Szczecin (juniorzy) 2018/19 Polska AP Pogoń Szczecin (juniorzy) 2019/20 Polska AP Pogoń Szczecin (juniorzy) 2020/21 Polska AP Pogoń Szczecin (juniorzy) 2021/22 Niemcy FC Stätzling (juniorzy) 2022/23 Niemcy Niendorfer TSV (juniorzy) 2023/24 Polska Pogoń Szczecin (juniorzy) 2024/25 Polska Pogoń II Szczecin 2025/26 (j) Polska Pogoń II Szczecin 2025/26 (w) Polska Pogoń Szczecin
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 20:43
Z innej beki :Tymczasem Świnka z Gdyni po cichutku podchodzi do nas na punkt
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 20:45
Arka wygrywa z Zagłebiem własnie teraz i doskakuje do nas na punkcik! Powiedzcie mi, które z tych drużyn na koniec będą gorsze od Pogoni Musicie wybrac DWIE (odliczam już Termalice): https://i.ibb.co/mr9MXBc8/Screenshot-2026-04-07-at-20-43-30.png
Czad

Czad

(16319/18000) 07.04.2026 20:52
Patrząc na wyniki Pogoni i wyniki jej rywali przypomina mi się sezon 1995/1996. Tak to dokładnie wyglądało, powolutku, pomalutku z 6go miejsca w ostatniej kolejce przy pomocy ligi pod kreskę. Wtedy cała liga miała dość Rynkiewicza dziś nikt nie lubi Persa i nikt za nim płakać nie będzie.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 20:55
Ali :Tak daleko nie idzmy ze Osiołek Mongoł sprzedaje mecze on jest po prostu cienki jak pupa węża i już lepiej nie będzie Do uratowania nas przed spadkiem potrzeba natychmiastowego posadzenia tego cieniasa na ławkę 100 procen żeby Kamyk wczoraj bronił to żadnej bramki by nie puśćił Bo ta druga bramka to dla bramkarza z refleksem to pestka żeby to wyłapać ,przecież to też miał już na rękawicy Pierwszej bramki to nie ma co wspominać ja sam na jego miejscu bym zdał sprzęt do gospodarza
ALI

ALI

(25077/36000) 07.04.2026 21:07
krokodylbambi@ za wrzuconą analizę Przemka Langiera mega szacunek, dawno nie widziałem tak obiektywnego spojrzenia. Teraz należy dobrze przetłumaczoną wysłać Alexowi, może otworzą mu się oczy jak robią go w konia, chyba, że jest tego świadom czego nie można wykluczyć. Rzeczowo na liczbach wszystko spokojnie wytłumaczone. Link od 20 minuty należy powtarzać aby jak najwięcej kibiców obejrzało i zrozumiało, w którą stronę to wszystko zmierza.
darecki73

darecki73

(45956/48000) 07.04.2026 21:11
Przynajmniej chłopak wykazał się ambicją, dobrą kontrolą piłki. A tak na marginesie.... Arka wygrała więc robi się już naprawdę niebezpiecznie. Tym bardziej, że gramy najgorszy futbol w lidze.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 07.04.2026 21:34
Legia już się przełamała i gra pod Papszunem coraz lepiej. Jeszcze zobaczycie, obudzi się Widzew, bo ma potencjał, z Vukoviciem u sterów i zaraz się okaże, że zostaliśmy z gołą d@pą na lodzie z kolejnym nieudacznikiem u sterów albo innym Ozgą i posprowadzanym za półdarmo frajerstwem bez ambicji, gdzie trzeba będzie grać mecze o wszystko typu Lech, Jagiellonia i Zagłębie na wyjeździe...
marcinnn

marcinnn

(44447/48000) 07.04.2026 22:16
A ja to nie byłbym taki pewien co do Rumuna i jego wybryków. Szczególnie tego wbicia sobie piłki do bramki. Przecież on tam się zachował jak totalny amator. Idealny łamak wtedy wyszedł, bo Pogoń ostatecznie wygrała. Rumunia, to jest kolebka oszustw bukmacherskich oraz generalnie korupcji. Tam najwięcej się dzieje pod tym względem. Pamiętacie okres przygotowawczy jak sędziowie z Rumuni drukowali nam sparing i się zawodnicy połapali? Co im dyktował karne z dupy, a oni podawali piłkę do bramkarzy zamiast strzelać bramki? Taki klimat w tym rejonie Europy jest i nie wykluczałbym na 100%, że Cojocaru nie otrzymuje propozycji z rumuńskiego środowiska i czy przypadkiem się na którąś nie skusił. Już jednego szmaciarza z Bałkanów mieliśmy, dla którego pieniądze okazały się ważniejsze od klubu, własnej twarzy, kariery, czegokolwiek.
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 22:33
@fiwite1310@arugy.com Arka, Radomiak, Widzew, Korona, Cracovia
19DDD48

19DDD48

(235334) 08.04.2026 07:51
I to był jedyny pozytyw poniedziałkowego spotkania. Generalnie wiem jedno... lecimy z ligi. I to albo z ostatniego albo przedostatniego miejsca. Bo Legia Widzew i Arka Nas raczej wyprzedzą.
aspera6

aspera6

(369/400) 08.04.2026 10:21
Coju na 99% bawi się w buka, bo te jego bramki to ewidentny kryminał. Nie założenie czapki pod słońce(wszyscy wiedzieli przed meczem jaka jest pogoda i na którą połówkę świeci), to słaba wymówka do kolejnej puszczonej bramki. Kurs, że Legia strzeli bramkę między 36-45 min pewnie był z 3.0, tak więc jest co wyciągać... Chłopaki się bawią, więc tylko młodzież, co powtarzam od kilku miesięcy, będzie orać od deski do deski, a tego nam najbardziej potrzeba. Jest podobno chłopak na 6 w rezerwach, co zmiata wszystkich z planszy, a my się bijemy w czoło od roku, aby tą pozycję zapełnić. Nasze chłopaki oddałyby wszystko, żeby zagrać w pierwszym składzie, a mecze w Esie wygrywa się w większości serduchem i motoryką. Z tych najemników już nikt nie odpali, dawać młodych !! Oni wiedzą, że jak Pogoń spada, to nie ma kasy na szkolenie, zespół rezerw, młodsze roczniki i ogólny rozwój, tak więc grać będą również o swoją przyszłość.