preloader
Przejdź do głównej treści
87050092cdd15ae75aad05abb62980d2ee7915

87050092cdd15ae75aad05abb62980d2ee7915

Dennis Wise gościł na Stadionie im. Floriana Krygiera

Dennis Wise przyszedł na świat 16 grudnia 1966 roku. Karierę zaczynał w zespole Wimbledon F.C. Największe sukcesy osiągał z Chelsea F.C., której stał się prawdziwą legendą. W barwach "The Blues" rozegrał ponad 400 spotkań, reprezentując je od 1990 do 2001 roku. Wraz z ekipą ze stolicy Anglii wywalczył 2 Puchary Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Puchar Zdobywców Pucharu UEFA oraz Superpuchar UEFA. Na swoim koncie ma też 21 występów w reprezentacji Anglii, z którą miał okazję wystąpić na UEFA EURO 2000.

Po zakończeniu kariery pozostał w piłce. Pełnił rolę pierwszego trenera chociażby w Leeds United, sprawował funkcję CEO w występującym we włoskiej Serie A, Como 1907, a obecnie pracuje w departamencie FIFA koncentrującym się na edukacji w kierunku zarządzania klubami, a także jako doradca w Indonezyjskim Związku Piłki Nożnej.

Były, świetny piłkarz w środę miał okazję zwiedzić nasz stadion, kompleks treningowy, a także budynek CSDiM. Podczas wizyty wymienił się również opiniami i doświadczeniami z członkami zarządu Pogoni Szczecin. Nie jest wykluczone, że w przyszłości na stałe dołączy do Rady Doradczej naszego klubu.

Dziękujemy za wizytę, Dennis! Miło było Cię zobaczyć przy Twardowskiego!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7619

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (52)

Ekspert77

Ekspert77

(24833/36000) 29.05.2026 13:19
Kontakty są b. ważne, ale wolałbym, aby Alex pochwalił się sukcesami sportowymi !!!
Luki

Luki

(38004/48000) 29.05.2026 13:21
Szkoda że info po fakcie, jest spora liczba fanów Chelsea w ZS.
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 13:21
@Ekspert77 liga już nie gra jak coś
AdrianMKS

AdrianMKS

29.05.2026 13:22
Nic nie zaszkodzi a w przyszłości może wyjść nam na dobre.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 29.05.2026 13:30
Pamiętam go z Chelsea sprzed okresu Abramowicza. Wtedy tam grali obok niego między innymi Zola i Vialli jako grający trener, John Terry zaczynał przygodę z piłką. Dobra ekipa. Ciekawe jaka byłaby tu jego rola. Facet widział sporo w profesjonalnej piłce i sam kopał na topowym poziomie. I ma mądrze brzmiące nazwisko. Interesujący ruch.
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 13:40
Potrzeba nam jak najwięcej ludzi, którzy widzieli profesjonalną piłkę od środka. Na razie mamy zaledwie dwóch takich ludzi Ozcan, który widział Fenerbachce od środka i Kesler, który widział od środka klub z poziomu Championship. Ale konkurencja nie śpi Wisła Kraków ma w strukturach klubu byłego prezesa i członka zarządu Liverpoolu.
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 29.05.2026 13:48
Nie rozumiem fenomenu zachwytu nad jakimś sześćdziesięcioletnim panem , który nie był nigdy związany ze Szczecinem a nawet z Polską. No gdyby chciał zostawić tu swoje pieniądze lub podesłać nam młodych graczy do ogrywania to jeszcze rozumiem ale dosyć mam tych fajerwerków i lansu . Dziw mnie nasz Pers , tygrysy mu z reki jedzą a Grosickiego się boi i teraz biadoli , że pieniędzy nie ma
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 29.05.2026 13:55
robią wszystko co nie trzeba XD rozgrywajacego nie ma do tej pory a oni jakiegos dziadka sprowadzaja
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 29.05.2026 13:56
pol roku obiecywali 6 nie z tej ziemi a zostalismy z ndajem XD
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 14:00
@Landsberg to zależy, bo jak koleś widział wielką piłkę od środka, to może podsunąć rozwiązania. Jak sprowadzić jeszcze większą liczbę sponsorów, jak jeszcze lepiej wykorzystać stadion, żeby na siebie zarabiał, jak usprawnić wiele procesów w klubie od strony zarządzania. Przecież polska piłka wygląda jak wygląda, bo przez lata brakowało w niej ludzi z jakąkolwiek wiedzą. A jak nie masz wiedzy to uczysz sie co chwile na błędach. Wiedza i doświadczenie pomaga uniknąć tych błędów.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 29.05.2026 14:04
@marek9636 nie wystarczy widzieć, nawet od środka, trzeba poczuć to na własnej skórze jako piłkarz lub trener albo chociaż trener bo np. Kosta nie był dobrym piłlarzem ale dobrym trenerem bez wątpienia. Mourinho czy Santos też nie byli wybitnymi grajkami mówiąc bardzo delikatnie, a Klopp to poziom max drugiej bundesligi. Własne doświadczenie połączone z wiedzą i inteligencją daje najlepsze rezultaty.Alex zanim zainwestował w kluby piłkę widział co najwyżej w tv i na stadionie. Kesler i Ozkan kręcili się wokół dobrych klubów, ale sami nie kopali. Z naszych decydentów jedynie szara eminencja MM ma doświadczenie w korkach. Dlatego potrzebujemy byłych piłkarzy i trenerów w gabinetach. Podobno Wise w tym Como robił całkiem dobrą robotę. Ktoś taki jak Wise i ktoś kto zna polskie podwórko pomogli by Alexom i Keslerom w podejmowaniu właściwych decyzji. Od ogarniania spraw pizaboiskowych mamy Deptułę , który jest doświadczonym menedżerem z pracą w klubach piłkarskich w CV. Odwiedziny Wisa to może być taka wizyta zapoznawcza. Pozna obiekty, infrastrukturę, pracowników i jak dostanie dobrą ofertę i uzna za realne postawione przed nim cele to może zdecyduje się dla nas pracować.
TritumX

TritumX

(21094/24000) 29.05.2026 14:07
Piekne zdjecie, Neymar tez dostal koszulke Pogoni. Wszyscy jestesmy pod ogromnym wrazeniem. Gdzie sa pomocnicy, napastnik, obronca, bramkarz i zastepsrwo za Buryte? Dopiero co zapewnilismy sobie utrzymanie w przedostatniej kolejce.
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 14:15
@Misiek1948 dokładnie to co mówisz, w strukturach naszego klubu brakuje ludzi, którzy zrobili karierę piłkarską. Jako scout dołączył Kazimierowicz, który był byłym piłkarzem, ale generalnie to wszystko. Reszta to teoretycy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 29.05.2026 14:15
@TritumX zaraz sie zaczna oboz szkoleniowy i nie bedzie ani buryty ani zastepcy xd jestem pewny ze oni jeszcze nikogo nie maja
darecki73

darecki73

(45936/48000) 29.05.2026 14:19
Pamiętam go z gry w Wimbledonie i Chelsea. Dobry piłkarz. Chyba szykuje się jakaś współpraca :)
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 14:20
@krokodylbambi ale jest postęp, chociaż Grzegorczyka szybko zastąpili, jeszcze przed końcem sezonu!
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 29.05.2026 14:22
Fajny gość. Ja nie rozumiem tego orzypierrrrdalania się co niektórych. To przecież jest ikona angielskiej piłki klubowej, z dużymi osiągnięciami, więc chyba dobrze, że u nas był. Jakby przyjechał Zidane, albo Puyol, czy Figo też byłoby źle?
TritumX

TritumX

(21094/24000) 29.05.2026 14:29
@krokodylbambi Czubak ich lokalnie przygotuje, zrobi kilka nadgodzin po odprawie taktycznej, stoper i notes juz ma i dwa miesiace doswiadczenia w Szczecinie. Jak cos to zawsze jeszcze Andrzej od bramkarzy sluzy ekspertyza...po co przeplacac : )
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 29.05.2026 14:32
Hagitaghi nie dał się wydymać jak Mroczek który przedłużył Kozłowskiego na warunkach agenta z 10 baniek klub dostał 4 , a dla Bałtyku musiał zapłacić procent z tych 10, ( chyba do tej pory jeszcze jakaś rata dla Koszalina pozostała do wypłacenia )
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 29.05.2026 14:34
i ozga specjalista od ofensywy
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 29.05.2026 14:47
Może poi Greenwooda przyjechał? @marek9636 a taaaam. czego to się można nauczyć? co on im powie? Konsert zróbcie ? Stadion jehowym wynajmijcie lun innym Ukraińcom.? Pieprzenie takie o rowerze. Co on może im powiedzieć czego oni nie wiedzą? Kesler w większym klubie był niż w Pogoni , Alex biznesy prowadzi w Ameryce i Europie , ziemowit Jagiellonię ogarniał do tej pory , to co taki Wize może ich nauczyć nowego. Dopóki kasy nie wykłada na Pogoń to gonić kijem a nie rad słuchać byłego piłkarzyka
Anathema

Anathema

(39734/48000) 29.05.2026 14:50
Juz sobie tu cykali forki z Neymarem
exKaliny

exKaliny

(9137/9600) 29.05.2026 14:56
Na poziomie operacyjnym oczywiście zawsze warto zapłacić za konkretne korzyści i wymierną, w szczególności unikalną, zewnętrzną pomoc. I tylko za to. Kontrakt sponsorski, nazwisko, gotowe rozwiązanie. Nie filozofowanie, opowiadanie o teorii, zarządzaniu i uczenie jedzenia widelcem indonezyjskich Indian. Rada doradcza powinna bazować na osobach stąd, na doświadczonych w piłce albo okołopiłkarskim biznesie praktykach. Od podszewki znających lokalne realia, środowisko, potrzeby, mających gotowe recepty a nie chwytliwe iluzje, nawet te oparte na najbardziej nobliwych historiach i gdzieś-kiedyś że ho-ho zasługach.
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 29.05.2026 14:58
Zamiast dziadka takiego , któremu trzeba płacić stawkę razy pięć bo funt po piątaku w Polsce wolę bramkarza w Pogoni z ,którym Cojo będzie musiał walczyć aby znów grać w bramce . Albo skrzydłowego typu Pontus szybki aby był. A idzcie wszyscy w diabły z takimi promocjami i podpowiadaczami za miliony.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 29.05.2026 15:04
Tymczasem Masłowski opuszcza Jagielloni ! Zarządzie do dzieła. Telefony w łapę i działajcie. Pan Deptuła pewnie ma jeszcze numer do niego.
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 15:12
@Landsberg no to jak Pogoń już wszystko wie i wszystko u nas jest topowe, to masz racje, nie ma sensu. Noga na noga i czekamy na trofea
Czacha

Czacha

(5132/6400) 29.05.2026 15:20
Ale z Was banda płaczków i marud. Artykuł o wizycie byłego znanego piłkarza a Wy trajkoczecie ciągle te swoje pier...y. Odechciewa się wchodzić w komentarze bo wiadomo, że naczelni maruderzy będą swoje żale wszelkiej maści wylewać.
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 29.05.2026 15:30
@marek9636 nie w tym rzecz , że juz wszystko wiedzą , to nie tak. Ledwo co się utrzymaliśmy , dzięki słabości tej ligi i furze szczęścia w środku sezonu . Końcówka wyglądała już przyzwoicie trzeba obiektywnie przyznać ,ale nie w tym rzecz. Dopiero co się ze stryczka urwaliśmy , mocne ekipy wchodzą do ligi z zaplecza a my znowu ten sam scenariusz co rok temu. otaczanie sie gwiazdorami i snucie wizji .Gdybyśmy grali w LM albo LE to rozumiem , że szukamy ludzi otrzaskanych i z nazwiskiem w Europie ale czego on może nas w Polsce nauczyć? Już Greenwood myślał , ze pensje będzie brał bo on z Anglii i da radę. Im się priorytety rozjeżdzają , niech najpierw stworzą drużynę na realne puchary a nie sesja z jakim starszym panem c o ma kontrakt w Indonezji. Mało się z nas śmieją? jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby Rutkowski z Lecha robił sobie sesję zdjęciową i piał z zachwytu nad jakimś Wise
TritumX

TritumX

(21094/24000) 29.05.2026 15:31
Camilo Mena jest do wziecia z Lechii po spadku jak slusznie ostatnio zauwazyli @James i @krokodylbambi - nic tylko przedstawic kokretna oferte. W sile wieku chlopaczek, 23 lata. Sam zawodnik tez na bank wolalby grac w pierwszoligowym Szczecinie niz miotac sie ze Zniczami Pruszkow i Puszczami Niepolomice gdzies w du@pie na zapleczu. Co robi zarzad? Nic. Legende Bukowego beda odbudowywac w 39 roku zycia.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 29.05.2026 15:33
chłania tez polecalismy bo juz bylo widac potencjal jak gral w lechii to zrobil gornikowi puchar i wicemistrza
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 29.05.2026 15:40
Bez dwóch zdań gość kiedy grał w piłkę był więcej niż dobrym zawodnikiem. Chelsea to w końcu marka jakich mało. 21 meczy w drużynie Anglii to też nie "w kij dmuchał". Ale czy w Pogoni Szczecin potrzebujemy doradcy na takim poziomie? Mam na myśli koszty Jego utrzymania. Przecież ten gośc do Pogoni nie przyjdzie pracować społecznie nia za "najniższą krajową". Może by na początku pomyśleć o kimś kto np. zdobył Mistrzostwo Polski bez wielkich pieniedzy jak Waldemar Fornalik? Hmm? A dopiero po tym szukać gości co brylowali na stadionach Ligi Mistrzów oraz europejskiego championatu. Nie wiem sam co o tym myśleć, może się mylę, ale jednak mam poważne wątpliwości. Co Wy o tym sądzicie?
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 29.05.2026 15:40
@Misiek1948 Masłowski pójdzie do Widzewa za Adamczuka.
TritumX

TritumX

(21094/24000) 29.05.2026 15:46
@krokodylbambi No tym bardziej ze pontoniarz Juwara sie wyruszyl wiec jeden skrzydlowy juz odpadl a drugi to emeryt na 30 minut.
mark

mark

(124595) 29.05.2026 15:47
Chodzi o rozgrywanie meczy Ukrajncow w Szczecinie? Cos musi byc na rzeczy
TritumX

TritumX

(21094/24000) 29.05.2026 15:57
@Landsberg 100%
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 29.05.2026 16:10
El Profesor :Zgadza się Masłowski za Adamczuka i Rafałowicz też z bomby rykoszetem dostanie
marek9636

marek9636

(107076) 29.05.2026 16:14
Rafał Gikiewicz i Sebastian Kowalczyk odchodzą z KGHM Zagłębia Lubin. Wygasające wraz z końcem czerwca kontrakty zawodników nie zostaną przedłużone. Giki, Kowal - dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze I tyle
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 29.05.2026 16:15
To na działali i na rządzili zanim odkryli tych farmazoniarzy Urwać Masłowski z takim sosem może być nie do zatrzymania ten RTS
mark

mark

(124595) 29.05.2026 16:15
A Rada Doradcza to kto do niej teraz nalezy? I o jaki Element doradzania by chodzilo? Kto pamięta Elfiori czy jak mu tam było na zdjeciu z Nejmarem i koszulka Pogoni? No i wielka wielkość z tego wyszła..
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 29.05.2026 16:18
@marek9636 bo kowalczyk to przecietniak zaglebiu chyba nawet asysty nie dal
losiw41224

losiw41224

(250/300) 29.05.2026 17:30
Super, odwiedził nas Denis. Możemy już czuć się mistrzami Polski. Dzięki Ci Denis.
losiw41224

losiw41224

(250/300) 29.05.2026 17:38
Czy okienko transferowe już otwarte? Kurde, mamy pierwsze wzmocnienie, ciekawe jaką pozycje Alex mu wymyśli.
Doker

Doker

(8205/9600) 29.05.2026 18:01
Turek i Angol w T-shirtach. Prezes na zimowo. Jakieś kompleksy czy fotomontaż ? ;-)
kibol

kibol

(44374/48000) 29.05.2026 20:16
Dawać Masłowskiego ,ale to już.Dzwonić !
Romano69

Romano69

(17621/18000) 29.05.2026 20:27
Bracia, mam trzy prośby do Was. Prośba nr 1 Kupujcie obiady i jedzenie u Pawła w Pierogarni, niech mu się biznes rozwija, a on zarabia dobrze, bo ni tylko mni karmi za darmo, ale wielu potrzebujących.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 29.05.2026 20:34
Prośba nr 2 Spalił mi się kilkunastoletni laptop, piszę do Was z jeszcze starszego tabletu, który już też ledwo zipie, może ma ktoś z Was jakiś już nieużywany, a sprawny laptop i może mi go podarować, może być wieloletni, potrzebuję go tylko do prostych działań. Jeśli ktoś może to proszę o kontakt na maila. rpoznan@o2.pl. Z gory dziękuję.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 29.05.2026 20:46
Prośba nr 3 Z całego serca Was proszę Bracia o wsparcie finansowe, żebym mógł opóźnić komornika, który do mnie puka, każda kwota przybliży mnie do wyjścia z tego dramatu. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrego weekendu. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5/
James

James

(42133/48000) 29.05.2026 21:24
O pamiętam go. Dennis the Menace / Rozrabiaka. Ale co to ? Nowy Portowiec na pokładzie z 11 ???? ? On jednak ma coś szalonego w oczach. https://i.postimg.cc/g0K3cLpx/IMG-20260529-211805.jpg Czółko z Vierą potrafił zmierzyć. Może potrzebny taki bez kompleksów, jak dzik w żołędzie. Ale ponoć z młodzieżą dobrze działa. https://i.postimg.cc/1tf0W5xh/IMG-20260529-211829.jpg
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 29.05.2026 22:45
LUDZIE! Co z Wami???!?? Po necie takie ploty transferowe hulają że hoho, a Wy nic??? Ani słowa?? https://pogon24.info/pogon-szczecin-siegnie-po-napastnika-legii-warszawa/
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 29.05.2026 23:57
Ten Nsame to chyba 40 lat ma ;) Jeszcze tylko ten Witsel do kompletu.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 30.05.2026 10:09
Za czasów Alexa na trybunach takie tuzy jak Dennis Wise a za czasów Mroczka - Grodzki i Wieczorek. Zauważacie różnicę? Do narzekających, że Pogoń ma obóz przygotowawczy na własnym obiekcie - Lech Poznań ma obóz we Wronkach chociaż mógłby w Austrii, Włoszech, Hiszpanii. Można się uczyć od lepszych - można.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 10:37
Roznica jest taka ze kiedys Pogon walczyla o mistrza a ostatnio przed spadkiem,taka jest ta roznica! Mroczek sprowadzil Robaka Kolourisa Murasia Murawskiego Kozlowskiego itd itd,bylo na co popatrzec,a teraz nie ma na razie na kogo popatrzec. A kogo maja interesowac chwyty z jakimis seniorami?