preloader
Przejdź do głównej treści
8705001cd474105c9fa3d3e04d755f4ea8750b

8705001cd474105c9fa3d3e04d755f4ea8750b

Dimitrios Keramitsis przedłużył umowę z Pogonią!

"Kera" urodził się 1 lipca 2004 roku w Salonikach. Jest byłym zawodnikiem m.in. PAOK-u i Arisu Saloniki. W 2020 roku rozpoczął włoski etap kariery, dołączając do drużyny młodzieżowej Empoli FC, z którą zdobył Mistrzostwo Primavery. Rok później przeniósł się do AS Roma. W klubie ze stolicy Włoch również występował głównie na poziomie Primavery, choć w sezonie 2021/22 zdołał w jego barwach zadebiutować w Serie A (był to jego jedyny występ w seniorskiej drużynie Rzymian). Przez kolejne 2 sezony 16-krotnie znajdował się w kadrze meczowej I zespołu AS Roma. 

Zawodnikiem Pogoni jest od września 2024 roku. Dotychczas jego granatowo-bordowy licznik zatrzymał się na 36 występach, w których zdobył 1 gola. Wraz z naszym klubem w sezonie 2024/25 dotarł do finału Pucharu Polski.

Warto podkreślić, że Dimitrios to również młodzieżowy reprezentant swojego kraju. W CV posiada występy w reprezentacjach Grecji do lat 18, 19 i 21.

Wielkie gratulacje, Kera! Cieszymy się, że zostajesz na dłużej!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4747

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 04.05.2026 18:09
Super! Bardzo dobry ruch ze strony zarządu. ????
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 04.05.2026 18:10
Teraz jeszcze Borges, świetna wiadomość dla kibiców ????
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 04.05.2026 18:16
Super wiadomość !!! Kermit kiedyś pójdzie za grubą kasę. Teraz jeszcze tylko rozwiązać dyscyplinarnie z "Legendą" i jego glonojadem i budujemy skład na przyszły sezon
kibol

kibol

(44375/48000) 04.05.2026 18:43
Super wiadomość , może za szybko jest plucie na AH ,a tu chłop spłacił długi i to nie małe, zawodnicy na których nam zależy chcą zostać i podpisują to też dobrze świadczy :) Ciekawe co przyniesie lato
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 04.05.2026 18:43
No i elegancko Młody wyrabia się trzeba przyznać że widać postępy Możemy z niego mieć pożytek w przyszłośći
darecki73

darecki73

(45952/48000) 04.05.2026 18:55
Dobry ruch ze strony klubu. Nie odejdzie za darmo. Poza tym Kera ma potencjał i może stać się naszym podstawowym środkowym obrońcą. Tym bardziej że nie wiadomo co dalej z Loncarem i Szalaiem.
ZaWa

ZaWa

(14643/18000) 04.05.2026 19:06
Ciekawe którzy to farmazoniarze opowiadają, że mało kto chce u nas grać, jakoś tego nie widać, wręcz przeciwnie chłopaki chętnie podpisują kontrakty. Pewnie to ci sami co wypuszczają fejury odnośnie trenera, który chciał już kilka razy opuścić Pogoń. Czyżby to byli Skazani? Po sezonie okaże się, że będzie chciał z nami współpracować i dostanie realne wzmocnienia.
ZaWa

ZaWa

(14643/18000) 04.05.2026 19:10
Kera czuję się Portowcem i ma w sercu Pogoń, wbrew pozorom są piłkarze, którzy czują się w Szczecinie jak u siebie w domu, mimo prezesa który dziala trochę chaotycznie ale ma kasę i jej nie oszczędza. Pożegnać bumelantów, już nie będę wspominał kogo bo ciągle te same nazwiska się tu przewijają z zielonym drzewem i ndiaje na czele. A wzmocnień potrzebujemy ale nie od pana Mowlika który szczerzy swoje sztuczne białe zęby zrobione w Turcji i foty wrzuca na instagrama.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 04.05.2026 19:15
Dobra wiadomość. Pewnie za jakiś czas pójdzie dalej
lero

lero

(74645/96000) 04.05.2026 19:20
Dobre posunięcie klubu. Ważne, że nie będziemy na nowy sezon wymieniać znów połowy składu, bo to destabilizuje drużynę i pracę trenera. Trzeba wykonać klika wzmocnień ale tylko niezbędne. Kera jak i Borges dają radę i mają stabilną pozycję w zespole, więc zasługują na przedłużenie kontraktu.
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 04.05.2026 19:40
Bardzo dobry ruch, i tak jak pisali wyżej, zielone drewno, Juwara, Ndiaje out A w ich miejsce chętnie zobaczyłbym Samca Talara, Hasicha, Zjawiński. Przy utrzymaniu się w Extra Szalaj powinien być przedłużony.
jaro111

jaro111

(10297/12000) 04.05.2026 19:44
A tym czasem nasze stare gwiazdy zakładają spółkę - https://gs24.pl/majdan-moskalewicz-i-stolarczyk-lacza-sily-z-przedsiebiorcami-ze-szczecina-ten-projekt-ma-przyciagnac-tlumy/ar/c11p2-28969311
Romano69

Romano69

(17621/18000) 04.05.2026 20:28
Bracia i siostry po szalu przepraszam, że znowu zawracam Wam głowę swoimi problemami. Windykacja "zapukała" do mnie i poinformowała, że mam parotysięczny dług i zażądała spłaty co najmniej półtora tysiąca złotych. Ta kwota, w moim położeniu, jest kosmiczna, dlatego proszę Was i resztę przyjaciół i znajomych o wsparcie finansowe, jakiekolwiek, każda złotówka przybliży mnie do spłaty i obroni przed ewentualnym zajęciem komorniczym mojej zapomogo od państwa. Jestem wdzięczny za wszystko, czym mnie ratujecie. Pozdrawiam. R69 https://liveball.sx/match/1380659
ao

ao

(13588/18000) 04.05.2026 20:38
No i pięknie ????????????
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 04.05.2026 20:54
Witaj dalej na pokładzie Kera!!! Brawo panie Alex!! ... Teraz mądre ruchy w Klubie!!
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 04.05.2026 20:59
Przedłużenie kontraktów z Ulve, Borżim i Kerą to jak do tej pory najlepsze ,,transfery,, Tana i Alexa
TritumX

TritumX

(21107/24000) 04.05.2026 21:09
Młody z potencjałem, przedłużenie kontraktu to oczywiście dobry ruch i zrozumiale zabezpieczenie. Tylko teraz ważne, żeby zarząd nie pozbył się go przy pierwszej lepszej okazji, gdy tylko ktoś wyłoży kilka baniek. Zreszta tyczy się to wszystkich utalentowanych graczy: nie róbmy z klubu tylko biznesu. Niech ci zawodnicy grają, rozwijają się i budują chwałę Pogoni Szczecin. Niech pomogą nam w końcu zdobyć pierwsze trofeum. Zachowanie balansu między biznesem a sportem jest kluczowe. Mam nadzieję, że zarząd rozumie, że sukces sportowy buduje się stabilizacją składu, a nie szybką wyprzedażą potencjału nawet jak jest to korzystne finansowo.
TritumX

TritumX

(21107/24000) 04.05.2026 21:12
@R_suchy600 Dokładnie to samo pomyślałem dziś rano - pół żartem, ale jest w tym sporo prawdy : )
Andre

Andre

(19176/24000) 04.05.2026 21:34
Zostają ci co chcemy żeby zostali. I bardzo dobrze. Pozbyć się tylko tych co nicnie wnoszą w ich miejsce poszukać nawet na naszym podwórku ligowym solidnych ligiwców i zacząć to wszystko układać.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 04.05.2026 22:25
@Romano69 a co ma znaczyć ta stronka live okraszona cyrylica? Ironizujac nieco kwoty w rublach tudzież hrywnach tez akceptowalne?
glemp76

glemp76

(1119/1200) 04.05.2026 23:04
Dobrze, dobrze trzeba już teraz budować ławkę rezerwowych aby w letnim oknie transferowym w całości i na poważnie skupić się na składzie pierwszej 11.
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 04.05.2026 23:28
Bardzo ważne ruchy. Ulve a teraz Kera. Borgesa podpisać i będzie klasa. Obecnie ta trójka stanowi szkielet dla zespołu. Jeszcze tylko w lecie parę transferów in, przede wszystkim boki obrony i stoper, napastnik porządny i jakiś skrzydłowy do rotacji jeszcze i może jakiś rezerwowy bramkarz albo do rywalizacji z cojotem. No i przede wszystkim nowy sztab i trener. Nowy scouting by szukać porządnych piłkarzy (szczególnie młodych) do rozwoju a nie odbudowy. No i paru bym podziękował kolejka jest długa poczynając od t.zw Legendy i Greenwooda. Za dużo pieniędzy oni kosztują a kompletnie się nie spłacają. Kutrisowi też za cały ogólny wkład dziękujemy ale raczej się żegnamy bo nie widzę możliwości by ten ziomek grał u nas w kolejnym sezonie. Angielski totalny niewypał i niech też idzie gdzieś indziej. Lista jeszcze jest długa moim zdaniem. Fajnie że za Huja trochę kasy wpadnie choć mógłby u nas dłużej pograć bo był potencjał no ale trudno.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 05.05.2026 00:09
Fajnie, że sie udało i mam nadzieje ze turbogrosz to był ostatni przypadek <b>"klątwy nowego kontraktu"</b> - zapewne wszyscy z nas tutaj pamiętają, ze w ostatnich latach praktycznie kazdy zawodnik po podpisaniu nowego kontraktu mega obniżał loty, nawet profesor Zech ... Jednak tutaj to są zawodnicy młodzi, wciąż maja o co dalej grać - transfer z powrotem gdzieś do Italii czy chodzby jakiejś Belgii czy Turcji za 5 x większą kasę.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 05.05.2026 00:41
@Anathema Odpisuję Ci z szacunku, choć czuję, że Twój wpis to jakieś szydzenie ze mnie lub prowokacja... ...a może nic z tego, a ja nie kumam, może niezbyt inteligentny jestem. Co do streamu, który zapodaję, gdy ktoś o niego prosi, to proponuję ten, bo moim zdaniem, jako jedyny, nie zrywa transmisji. Jakby co, nie jestem, ani rusofilem, ani rusofobem, czasem czytam... ...Dostojewskiego w oryginale, moje pokolenie musiało się uczyć tego języka. A co do wsparcia dla mnie, może być w każdej walucie, za które dziękuję Ci z góry. Pozdrawiam. R69
Romano69

Romano69

(17621/18000) 05.05.2026 03:49
@Anathema Dzięki okropnie się pomyliłem i nie ten link wstawiłem. Ja, gamoń forumowy proszę Was o wsparcie finansowe, tym razem z dobrym linkiem....Dobrego dnia. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5 P.S. W sumie to dowód, że nie jest ze mną dobrze...
OLO

OLO

(952/1200) 05.05.2026 08:11
A co z kontraktem Loncara i Kutrisa? Loncar w ostatnich meczach walczył za zespół. Przyczynił soe do zdobycia ważnych punktów. Kutrisa za duzo nie mogliśmy podziwiać.
19DDD48

19DDD48

(235334) 05.05.2026 08:30
Gratulacje. Jak będzie zdrowy to powinien w przyszłym sezonie być już solidnym wzmocnieniem. A kto wie może już latem będzie transfer bo ten sezon w jego wykonaniu całkiem udany.
KibicŚcianaWschodnia

KibicŚcianaWschodnia

(795/800) 05.05.2026 09:51
Poludniowy charakter ,w połaczeniu z chłopakami z północy bedzie o.k. no i mieszanka rutyny z młodoscia .Dawać nastepnych
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 05.05.2026 13:31
@OLO Loncara mieli nie przedłużać, taka była mowa jakiś czas temu, ale czy to się zmieni, to nie wiadomo