preloader
Przejdź do głównej treści
870500459f991d9383e08a3ae2ad43b75f03b5

870500459f991d9383e08a3ae2ad43b75f03b5

Do Białegostoku przez lotnisko w Warszawie

W sobotę podopieczni Thomasa Thomasberga zagrają w Białymstoku. To dla Pogoni zawsze jeden z najdalszych wyjazdów w sezonie, co często ma też przełożenie na dyspozycję piłkarzy w trakcie spotkania. Aby zminimalizować obciążenia zawodników podróżą, klub zdecydował, że na ten wyjazd drużyna uda się samolotem.

Oczywiście Pogoń nie doleci na miejsce bezpośrednio z jednego prostego powodu. W Białymstoku nie ma lotniska, które obsługiwałoby loty krajowe. Portowcy po piątkowym treningu udadzą się na lotnisko w Goleniowie i wystartują w kierunku Warszawy. Tam czekać na nich będzie autokar, którym odbędą dalszą część trasy do Białegostoku.

Spotkanie z Jagiellonią w ramach 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:30.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2380

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Transfer

Transfer

(33007/36000) 06.05.2026 12:13
tym bardziej w tym wypadku trzeba docenić naszych Kibiców, bo nie wyobrażam sobie, żeby ich tam zabrakło
ZaWa

ZaWa

(14642/18000) 06.05.2026 12:15
Różne rzeczy można mówić na zarząd, ale co jak co to potrafią zadbać o komfort piłkarzy. To dobrze wróży na następne lata.
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 06.05.2026 12:22
Czuje ze z Białegostoku przywieziemy punkty. Wydaje sie ze jesteśmy na fali wznoszącej w przeciwieństwie do większości druzyn w ESA... A zwłaszcza tych walczących o utrzymanie. No zobaczymy.
KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 06.05.2026 13:28
To skoro jest samolot, to powinny być też punkty. Nie wyobrażam sobie tłumaczenia, że daleko, że długo i zmęczeni. Jaga to Jaga, silny klub, dlatego 1 pkt też będzie cenny i na to liczę.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 06.05.2026 14:12
Jak dla mnie mogą nawet przez Wilno lecieć, byle punkty zdobyli, najlepiej 3.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 06.05.2026 14:55
200 km z Warszawy w autokarze to jednak nie 750 km co ze Szczecina. Oby powrót nie przez Pragę jak ostatnio z Warszawy wracali
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 06.05.2026 22:25
Klub zapewnia komfort pracy więc drodzy Piłkarze należy wygrać wreszcie na wyjeżdzie!!! Czas na rewanż za stracone miejsce w ostatnim sezonie!!
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 07.05.2026 13:03
Niepotrzebnie. Tam chopaki nawet nie maja po co jechac. W tej dyspozycji, a jest ona bardzo stabilna na przestrzeni calego sezonu po prostu nie mamy czego tam szukac. A skoro juz komus ostatni wynik przykryl szara rzeczywistosc w jakiej sie znajdujemy, to niech siada, obejrzy mecz i wroci po nim z nowa refelksja :)