Kibice dalej wspierają drużynę, w myśl przyśpiewki "czy wygrywasz, czy nie". W piątek mnóstwo osób zdecydowało się pojechać do Lubina. Sektor gości został wypełniony do ostatniego miejsca. Na ogrodzeniu zawisły m.in. flagi "Police", "Prawobrzeże" czy adekwatna do delegacji "Away crew".
Jak podawało wcześniej Stowarzyszenie Portowcy, Zagłębie przyznało 1000 biletów i pewnie tyle tez sympatyków dotarło na mecz. Pierwsza połowa nikogo nie rozpieściła. Ani jedna, ani druga drużyna nie potrafiła zaznaczyć swojej przewagi. Szczecinianom wszystko zrekompensowała 79 minuta, gdy prowadzenie dał Hussein Ali.
Co ciekawe, dwóch kibiców Pogoni zdecydowało się dotrzeć do Lubina rowerami. Zdążyli! - Mistrzowie - podsumował Robert Rusinek ze Stowarzyszenia. Frekwencja na stadionie wyniosła około 8 tys.
35 kibiców w Lubinie świętowało także 100% obecności na wszystkich wyjazdach w sezonie 2025/2026.
Brawa dla Was wszystkich!

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (10)
Pogoń Fan fo'Life
Misiek1948
Landsberg
Daniel Trzepacz
Krzepki
Anathema
mark
fiwite1310@arugy.com
WielkiPiotr
rad05