preloader
Przejdź do głównej treści
870500707af20eccd8d742c4e175d3809bbf29

870500707af20eccd8d742c4e175d3809bbf29

Dwóch kibiców dotarło do Lubina na rowerach

Kibice dalej wspierają drużynę, w myśl przyśpiewki "czy wygrywasz, czy nie". W piątek mnóstwo osób zdecydowało się pojechać do Lubina. Sektor gości został wypełniony do ostatniego miejsca. Na ogrodzeniu zawisły m.in. flagi "Police", "Prawobrzeże" czy adekwatna do delegacji "Away crew".

Jak podawało wcześniej Stowarzyszenie Portowcy, Zagłębie przyznało 1000 biletów i pewnie tyle tez sympatyków dotarło na mecz. Pierwsza połowa nikogo nie rozpieściła. Ani jedna, ani druga drużyna nie potrafiła zaznaczyć swojej przewagi. Szczecinianom wszystko zrekompensowała 79 minuta, gdy prowadzenie dał Hussein Ali.

Co ciekawe, dwóch kibiców Pogoni zdecydowało się dotrzeć do Lubina rowerami. Zdążyli! - Mistrzowie - podsumował Robert Rusinek ze Stowarzyszenia. Frekwencja na stadionie wyniosła około 8 tys.

35 kibiców w Lubinie świętowało także 100% obecności na wszystkich wyjazdach w sezonie 2025/2026.

Brawa dla Was wszystkich!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1665

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 16.05.2026 08:40
Szacun dla tych dwóch cyklistów. BRAWO PANOWIE!!!! Żeby jeszcze nasi grajkowie tak się angażowali, to pewnie walka do końca byłaby o inny cel.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 16.05.2026 08:53
Fantastycznie ! Postawa i wydolność większa niż u niejednego zawodowego grajka. Chylę czoła.
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 16.05.2026 09:02
Mi szkoda byłoby zmarnowanie trzech dni w jedna stronę ,na podróż w siodełku i spanie pod lasem w namiocie.
profil-jpg

Daniel Trzepacz

(18/50) 16.05.2026 09:06
@Landsberg oni to zrobili w 10 godzin, wyruszyli o 5 rano
Krzepki

Krzepki

(31/50) 16.05.2026 09:10
Było nas więcej na sektorach miejscowych
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 09:58
Myslalem ze tymi kibicami byli Tan i Alex
mark

mark

(124595) 16.05.2026 11:56
Moje gratulacje nie za pokonanie odleglosci ale za podjecie ryzyka jazdy tylu kilometrow wsrod polskich kierowcow aut,dla ktorych rowerzysta to jedynie przeszkoda w rozwijaniu szybkosci.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 16.05.2026 14:09
<b>Podziękujmy EU (i wszystkim rządom RP od roku 1997, po prawej i lewej stronie że nie zrobili z budowy dróg sprawy politycznej) za S3, oraz za olbrzymią ilosc dróg rowerowych!</b> 20 lat temu taka wybrawa skonczyłaby się pod kołami TIRa zapewne już za Płonią ... No i respekt panowie, oby takie sportowe akcje były coraz bardziej popularne wsrod kibiców - wyjazdowiczów, a nie "szarańcza" na stacje benzynowe po drodze jak to bywało na wyjazdach za czasów Ptaka czy Bekdasa ...
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 16.05.2026 17:07
Szacun
rad05

rad05

(6972/9600) 17.05.2026 02:06
@Landsberg na pewno bardziej spektakularne niż wyprawa do żaby po browary, w przerwie