preloader
Przejdź do głównej treści
87050051d47198855cb5bf84c79c780c0c8513

87050051d47198855cb5bf84c79c780c0c8513

Dyczewski: Ci piłkarze, poza wyjątkami, nie będą umierać za Pogoń

- Sam Greenwood to jest jeden z takich moich "ulubieńców": to jest tragedia, katastrofa. Ja bym tego zawodnika wywalił z klubu - przepraszam za to określenie - na zbity pysk. To co zrobiono z tym zespołem... No, to woła o pomstę do nieba. Sprowadzono jakichś nieudaczników piłkarskich. Nie tylko nie chcieli w meczu z Legią umierać za Pogoń: nie będą za nią umierać w tych ostatnich meczach. W ogóle ich to nie obchodzi, czy ta Pogoń spadnie, czy się utrzyma -  mówi redaktor Artur Dyczewski.

CAŁY MATERIAŁ MOŻECIE OBEJRZEĆ PONIŻEJ

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7495

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (55)

kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 07.04.2026 16:12
Skoro kapitan wychowanek nie ,,chce umierać'' za Pogoń to kto ma dać im przykład?!
Siders

Siders

(14502/18000) 07.04.2026 16:14
Skoro 2 miliony złotych nie umiera za Pogoń to czego oczekujecie od czarnych najemników ?
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 16:19
Haha łatwo uderzać w zagranicznych piłkarzy pod kliki. Ciężej powiedzieć fakty na temat tego jak kapitan sie prezentuje na boisku. Skoro to najemnicy, co przyjechali tylko po pieniądze, to może Grosik po podpisaniu kontraktu przestał sie starać i grać, bo ma to gdzieś. Odwagi redaktorze Dyczewski
Luki

Luki

(38004/48000) 07.04.2026 16:21
Tu nie chodzi żeby umierać, piłka nożna to nie praca na platformie wiertniczej. Schematy i radość z gry. Czy Pietuszewski umiera za Porto?
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 16:26
<b>Wszystko co udało się niektórym z nas napisać tutaj na forum 2-3 miesiące temu (mimo hejtu od zwolenników naszego wielkiego bossa), się sprawdza ... !!!</b> I to pisze z przykrością. Obawiam sie, ze ten nasz wielki zbawca boss, kanadyjczyka udajacy iranczyk, z kasą lewą niewiadomo skąd, który jak James Bond uratował Pogoń przed spadkiem do 7 ligi od razu w Marcu 2025 roku w połowie sezonu (hahahaha), wyleci stąd w kolejnych max 12-18 miesiach, ale jeszcze niezle da nam wszystkim ... poklikac w newsy i się powkurzać :(
jaro111

jaro111

(10297/12000) 07.04.2026 16:27
Duża ciekawostka - Jeden z głównych sponsorów naszej Pogoni - Zondacrypto wg TV (np.Polsat) i niektórych mediów internetowych jest bankrutem - zarząd niby zapewnia że ma szmal ??????
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 07.04.2026 16:28
Świetny tytuł....takie zdanie ma pewnie większość kibiców. Pogoń to przystanek jakich wiele , i pewnie już większość analizuje , gdzie wyląduje po sezonie . Łzy im nie popłyną , a tylko my - kibice - będziemy cierpieć. Jedno mnie nurtuje , co zrobi właściciel Pogoni... czy zrobi wszystko by wrócić za rok na salony , czy zwinie żagle , a my popłyniemy na same dno.
rafu

rafu

(15139/18000) 07.04.2026 16:28
Serio,już lepiej niech gra Ława i Czapliński. Jesteśmy do spadku z tym szeptem.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 07.04.2026 16:34
Naprawdę zdziwiłbym się, gdyby teraz zwolnili Thomasberga. Wiadomo nie od dziś, że Haditaghi ma ciasny budżet transferowy, dusi każdy grosz wydany na sztab i drużynę, a do tego prawdopodobnie nadal płaci Kolendowiczowi do końca czerwca 2026. I co? Nagle miałby zwalniać Dunczyka i brać na garnek kolejnego nieudacznika byłego trenera do płacenia? Finansowo malo prawdopodobne. No i najawazniejsze - kto wtedy u sterów? Ozga z Vinety Wolin grajacy o utrzymanie z ta banda dyletantow sprowadzonych za poldarmo, truchtajacych bez krzty woli walki w meczach o wszystko? Przecież to jest kompletny dramat i recepta na katastrofe.
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 07.04.2026 16:35
Niestety jest za pozno aby pogoni z Pogoni polowe kadry, z tym musimy poczekac do czerwca, natomiast natychmiast powinien zostac zwolniony thomas, tu nie ma na co czekac, bo z kazdym meczem, kazda przerwa jest tylko gorzej. Brac trenera rezerw kogokolwiek, gorzej byc nie moze.
pawel

pawel

(64051/72000) 07.04.2026 16:37
Zaczynaja ludzie dostrzegac to co widocznie bylo od poczatku. Tak dziala Pilka od zawsze. Zaciag slabych najemnikow, ktorych nikt za bardzo nigdzie nie chce nie stworzy prawdziwej druzyny. Jesli przyjdzie do specyficznej i bezwzglednej walki o utrzymanie to taki zlepek stoi z gory na straconej pozycji. A przyszlo.... Habib z kaszTanem chcieli po kosztach zaszmacic sobie w football managera na zywo i co nie jest zaskoczeniem nie pyklo... Wciaz takze ciazy tutaj wina na mroczku. Doprowadzil klub do stanu, w ktorym jak tonacy chwytal sie brzytwy i w desperacji sprzedalby go komukolwiek. Nawet takiej popluczynie jak Effori czy Haditaghi.... Idziemy po raz kolejny na dno chyba, ze perski kmiot sprzeda w pore klub komus z wizja, pomyslem I moze tez kultura....
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 16:38
@Tritim nie płaci kolendowiczowi, rozwiązano kontrakt
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 16:40
Dużo prawdy i zgoda Ale jeden błąd odnośnie tego że Pozo nie zagrał od początku z Fiestą Americaną Pozo odczuwał ostatnio achillesa i uważano że to naciągnięcie dlatego postanowili nie forsować go wierząc że to się zaleczy Jak czas pokazał nastąpiło całkowite zerwanie na treningu Nie mam zamiaru bronić tutaj żadnego z tych komediantów ale trzeba być obiektywnym Szrot piłkarski sprowadzony z zimowego okienka nikt nie nadaje się tak naprawdę do gry ,plaga kontuzji Z tego co wynika oczywistego to najwyższy czas tego Mowlika odpulić i jego świtę pseudo piłkarzy tu 100% zgody
Doker

Doker

(8207/9600) 07.04.2026 16:41
Moja rada dla właściciela - sprzedaj klub. Kiedy? Jak najszybciej bo po spadku do pierwszej ligi będzie trudniej. Za ile? Nawet poniżej obecnej, szybko spadającej wartości. Komu? Komukolwiek, kimkolwiek by nie był i tak poradzi sobie lepiej niż obecna ekipa.
lero

lero

(74644/96000) 07.04.2026 16:45
Ci zawodnicy nie będą umierać za Pogoń a zapomniał dodać, że za Grosika też nie, To nie do końca prawda, bo w innych klubach też jest większość obcokrajowców i jakoś nie są w takiej sytuacji jak my. Tam są trenerzy a nie figuranci, którzy potrafią mieć autorytet i fachowe argumenty, żeby każdy zawodnik dawał z siebie maxa na treningu i w meczu grał z zaangażowaniem i wolą walki. U nas tego nie widać. Czyja to wina? Może niektórzy z nich są nie najwyższych lotów ale nie są aż tak słabi, żeby stać ich było tylko na snucie się po boisku. Są słabi, to powinni więcej trenować a nie w tygodniu mieć dni wolne od treningu. Trenerowi się nie chce czy nie potrafi ich do tego przekonać a może po prostu jest tak słaby taktycznie, że nie jest dla nich autorytetem. Że w szatni spadło morale, to pewne. Pytanie, co jest tego powodem. To trzeba szybko wyjaśnić, bo jak nie, to skończy się źle.
realista!

realista!

(30374/36000) 07.04.2026 16:48
Też nie przesadzajmy - w meczu z Koroną wyszarpaliśmy wygraną w ostatniej akcji meczu, potrafiliśmy wymęczyć 1:0 z Górnikiem czy Widzewem i ja widziałem w tych spotkaniach zespół zjednoczony i walczący. Z Lechią też była walka do końca, ale ich bramkarz świetnie obronił strzał Ulve w ostatnich minutach. Wczoraj z Legią jakby nie poprzeczka Koutrisa to też byłoby gorąco w samej końcówce. Więc ci piłkarze potrafią walczyć i muszą pokazać to w poniedziałek w Gliwicach gdzie zagramy mecz o przysłowiowe 6 punktów
TritumX

TritumX

(21111/24000) 07.04.2026 16:51
@marek9636 Oficjalne komunikaty o „rozwiązaniu kontraktu” z Kolendowiczem wcale nie oznaczają natychmiastowego zerwania umowy bez żadnych kosztów dla klubu. W rzeczywistości klub albo musiał wypłacić mu jednorazową odprawę (odszkodowanie), albo strony podpisały porozumienie, na mocy którego klub nadal wypłaca pensję do końca pierwotnego terminu umowy – ewentualnie do momentu, gdy Kolendowicz znajdzie nową pracę. Czyli albo go spłacili od razu, albo dalej go spłacają. Z tego co mi wiadomo nikt nie wspominał o rozwiązaniu kontraktu specyficznie za porozumieniem stron wiec bylo to prawdopodobnie jednostronne rozwiazanie kontraktu zainicjowane przez klub a nie ugoda i kulturalne rozejscie bez dodatkowych kosztow dla klubu.
murin77

murin77

(17836/18000) 07.04.2026 16:58
Będzie czas na przemyślenia i budowę silnej Pogoni w 1 lidze. Tylko kto będzie właścicielem bo podejrzewam, że znowu będzie kibel. Czy teraźniejszy zawinie się np. na Cypr i tam iść po nieśmiertelność z jakąś cypryjską drużyną aby finalnie spuścić ją do niższej ligii czy sprzeda naszą Pogoń? Ale kto to kupi oj czekają nas trudne czasy.
Michal991

Michal991

(7464/9600) 07.04.2026 17:05
Wszyscy tak jedziecie po kapitanie, a ja tylko powiem zę kapitana to my od dawna nie mamy noestety
rusnak

rusnak

(17921/18000) 07.04.2026 17:08
Umierać za Pogoń.... przecież połowa z tej bandy najemników nie zna nazwy miasta ani klubu w którym gra, a druga połowa podaję jako nazwę klubu - nazwę banku w którym posiadają konta. Umierać. ...Xdddd
WIERNY1976

WIERNY1976

(3096/3200) 07.04.2026 17:18
Czeka nas spadek z ligi.
zakoo

zakoo

(16336/18000) 07.04.2026 17:19
"Umierać za XXX" "Cierpieć w czasie meczu" "Kibicem się jest a nie bywa" Moja topka głupich truizmów.
Anathema

Anathema

(39729/48000) 07.04.2026 17:21
Atmosfera leży, atak na klub zewsząd, a to tylko dobije morale o ile tam w ogóle są. No nic, temu klubowi pisane jest być a nie mieć. I te być to takie jałowe egzystowanie, co juz sami fani z dystansem określili na jednej z flag. Specyficzna szczecińska mentalność byc może przyciąga tu takich ludzi którzy nakręca koniunkturę po czym zaraz spuszcza klub w kiblu. Nie pierwszy i nie ostatni raz. My juz przyzwyczajeni, nas to juz rusza tylko pozornie bo tak po prawdzie to większość ma juz to wszystko serdeczne w du.ie
silentscream

silentscream

(118590) 07.04.2026 17:21
Jeszcze dwa słowa na temat wczorajszego meczu. Po pierwsze Legia nie jest tak słaba jak jej pozycja w tabeli, od przyjścia Papszuna klocki w tej drużynie są poukładane, wbrew pozorom mają bardzo mocny skład i długą ławkę, czego niestety nie da się powiedzieć o nas. Zarówno Raków, jak i teraz Legia mają zaszczepione DNA Papszuna, czyli ostry pressing, walka o każdą piłkę, zawsze nam się bardzo ciężko grało z jego drużynami i wczoraj nie było wyjątku. Siedli dopiero po 75 minucie i wtedy dopiero (jakby nie było zdziesiątkowana Pogoń - brak Wahlqvista, Szalai, Pozo itd) staraliśmy się im dobrać do skóry, niewiele brakowało, bo strzał Kutrisa mógł dużo zmienić. Ja tą porażkę wkalkulowałem w nasze tegoroczne występy bo niestety kadrowo nie dorastamy do aktualnej Legii. Do tego dołóżmy fatalny sezon kapitana, kontuzje, które powyżej wymieniłem i ubytki w meczu (Mendy) i słabą formę Cojo i przepis na porażkę w tym meczu był murowany. Tylko niepoprawny optymista mógłby liczyć na wygraną, remis był w zasięgu. Zobaczymy mobilizację na Piasta i co z tego składu wystruga trener, do utrzymania brakuje 6 - 7 punktów i te punkty na pewno wywalczymy, ale trzeba walczyć. Co do słów Pana redaktora to odsyłam do Pana Kapitana, tudzież innych zespołów z naszej ligi, gdzie jest większość obcokrajowców, a jednak im się chce.
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 17:25
@silentscream Brawo, wreszcie tu przeczytałem jakiś merytoryczny komentarz bez nacechowania emocjonalnego. (Poza moimi)
Anathema

Anathema

(39729/48000) 07.04.2026 17:28
@zakoo ja jednak wolę frajerskie czy wygrywasz czy nie, nic sie nie stało czy jesteśmy z wami. Alez to stadionowe kocopoly przez lata dawały alibi tym parodystom z boiska którzy maja wywalone w kibiców. Ci zaraz pokaza gdzie ich maja po sezonie jak szybko sie stąd zawinął. Włącznie z kapitanem, przecież nikt nie wierzy ze będzie latał za dwie bańki na peryferiach ekstraklasy
Czad

Czad

(16319/18000) 07.04.2026 17:28
Mnie tylko interesuje jaki interes ma ten perski gondor w zniszczeniu Pogoni na wzór Kavali? I gdzie duet błazen kesler i oszust habib wylądują po nas?
rusnak

rusnak

(17921/18000) 07.04.2026 17:33
Pierwszy zespół jedną nogą w pierwszej Drugi zespół jedną nogą w czwartej lidze Akademia na dnie, mlodzi wybierają Arkonię albo FASE Zespół kobiet przed upadkiem A to wszystko tylko w jeden roczek. Ale są za to egzotyczne baśnie, eseje o padolino, sądy, pozwy, wojenki i wymachiwanie mieczykiem na lewo i prawo. Co pół roku nowa dostawa piłkarskich kalek zwerbowana z orlików z całego świata i następny szlagiery o życie poniedziałkową wieczorową porą. Wyrok ekspertów, wyroczni i fałkowych watażków: Wszystkiemu winien Grosicki Buhahahahahahahaha poturlalem się....
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 07.04.2026 17:40
Oczywiście że Grenwood nie będzie umierał za Pogoń . Nie wiem kogo ma na myśli bo nie słuchałem tego ale ulubieniec nie tylko szczecińskich dziennikarzy nijaki dusigrosz też nie będzie umierał za Pogoń . Za forsę owszem . I gdziekolwiek . I tu nie trzeba umierać . Trzeba stworzyć zespół bo tego nie ma . Jakiś kolektyw który będzie walczył o siebie w dobrym rozumienia tego słowa . Bo żeby walczyć o siebie musi być do tego 10 kolegów na boisku którzy nawzajem sobie pomagają . Wtedy każdy wygra . Osignie wynik i wtedy niech spyerdalaya gdzie chcą .
Mantore91

Mantore91

(17457/18000) 07.04.2026 17:41
Ja z innej beczki na temat zbiórki na nową wersję strony, wiele ludzi w klubie zna tę stronę, zobaczcie jak ta zbiórka się powoli turla, wiele ludzi zna Daniela osobiście, że nawet między sobą w klubie nie mogą się skrzyknąć i wrzucić po 200 zł albo jakiś pan piłkarz dorzucić chociaż tyle co brakuje, ale to już każdego indywidualna sprawa
ZaWa

ZaWa

(14646/18000) 07.04.2026 17:43
W zeszłym sezonie kiedy nie płacili na czas, mochikanin zorganizował strajk do którego namówił wszystkich kopaczy. Może teraz przemówi do tych pustych łbów że jednak warto się postarać żeby nie spaść ? Wtedy takie zielone drzewo bedzie mógł szukać pracodawcy w Legnicy albo Na skolwinie. Od razu niech pokaże chłopakom mapę gdzie te kluby się znajdują
bard77

bard77

(1008/1200) 07.04.2026 17:59
Jest jeden winny tego stanu, wlaściciel. I tak jak jego ogromną zaslugą jest fakt ze tu zainwestował i uratowal klub od upadku, tak on ponosi największą odpowiedzialność za obecny stan. Może klub ma mniejsze długi i pod kątem finansowym się stabilizuje, ale wszyscy od zarzadu, przez sztab trenerski i zawodników są zatrudnieni w klubie za zgodą i wiedzą AH. Nie da się oglądać tak grającej drużyny, nie da się patrzeć na strategię TT, bo w moim odczuciu jej po prostu nie ma, gość szyje za każdym razem inny garnitur, nie da się zaakceptować braku kondycji i zaangażowania zawodników, za który odpowiada cały sztab trenerski. To wygląda tragicznie i przypomina najsmutniejsze czasy agonii Pogoni z ery Ptaka. Ale jeszcze większy wk urw mnie ogarnia na myśl o tym jak ten klub został wydojony przez lokalnych właścicieli i tzw. przyjaciół Pogoni, którzy szczycili się transparentnością, mądrym zarządzaniem, najdroższym transferem z ligi. Achów i ochów nie było końca, po odbudowie od Pogoni Nowej ten scenariusz miał się nigdy nie powtórzyć. AH w Szczecinie to zasługa Mroczka, bo to on doprowadził ten kluɓ na skraj upadku i stojąc pod scianą sprzedał ten klub podstawionemu slupowi Nilo znikąd.
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 18:09
@bard77 czy byłby to AH czy inny właściciel to bez znaczenia. Nazwisko znaczenie nie ma, byle się znał na budowie klubu. Alex póki co sie nie zna.
ZaWa

ZaWa

(14646/18000) 07.04.2026 18:10
Jak się dupsko paliło rok temu i była groźba upadku klubu, jakoś potrafili zmieść srakovie 5-2, ale na wyjazdach parodia, żeby nie wejść do pucharów, ale w razie czegoś pokazać sie innym klubom, że sa coś warci. Teraz wychodzi ile warci są poszczególni parodyści, niech każdy sobie sam odpowie
wojkow

wojkow

(24851/36000) 07.04.2026 18:19
W restauracji gdzie wlasciciel kupuje badziewie do zarcia i oczekuhe cudow nawet Magda Gessler nie jest w stanie pomoc dopoki nie zacznie kupowac dobrych produktow i nauczy kucharza gotowac To samo jest z Pogonia.Kupil tanie go....wno i oczekuje cudow od kucharza amataora z Danii
1969

1969

(37259/48000) 07.04.2026 18:23
Pisałem tu od razu po wypowiedzi Alexa o 100% poparcia dla duńskiego niewypału. https://www.goal.pl/transfery/media-pogon-szczecin-szuka-nowego-trenera-kandydaci-odmawiaja/
darecki73

darecki73

(45956/48000) 07.04.2026 18:24
Oni wszyscy są obsrani , łącznie z renerem. wyglądają na przegranych, zagubionych, pogodzonych z losem. Banda nieudaczników, a nie żadna drużyna. Ambicją wykazują się tylko młodzi, no i Ulvestad, Mukairu, Borges. Reszta bezjajeczna, jak i cały ten trener. A później jaki trener, taki zespół.
murin77

murin77

(17836/18000) 07.04.2026 18:38
No i teraz wiem dlaczego wyrzucili tego duńskiego Probierza z Midtjylland. Od początku wydawał się taki jakiś straszny Pampers.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 18:48
Brechtam z ludzi, którzy się dopiero teraz obudzili ze to całe Zendo to jeden wielki przekręt :) W kraju w ktorym ciagle mamy jakies afery, wciaz mozna znalesc jeleni, wystarczy tylko dobry, agresywny marketing xD
Alchemik

Alchemik

(59787/72000) 07.04.2026 18:50
Brawo Panie Arturze w samo sedno!! I co tu wiecej mówić??? Mleko sie rozlało!! A kto je będzie umiał ogarnąć ................to już wielka niewiadoma!!! .... I więcej wolnego, dojazdy do klubu służbowymi samochodami...posiłki w klubie i.....duża wypłata co miesiąc ........ A kurna wyników nie ma ...nie ma walki nie ma zaangażowania w grę i nie ma chęci do tej gry.....!!!!! ..... Panie Alex zamiast udzielać sie na X to zrób porządki w klubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 20:03
https://i.ibb.co/SwSLv2tM/Screenshot-2026-04-07-at-20-03-23.png https://weszlo.com/fatalna-skutecznosc-transferowa-tana-keslera-nowi-pilkarze-pogoni-zawodza/
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 20:06
<B>Bilans ruchów przychodzących Pogoni wygląda więc zatrważająco. Z piętnastu sprowadzonych przez Tana Keslera za pieniądze Aleksa Haditaghiego piłkarzy tylko dwóch-trzech możemy jak na razie uznać za względnie przydatnych i to przy sporej dozie życzliwości.</b> ### Szczerze mowiąć, to jakby zamiast tego całego Kasztana, Alex zatrudnił kogoś z naszej vałki do robienia transferów, to na pewno gorzej by nie wyszło. Nikt z nas by zatrudnił mendiego czy greenwooda, nie mowiac juz o angielskim.
darecki73

darecki73

(45956/48000) 07.04.2026 21:09
Arka wygrała więc robi się już naprawdę niebezpiecznie. Tym bardziej, że gramy najgorszy futbol w lidze.
murin77

murin77

(17836/18000) 07.04.2026 21:55
darecki73 Niebezpiecznie to już się dawno zrobiło. Nie ma co się łudzić trzeba spojrzeć na to wszystko naprawdę obiektywnie nie mamy szans na utrzymanie chyba, że te kołki w trykotach Pogoni Szczecin przypomną sobie jak się gra w piłkę. Powiem szczerze myślałem, że ta przerwa na repre pomoże i da czas trenerowi ale nic z tego tam już nawet Pepe Guardiola nie pomoże. Po prostu szrot nie drużyna.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 07.04.2026 22:29
Pan Dyczewski dopiero oczy otworzył, wow. To nie jest kwestia umierania, ale bardziej przyziemna - umiejętności. Sprowadzono zawodników z drużyn które zleciały z ligi takich jak Poso, Ndiay, zwodników nie łapiących się w składach i ktoś głupio oczekiwał sukcesu. Przychodzi okienko zimowe i do klubu kontraktuje się Angielskiego, gdzie średnio ogarnięty kibic widział typa na oczy i zaczynał się mocno zastanawiać o co tutaj chodzi. Drużyna gra bez środka pomocy, napastników, Grosicki po podpisaniu kontraktu oficjalnie chyba zakończył karierę w Pogoni, bramkarz zaczyna zachowywać się jak kompletny kretyn (odgania ręką Słońce - po co czapeczka), trener najwyraźniej jeszcze nie poznał swoich zawodników. I Pan Czapliński nagle cudownie odzyskał wzrok i rozum....
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 22:37
@fiwite1310@arugy.com no nie wcale, wszyscy piali z zachwytu nad transferem Greenwooda ????
1962

1962

(62491/72000) 07.04.2026 23:33
Chciałbym zobaczyć taki kontrakt któregoś z piłkarzy. Jakie są tam zapisy? To może by się wyjaśniło, dlaczego oni mają wywalone, aby ,,umierać,, za Pogoń.
Herta

Herta

(93481/96000) 08.04.2026 01:22
obwinianie za wszystko Grosickiego to tylko kolejny przejaw ogłupienia "brawobosów" przez habibiego. Ratując własne 4litery, bez wahania rzucił wam "legendę" na pożarcie, nie patrząc, że w ten sposób ostatecznie pogrąża tę drużynę! Grosicki był ostatnią osobą, która miała jeszcze jakiś wpływ na szatnię! Bez niego, bez jego zaangażowania i charyzmy, po tej całej aferze, nie ma tam już nikogo, kto byłby w stanie i CHCIAŁ poprowadzić tę drużynę do walki. Ciekawi mnie, czy naprawdę dla kogoś była to jakaś niespodzianka, że piłkarze nie grają "z miłości do klubu", tylko dla pieniędzy, które w ten sposób ZARABIAJĄ? Dla mnie najbardziej zaskakujące było, że po czymś takim ten kontrakt został przedłużony, bo niby po co przedłużać kontrakt z podstarzałym skrzydłowym, któremu podcięto skrzydła, z kapitanem, którego motywacja i dobre intencje zostały zakwestionowane?
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 08.04.2026 04:02
@pawel i inni w formie znowu... "niech sprzeda klub komukolwiek" , wy jesteście zdrowo powaleni, komukolwiek? to że transfery nie są trafne to ok ale Alex ładuje w ten klub sporo kasy i spłacił długi a przyjdzie za niego jakiś kolejny Nilo i wydoi i sprzeda wszystko co się da... zacznijcie myśleć, może oddajcie Pogoń panu "kitce"? no przecież komukolwiek to komukolwiek a co będzie dalej to nie ważne, B-klasa też może być od zera, elegancko! chore głowy...
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 08.04.2026 04:04
może to być prawda, że oni mają to w dupie bo kase i tak dostaną a później pójdą dalej w świat... najleposzy to jest nasz el kapitano... przecież on od podpisania kontraktu gra tak, jakby zapomniał wszystkiego... to nie jest przypadek, coś się dzieje w klubie, może grają tak specjalnie?
Maciek

Maciek

(40961/48000) 08.04.2026 06:25
jaro111 - no coz z tego co pisza to sponsorowani przez zonde tez nie dostaja hajsu a sa to oprocz Pogoni jeszcze chyba 3 kluby ekstraklasy.
mark

mark

(124595) 08.04.2026 08:45
Ten zespół Pogoni,te obce twarze to nie nasz MKS POGON SZCZECIN! To jakiś obcy twór!
Majster

Majster

(756/800) 08.04.2026 11:28
W pełni się zgadzam z wypowiedzią Pana Dyczewskiego. Po meczu z Legią powinni kibicom za bilety oddawać. Mam cichą nadzieję, że ostatni raz zobaczyłem tego beztalencia Grenwooda. Nie mogę tego pojąć jak można być tak słabym piłkarzem. On nawet nie umie biegać a co dopiero kopać piłkę. Młody Ława pokazał jak trzeba grać w środku pola i wierzę że z Piastem nasz super trener wystawi go od 1 minuty.
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 08.04.2026 16:08
Sory, nawet nie słucham, nawet nie wiem kto to jest Dyczewski. A za jakieś Kielce, Radom czy Płock to ktoś umiera? A grają. Taka robota zawodowego piłkarza że gra jak mu płacą. U nas najwyraźniej jest jakiś problem w szatni - czyu to przykład kapitana, czy jakiś innych 'sztuk' co to biorą kasę za nic-nierobienie.
Djdragon1010

Djdragon1010

(793/800) 08.04.2026 17:45
Na 99% Pogoń spadnie z ligi.Niestety ,ale masz rację i od początku sezonu z małymi wyjątkami Pogoń gra najgorzej od dekady.Wi3cej daliby wychowankowie których się pozbyto.Z tym składem lepiej nie będzie.Poza tym Pogoń ma taki terminarz,że sorry,ale nie ma z kim wygrać.