preloader
Przejdź do głównej treści
870500e7a7eec988d3e43f224a35ac8e2528ef

870500e7a7eec988d3e43f224a35ac8e2528ef

Ekstraliga: Pogoń pewna medalu

Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 0:3 (0:2)
0:1 Choi 18'
0:2 ? (s.)
0:3 Szymaszek 59' (k.)

Pogoń (skład wyjściowy): Radkiewicz - Legowski, Szymaszek, Radochońska, Dyguś, Świrska, Cook, Suzuka, Giętkowska, Choi, Poluhovica

ławka rezerwowych: Palińska, Ntarzanou, Zgrzeba, Dębowska, Zając, Grewling, Rybińska, Okoniewska

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2958

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

darecki73

darecki73

(45936/48000) 24.05.2026 08:00
Trzeci medal z rzędu. Brawo dziewczyny. Panowie proszę brać przykład z koleżanek
mark

mark

(124595) 24.05.2026 09:58
W damskiej lidze liczą się tylko tytuły,wszystko inne to makulatura.Tylko tytuł daje miejsce startu w Europie. Więc sezon nieudany.
myPORTOWCY

myPORTOWCY

(1586/1600) 24.05.2026 10:17
Gratulacje!!! Tworzycie niezapomnianą historię i mam nadzieję, że przyszły sezon będzie mistrzowski. Tego Wam zyczę!
kibol

kibol

(44374/48000) 24.05.2026 17:52
Dokładnie , drugie miejsce to tylko medalik na szyi .W następnym roku będzie miało znaczenie , bo powstaje puchar europy