preloader
Przejdź do głównej treści
87050013f7a7159843bceececf7cbb6db16285

87050013f7a7159843bceececf7cbb6db16285

Emilia Zdunek odchodzi z Dumy Pomorza

Emilia Zdunek nie będzie już współtworzyć sztabu szkoleniowego Pogoni. Trenerka rodem ze Szczecina objęła stery nad kobiecym Śląskiem Wrocław.


Popularna Emi była związana z Dumą Pomorza najpierw jako ofensywna zawodniczka, a później jako asystentka trenera Łęczyńskiego. Zdobyła cztery medale - złoty, srebrny i brązowy Mistrzostw Polski oraz za udział w finale Orlen Pucharu Polski.

Wystąpiła w 57 oficjalnych meczach, w których strzeliła 29 goli. Była również piłkarką zespołu Pogoń Szczecin Women, który istniał w latach 2010-13 i swoją nazwą oraz barwami nawiązywał bezpośrednio do Dumy Pomorza.

Zaliczyła ponad 30 występów w reprezentacji Polski, grała również w takich klubach jak hiszpańska Sevilla FC, GKS Katowice czy Górnik Łęczna, z którym zdobyła dwa Mistrzostwa Polski

Od nowego sezonu Emilia Zdunek będzie pierwszą trenerką kobiecego Śląska Wrocław.

Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2654

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Ekspert77

Ekspert77

(24833/36000) 23.06.2026 14:17
Szacunek !!!
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 23.06.2026 14:22
Przynajmniej to nie odejście, lecz spory awans. Gratulacje! :)
Anathema

Anathema

(39734/48000) 23.06.2026 14:41
Moze juz tu bylo, rzekomo Gorgon w Świcie
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 14:53
Dzięki za wszystko w Pogoni!! Powodzenia na nowej drodze sportowej!!
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 23.06.2026 14:57
Powodzenia Emilka, będzie nam twojej pozytywnej energii brakowało na codzień
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 23.06.2026 15:44
4 medale. Legenda bez wątpienia. Dziękujemy i powodzenia.
bravoboss

bravoboss

(249/300) 23.06.2026 16:19
Prawda jest taka, że większość kibiców ma w dpie kobiecą piłkę. Moim zdaniem warto ją jednak zastawić, szkolić zawodniczki i transferować z zyskiem. Być może w przyszłości to się rozwinie jak lekkoatletyka, tenis ziemny czy siatkówka. Ale "myślę że wątpię", bo kto miałby masowo ją oglądać? Teraz nawet zagorzali obrońcy tej sekcji na forum, pewnie nigdy nie byli na meczu, nie znają składu
kibol

kibol

(44373/48000) 23.06.2026 18:18
@bravoboss Ja mogę się wypowiedzieć , byłem na nie jednym meczu.Ogólnie wygląda tak że faktycznie poziom to chyba 3 liga ,słabo to się ogląda, ale za to jest bardzo fajna rodzinna atmosfera ,kultura w kibicowaniu. Zazwyczaj ta nie wielka trybuna prawie się wypełnia, ale wiadomo że to większość rodziny zawodniczek i znajomi ,sam jestem jednym z nich , bo tak raczej nie oglądałbym na żywo. No ale patrząc na to wszystko z uwagi że jesteśmy topową drużyną , to warto aby Panie prezentowały Pogoń