preloader
Przejdź do głównej treści
8705009be62244f39ac1d9d80c31b3978b38ca

8705009be62244f39ac1d9d80c31b3978b38ca

Emre Mor do Pogoni? Fakt czy tylko plotka?

28-letni zawodnik swego czasu uchodził za bardzo duży talent w skali europejskiej. Grał w Bundeslidze dla BvB czy w La Lidze dla Celty Vigo. Zanotował też szesnaście występów w kadrze Turcji. Ostatnich kilka lat spędził w tym właśnie kraju, a ostatnio w Fenerbahce.

Ostatni sezon dla zawodnika był całkowicie nieudany. Nie zaliczył żadnego meczu i zmagał się z problemami zdrowotnymi. Tureckie media łączyły go ostatnio z Pogonią. Pojawiły się nawet informacje, że Okan Ozcan zaoferował mu dwuletnią umowę w Szczecinie.

- W tych plotkach i informacjach jest zero prawdy. Pogoń Szczecin nie jest zainteresowana Emre Morem - mówi nam Okan Ozcan.

Piłkarze Pogoni Szczecin od piątku przechodzić będą badania przed pierwszym treningiem, który zaplanowany został na sobotę.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 9150

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

pawel

pawel

(64061/72000) 18.06.2026 14:53
,,Piłkarze Pogoni Szczecin od piątku przechodzić będą badania przed pierwszym treningiem, który zaplanowany został na sobotę.'' To dlugo nie zajmie. kszTan jako nowy lekarz , fizjo oraz spec od przygotowania fizycznego raz dwa trzasnie badania dla wszystkich czterech zawodnikow jacy zostali w klubie.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 18.06.2026 14:54
I tyle w temacie.Zostaje chodyna he he
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 18.06.2026 14:55
Dobrze, że to tylko plotka , Pogoń to nie sanatorium.
jarosik

jarosik

(12207/18000) 18.06.2026 14:56
Więc po co w ogóle o tym pisać ??? Chyba że dla kliknięć, jakby mało reklam było na stronie
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 18.06.2026 15:00
Ktos lubi podsycać plotki w niewiadomym celu Pewnoe chodzi o to ze nie dostal kasy
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 18.06.2026 15:09
No i ok, jeden Turek do ogarnięcia nam wystarczy
realista!

realista!

(30372/36000) 18.06.2026 15:14
Też się cieszę, że go nie bierzemy. Wiecznie odbudowywujący się Mendy wystarczy. Ekstraklapa to fizyczna i intensywna liga, potrzebujemy zdrowych i wydolnych chłopów
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 18.06.2026 15:14
Trochę fejurów się będzie pojawiało w najbliższym czasie dla zbicia z tropu, pewnie przyjdą piłkarze, ale wzięci z zaskoczenia.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 18.06.2026 15:18
Wyjdzie jak Witselem czy innym Vencedorem
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 15:19
Czyli wiarygodność informacji, że ten zawodnik trafi do Pogoni Szczecin jest dokładnie taka sama jak wiarygodność "Radia Erewań", które podało, że szwajcarski żołnierz ukradł sowiecki zegarek. Potem dało sprostowanie, że prawdopodobnie było odwrotnie...
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 15:24
A tak zupełnie na marginesie wolałbym 2-3 młodych, rokujących zawodników z zaplecza Ekstraklasy niż tych wszystkich "internacjonałów z potencjałem" i niesamowitą historią. Greenwood też miał być wielkim "woow", człowiekiem co będzie "zamiatał" ligą. Okazał się kolejnym, nic nie wartym ogórkiem piłkarskim na którego szkoda pieniedzy i zainteresowania. Teraz tylko z tego typu "ananasami" problem bo nie chce się nikt kolejny na "chłam" nabrać by ich zabrać stąd.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 18.06.2026 15:44
Taa trochę jak w radio erewań.Tez kiedyś podali że rozdają Mercedesy na placu czerwonym.Sprostowali że owszem ale nie Mercedesy tylko wołgi i nie w Moskwie tylko Petersburgu i nie rozdają tylko kradną
1962

1962

(62482/72000) 18.06.2026 15:46
Nigdy więcej piłkarzy typu Greenwood
1962

1962

(62482/72000) 18.06.2026 15:57
Mor-ów też już mamy dość
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 15:57
jak to jest ze korona ktora ma karnety 2x tansze od nas wykupuje helebranda o ktorym nasz prezio pol roku robil pierdy czy my naprawde 10 lat meczylismy sie z mroczkiem zeby dostac jeszcze wiekszego dziada
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 16:23
co ze sponsorem glownym co z restauracja co z niesmiertelnoscia? przeciez kibice pogoni juz mieli nie plakac ,prezio niemal przysiegal po przegranym PP ze bedzie tylko lepiej :) ledwo co utrzymalismy sie w lidze , 90% sezonu antyfutbol a nastepny sezoon zawpoiada sie jescze gorzej :))
bigulon

bigulon

(1358/1600) 18.06.2026 16:26
Kwiatkowski przeszedł obok nosa, Hellebrand też
TritumX

TritumX

(21082/24000) 18.06.2026 16:28
Bieda okrutna, jutro początek obozu. Takiego syfu to dawno nie było, i to po sezonie, w którym utrzymali się w przedostatniej kolejce. Centralnie zero wzmocnień, jakieś co najwyżej śmiecido odbudowy. W zeszłym sezonie chociaż mamili nas Witselem, Vencedorem, Onugkhą, Hellebrandem i Pululu, a w tym to już kompletnie mają wyj@bane. Jutro początek obozu bez trenera przygotowania motorycznego i kucharza, plus dezinformacja o jakimś tureckim karle ciętym z metra z problemami gastrycznymi, który w ostatnim roku ledwo grał w piłke i drugim rudym ktory dopiero co wyszedl w marcu 2026 po zatrzymaniu z zarzutami ze obstawił 27 meczów własnej drużyny, z dyscyplinarka zwiazkowa czyli "9-miesięcznym zawieszeniem za rażące naruszenie przepisów antyhazardowych przez ktore od jesieni zeszłego roku nie pojawił się na boisku w żadnym oficjalnym meczu" oraz ze sprawa karna caly czas w toku gdzie stambulska prokuratura oskarza go o „oszustwo z wykorzystaniem systemów bankowych” oraz „ustawianie meczów i korupcję sportową”... Kompletna patologia.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 18.06.2026 16:30
Może i to zwykła fama ale zauważyć należy jakiego typu zawodnicy są z nami łączeni ostatnio ,po chorobach ,po kontuzjach po zawieszeniach a przedewszystkim ZA DARMOSZKĘ PO WIECZNĄ CHWAŁĘ ALEXANDRZE WIELKI
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 18.06.2026 16:34
Jutro badania w sobotę trening, kadra i sztab w komplecie to teraz nic tylko trenować pod okiem pragmatyka i el capitano nas poprowadzi po pierwsze trofeum ???? i nieśmiertelność....cyrk na kółkach....
kibol

kibol

(44373/48000) 18.06.2026 16:44
Niestety po tym jak chcieliśmy Kwiatkowskiego czy Hellbranda i jednego zabiera raczej Raków , a drugi poszedł ,aż się wierzyć nie chce do Korony , to widać pomału w jakim kierunku idziemy. Nie stać na grajków z ligi , a szkoda
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 16:53
mysle ze grosicki ma na pieńku z preziem dlatego tak palil glupa to jest niemozliwe zeby az tak slabo grał
Alchemik

Alchemik

(59766/72000) 18.06.2026 16:58
A w nosie już mam te wszelkiego info ..kto przyjdzie kto nie. .po co się denerwować.............PLOTAMI !!! Przygotowania zaraz ruszą 30 czerwca niektórzy zawodnicy będą wolni ..więc trzeba czekać i już!!!! Cierpliwości! Dobrze ,że chociaż nowy bramkarz to już zaklepane i podpisane....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 17:12
tak naprawde nie ma czym sie podniecac wszystko jest ukartowane przed sezonem czy jest walka o cos czy po prostu pudrowanie trupa, zaglebie korona i gks katowice pokazali mi w ostatnich kolejkach jak oni walcza o puchary , wszystko mieli na wyciagniecie reki a im sie nie chcialo przez 90 minut akcji normalnej zrobic gdzie przez 90% sezonu grali fajna pilke, gdyby nie wedrychowski ktory chcial cos udowodnic pogoni to pewnie by mieli gowno a nie puchary my sobie nawet nie zdajemy sprawy jakie to jest gowno sponsorzy same stsy i korupcja
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 17:30
a moze bylo tak ze buryta sam odszedl i jeszcze wam zrobil rozpiske na trenowanie tego szrotu?:)
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 18.06.2026 17:58
No ale plotka brzmiała bardzo wiarygodnie! Nie grał przez rok. Kontuzjogenny. Potrzebna odbudowa. Za darmo. Jak nic, tak wygląda sylwetka zawodnika do Pogoni w tym oknie transferowym
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 18.06.2026 18:29
Zanim gracz z zagranicy się ogarnie i zaadoptuje to będzie październik.Tak było choćby z Cuiciem czy Aggerem, zanim się Mukairu ogarnął też potrzebował czasu. Gracz , który ma zaległości jeszcze z poprzedneigo roku też potrzebuje innego przygotowania rozpisanego przez trenera od przygotowania fizycznego. Nam chyba jedynie jakiś asystent Buryty został. Chyba, że ten nowy duńczyk się w tym specjalizuje ? Ale absolutnie nie wynika to z jego CV. Liga rusza już za miesiąc, okres przygotowawczy od jutra. Proponowani tu Chodyna czy Biczachczjan , którzy jak na naszą ligę są dobrymi zawodnikami, nie rewelacyjnymi bo taki to jest np Golizadekh, ale solidnymi, których proces adaptycyjny byłby bardzo krótki. Jeden już mieszkał Szczecina, drugi dzieciństwo spędził 100 km od nas , ma blisko rodzinę. Ponadto Biczachczjan lepiej mówi po polsku niż nie jeden reprezentant Polski ! Grali rotacyjnie w poprzednim sezonie. Nawet zdarzały im się gole czy asysty.Gdyby Koutris nie przedłużył umowy rozważyłbym Kuna. Jeśli komuś wydaje się, że przyjdzie tu kolejny vinicius to niezwłocznie powinien zgłosić się na terapię. Będziemy walczyć o miejsca 5-18, bo taka jest nasza liga. I potrzebujemy zawodników gwarantujących pewne minimum solidności.A dodatkowo wciąż zmagamy się z zalegaǰacym na "magazynie" szrotem pokroju Juwary i Greenwooda czy Mora Ndiaye, którzy mieli zawojować naszą ligę.Angielski też rozczarował. Najwięcej nowych zawodników potrzebujemy w obronie. Potem prawe wahadło i ofensywny pomocnik. A gdy to się ziści to bardzo poważnie rozważyć kolejengo napastnika najlepiej jakiś młody dobrze rokujący, ale wszystko po kolei bo aby napastnik strzelał gole ,ktoś najpierw musi te sytuacje strzeleckie stworzyć.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 19.06.2026 11:12
Czy my mozemy w koncu jakiegos Polaka sciagnac!? Masakra kiedys mialabyc szczecinska albo zadna, dzisiaj zadnego polaka w skladzie.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 19.06.2026 15:28
@PogonMKS No.... nawet Karol jest Angielski :(