preloader
Przejdź do głównej treści
8705008cf73428ecf743be583adf50b670fcc4

8705008cf73428ecf743be583adf50b670fcc4

Fantastyczny finał licytacji na rzecz Cancer Fighters od Pogoni!

Koszulkę wylicytował... bramkarz Pogoni Szczecin Krzysztof Kamiński wraz z małżonką i tym samym zrobili niespodziankę Kellynowi przy jej odbiorze. Film w swoich mediach społecznościowych opublikowała Pogoń Szczecin.

AKCJĘ WCIĄŻ WSPIERAĆ MOŻNA TUTAJ!

- Razem z Krzyśkiem chcieliśmy wziąć udział w tej akcji, która trwała przez 9 dni w zeszłym tygodniu. Ze względu na to, że stało się to uzależniające, te wpłaty kolejne. Jak zobaczyliśmy, że Pogoń również się włączyła w tą akcję, stwierdziliśmy, że możemy to pociągnąć jeszcze dalej. W związku z czym zdecydowaliśmy się wziąć udział w licytacji tej koszulki Kellyna. Wygrać się udało, super! Natomiast bilety, które były załączone do koszulki chcielibyśmy przeznaczyć dla dzieciaków z oddziału onkologicznego jednego ze szpitali w Szczecinie - powiedziała Natalia, żona Krzysztofa Kamińskiego.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2554

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 29.04.2026 09:28
Szkoda wyniku z cracovią, raz że strata punktów a dwa to AH obiecał w przypadku wygranej przelanie 1 mln PLN na Cancer Fighters.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 29.04.2026 09:29
No proszę, jak się wpasował. Ale to <b>dobrze</b>. Teraz niech jeszcze dorzuci parę bramek a będzie bardzo dobrze!
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 29.04.2026 09:58
@ZaWa Serio? Podczepił się Prezes pod najgłośniejszą akcję w Polsce, gdzie firmy wpłacały po wiele milionów w jednym dniu, a tu multimilioner z Kanady załatwił 1948 zł, ale i tak szczytem żenady była oferta 1mln w przypadku WSZYSTKICH wygranych meczów Pogoni do końca sezonu. NARASTAJĄCO!!! Po pierwsze, z góry wiadomo było, że jest to niemożliwe, a zdechło już po pierwszym meczu z serii. Tak to wyglądało: "Here is my personal pledge and donation: 25,000 PLN if we beat Cracovia 100,000 PLN if we win 2 matches in a row 250,000 PLN if we win 3 matches in a row 500,000 PLN if we win 4 matches in a row 1,000,000 PLN if we win 5 matches in a row" I z tego pledża of donajszon to nawet 25,000 nie wyszło. A po drugie - wpłata pojawiłaby się za miesiąc, czyli miesiąc po finale akcji. Ale w socjalach się wpis pojawił... Jestem zawiedziony i zażenowany. Mam nadzieję, że żaden popularny portal tego nie zauważy, żeby się ponaigrywać znowu z Pogoni.
marek9636

marek9636

(107063) 29.04.2026 10:51
@El Profesor patrz na swoją kieszeń, za ile komu pomagasz. A nie na nie twoją.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 29.04.2026 10:56
@marek9636 Patrzę i wstydzę się, że stać mnie było na więcej niż multimilionera z Kanady. Podziwiam brak krytycyzmu u Ciebie w tak żenującej, śliskiej sytuacji, jaka tu miała miejsce. Wielkie wpisy w mediach społecznościowych, filmy, propaganda. A tu nawet za koszulkę Acosty na aukcję, to Kamińscy wpłacili... Widzę kolejny wizerunkowy blamaż, podobny jak propozycja wpłaty w zamian za koncert Dody przez jedną z firm, o czym było głośno w mediach
marek9636

marek9636

(107063) 29.04.2026 11:00
@El Profesor żenujące to jest rozliczanie kogoś z tego czy na dobrowolną zrzutkę wpłacił czy nie. Nikt nie musi nikomu nic wpłacać na siłę.
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 29.04.2026 11:32
@El Profesor To pokaz ile wplaciles
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 29.04.2026 11:41
Żenujące to jest wypisywanie na socjalach deklaracji, z których wynika wielkie NIC. @PrezesKlubuSportowego Ja nie biegam po mediach i... dlaczego nie posłuchasz marka i zaglądasz w cudzą kieszeń :) Najpierw wstaw swoje zeznanie podatkowe, żebym mógł Ci zaufać :) Wy nadal nie rozumiecie, na czym polega problem, więc przypomnę: "Here is my personal pledge and donation: 25,000 PLN if we beat Cracovia 100,000 PLN if we win 2 matches in a row 250,000 PLN if we win 3 matches in a row 500,000 PLN if we win 4 matches in a row 1,000,000 PLN if we win 5 matches in a row" Jest wielka głośna deklaracja na całą Polskę, ale nawet na X AH miał pytania, dlaczego jest tam tyle if-ów? Gra pod publiczkę? Impuls? Czy chęć podpięcia się pod głośną akcję? Wynik: 1948 PLN.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 29.04.2026 12:23
te progi naczelnika byly smieszne i nie na miejscu chcesz pomagasz jezeli niemasz ochoty i mozliwosci to nie ps.to nie jest zabawa zabraklo tam jeszcze jednego progu za najwyzsza kwote jak wygra 6 meczow na 5
KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 29.04.2026 13:30
@El Profesor brawo, pełna zgoda. Jest to blamaż wizerunkowy: w skrocie wyglada to tak, ze multimilioner bawi się i uzaleznia wplacenie kwoty/ratowania życia dzieci od... wyników paru chłopaków kopiących kawałek skóry. I to wlasnie JEST podpinanie sie pod akcje, czysty marketing jak to chciał zrobic Pasibus z koncertem Dody. Panowie wyżej: czy @El Profesor komukolwiek rozpowiadał w mediach, ile WPŁACIŁBY (nawet nie wpłaci)? Nie, zrobił to po cichu, pewnie rodzina czy znajomi wiedzą i tyle. Nie buduje na tym swojej marki. Tak samo tysiące innych szarych ludzi, którzy pewnie wpłacili łącznie więcej niż celebryci, którzy wpłacali być może środki zaoszczędzone np. w wyniku agresywnej optymalizacji podatkowej lub dywidendy, odebranej z raju podatkowego :))) Wiele już widziałem w szerokim biznesie, i bardziej mnie podnieca jak inpost płaci gigantyczny CIT w Polsce i jego pracownicy składki zdrowotne (z których opłacane są szpitale w PL) niż jednorazowa wpłata jakiegoś krezusa.
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 29.04.2026 17:26
@El Profesor Jakby tak oceniać to w skali żenady nie przebił raczej Olejnikowej czy Szelągowskiej,
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 29.04.2026 18:01
@andrzej123x Przebił, przebił, bo to nie ta skala potencjalnego sponsora. Natomiast nie zmienia to faktu, że Olejnikowa, Szelągowska i wiele, wiele innych po prostu wypadło nienaturalnie. BTW. Prezes nawet deklarowanego 100,000 PLN by nie zdążył wpłacić, nawet gdybyśmy wygrali z XXX i Wisłą, bo dziś (środa 29.04.) Fundacja o 20.00 zamyka zbiórkę :)))