preloader
Przejdź do głównej treści
8705002478bf94b279e2ac855e84446e1ea26b

8705002478bf94b279e2ac855e84446e1ea26b

Fredrik Ulvestad przedłużył umowę z Pogonią!

Fredrik urodził się  17 czerwca 1992 roku w Ålesund. Seniorską karierę rozpoczynał w miejscowym Ålesunds FK, z którym w 2011 roku zdobył swoje pierwsze trofeum – Puchar Norwegii. Występował też w Anglii (w Burnley FC na poziomie Premier League i Championship oraz na wypożyczeniu w Charlton Athletic w League 1).

Kolejne trzy sezony spędził w szwedzkim Djurgården, z którym wywalczył Puchar Szwecji, a w 2019 roku krajowe mistrzostwo. W 2021 roku zaliczył epizod w chińskim Qingdao FC. W latach 2021-23 był zawodnikiem tureckiego Sivassporu, z którym zdobył Puchar Turcji.

Zawodnikiem Pogoni Szczecin jest od sierpnia 2023 roku. Dotychczas rozegrał w barwach naszego klubu 101 spotkań, w których strzelił 18 goli i zanotował 10 asyst. Wraz z naszą drużyną dwukrotnie awansował do finału Pucharu Polski.

Wielkie gratulacje, Ulve! Cieszymy się, że zostajesz na dłużej!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2935

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (26)

Lobo

Lobo

(42411/48000) 03.05.2026 21:23
I to jest dobra wiadomość!!!
ao

ao

(13588/18000) 03.05.2026 21:25
???????????? Najlepszy grajek ???? Dawaj Kapitanie ????
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 03.05.2026 21:25
Wreszcie dobry ruch. Ulve przez ten czas pokazał że jest profesjonalistą i znacząca postacią drużyny. Przyszedł jak większość dla kasy, ale jako jeden z nielicznych pokazuje że w pełni zasługuje na tę kasę. Znakomity gracz i dobry duch zespołu.
zejman

zejman

(3868/4800) 03.05.2026 21:29
Pan Piłkarz i Pan Kapitan
ROSS

ROSS

(54413/72000) 03.05.2026 21:33
Zawodnik sezonu chyba u nas. W przyszlym sezonie razem z Dziczkiem i tak grajacym jak dzisiaj Acosta stworza srodek nie do zatrzymania !!!
kibol

kibol

(44375/48000) 03.05.2026 21:34
Brawo Ulve i to jest mega fajna wiadomość , to pokazuję że daje światełko w tunelu będzie dobrze na przyszły sezon. Gdzie ci co szczekali że nie ma szans że zostanie haha
Gigi

Gigi

(9284/9600) 03.05.2026 21:34
Konkretny środek będziemy mieli w przyszłym sezonie. Fredek, Dziczek, Acosta, Biegański. Ndiaje nie liczę, szkoda czasu. Natomiast Acosta ostatnio zaczął grać dobrze, więc będzie konkurencja.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 03.05.2026 21:36
Umarł król. Niech żyje Król! Prowadź nas do boju Kapitanie!
ZaWa

ZaWa

(14644/18000) 03.05.2026 21:41
Walka o utrzymanie wyłania prawdziwych liderów, a głównymi są Linus oraz Frederic. Prawdziwi portowcy, choć przyjechali z obczyzny. Ulve prawdziwy kapitan, wódz środka pola, nie to co podrabianiec Grosicki
19DDD48

19DDD48

(235334) 03.05.2026 21:45
Brawo! Solidny zawodnik! Oby się utrzymać i latem wyciągnąć wnioski przecież nowym sezonem.
wyspiarz

wyspiarz

(31928/36000) 03.05.2026 21:52
Qrwa nareszcie. Prawdziwy kapitan. Wytrzeszcz wypie$#3aj.
19DDD48

19DDD48

(235334) 03.05.2026 21:57
Jeszcze Greenwooda z Juwarą sprzedajcie i będzie bajka!
Vini

Vini

(681/800) 03.05.2026 22:09
Wreszcie. Super wiadomość. Z innej beczki to co konkretnie naszemu gwiazdorowi dolega? Dzisiaj średnio się cieszył po bramkach.
MKS

MKS

(16135/18000) 03.05.2026 22:15
Super!!!
TritumX

TritumX

(21105/24000) 03.05.2026 22:16
Klasycznie, Ulve to jeden z naszych absolutnych filarów, bezcenne doświadczenie, prawdziwy motor drużyny i jej serce. Nie wyobrażam sobie tego zespołu bez niego – to zawodnik, który zawsze daje z siebie maksimum, walczy o każdą piłkę i jest przykładem prawdziwego profesjonalizmu. Godnie reprezentuje miasto oraz klub zarówno na boisku, jak i poza nim. Nagroda dla ułomka umysłowego rundy wiosennej wędruje do użytkownika @marek9636, który miesiącami lobbował tutaj za niepodpisaniem Ulvestada, bo w wieku 33 lat był jego zdaniem „za stary”.
marek9636

marek9636

(107078) 03.05.2026 22:36
@TritumX ułomek umysłowy na spokojnie twierdził, że się utrzymamy, kiedy inny ułomek @TritumX codziennie płakał, że spadniemy
darecki73

darecki73

(45952/48000) 03.05.2026 22:43
Bardzo słuszna decyzja Zarządu. Ulve to walczak, twardziel i kreatywny zawodnik. Może grać jako defensywny, środkowy czy ofensywny pomocnik a nawet grywał na prawej obronie. Wokół takich zawodników jak Fredrik, Linus, Acosta, Kera, Borges, Ława, Biegański, Mukairu należy zbudować nową ekipię.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42701/48000) 03.05.2026 22:44
Brawo dla zarzadu brawa dla Fredrika. Raczej moge byc pewny, ze ty Fredrik po podpisaniu nowego kontraktu, nie spocznies na laurach i bedziesz naszym wojownikiem do konca. Powodzenia i bez kontuzji.
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 03.05.2026 22:44
No I to jest najpiękniejsze zwieńczenie majówki!!! :-)
TritumX

TritumX

(21105/24000) 03.05.2026 22:46
@marek9636 Wyjaśnij wszystkim jeszcze raz, dlaczego Ulvestad nie powinien dostać przedłużonego kontraktu z Pogonią. Słuchamy Cię uważnie geniuszu : )
marek9636

marek9636

(107078) 03.05.2026 22:51
@TritumX nie będę ci pajacu nic wyjaśniał, bez odbioru
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42701/48000) 03.05.2026 22:51
@Vini no tez to zauwazylem. Chyba az za dobrze idzie Popgoni bez niego w skladzie i zdal sobie z tego sprawe, ze i bez niego mozna grac.... Ale tak naprawde to zycze Grosikowi jak najszybszego powrotu na boisko z forma, bo bez formy, to moze siedziec tam gdzie siedzial.
TritumX

TritumX

(21105/24000) 03.05.2026 22:58
@marek9636 : )
pikolo

pikolo

(48369/72000) 03.05.2026 23:37
Mam nadzieję, że jego ominie syndrom przedłużonego kontraktu objawiający się lawinowym spadkiem formy. Pamiętam Zecha, Stipicę, Grosickiego...Feredrik nie idź tą drogą
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 04.05.2026 01:03
Nie wiem co bardziej Cieszy dzisiaj. Nowy kontrakt Ulve czy 3:0 ????
Andre

Andre

(19176/24000) 04.05.2026 01:33
I bardzo dobrze bo mamy prawdziwego kapitana na dłużej,a należał mu się nowy kontrakt bezapelacyjnie.