preloader
Przejdź do głównej treści
870500d2a055624ec1e1016e9cd69290266634

870500d2a055624ec1e1016e9cd69290266634

Główna pula biletów na mecz z GKS-em wyprzedana

Dla tych, którzy chcą wybrać się na to spotkanie, a nie mają jeszcze biletów, jest dobra informacja. 48 godzin przed rozpoczęciem spotkania, czyli w czwartek o 17:30, do systemu trafią bilety, których nie wykorzystają partnerzy klubu i SKPS Portowcy.

Jak wiele ich będzie? Tego nie wiadomo. Nie należy nastawiać się jednak na dużą ilość.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2497

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

Cezar

Cezar

(11371/12000) 17.05.2026 09:40
Świętowanie utrzymania w eklapie, bo "trzeba mieć ambicje!" (bodaj w "Jak to się robi"). Ten sezon przejdzie historii. Za chwilę przebudowa, khm, wymiana zawodników, by kolejni mogli się w niej zapisać:D
1962

1962

(62481/72000) 17.05.2026 09:59
Obejrzymy ten mecz z ogromną ulgą ze względu na to, że to koniec tego dziwnego sezonu. Jak zwykle z wiarą, że nadchodzący sezon będzie NASZ!!!!
FIFA

FIFA

(209/300) 17.05.2026 10:49
@1962 Jak co roku takie jest szczekane czego to nie wygracie i nic nie z tego nie wynika dalej mając zero titulli
marcinnn

marcinnn

(44442/48000) 17.05.2026 10:55
Od SKPSu wrócił ostatnio grubo ponad tysiak. Tam chyba czas im zmniejszyć pulę o jeszcze jeden sektor, jeżeli dalej chcą się bawić w tą bezsensowną dystrybucję.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 17.05.2026 11:29
I na ten mecz chętnie przyjdę. I tym razem nie będę umierał. I tym razem może prześpię noc po meczu. Luzik.
lero

lero

(74626/96000) 17.05.2026 12:10
Skończyły się schody, ufff więc ten ostatni w sezonie mecz można oglądać na luzie, bo na szczęście nie jesteśmy zależni od wyników innych drużyn.
JackSparrow

JackSparrow

(216/300) 18.05.2026 08:32
Odsprzedam dwa bilety na mecz z GKS - dorosły i ulgowy - po cenie zakupu.
1962

1962

(62481/72000) 18.05.2026 09:04
@FIFA ale przynajmniej mamy godność i honor kibica i nie skoorwiamy się z byle kim
bumka

bumka

(915/1200) 18.05.2026 13:02
Feta na Wałach Chrobrego po czy przed meczem?