preloader
Przejdź do głównej treści
870500063b96d8b3f71fa87bc1f40102ab325d

870500063b96d8b3f71fa87bc1f40102ab325d

Goal.pl: Pogoń zarobi kolejne pieniądze na Przyborku?

Pod koniec stycznia kontrakt z SS Lazio podpisał Adrian Przyborek. Kwota transferu młodego pomocnika wyniosła 4,5 mln euro, ale w umowie zapisano różne bonusy, wskutek których suma może wzrosnąć.

Jednym z takich scenariuszy jest triumf Rzymian w Pucharze Włoch. Jeśli zespół prowadzony przez Maurizio Sarriego wygra te rozgrywki, to Pogoń Szczecin otrzyma milion euro. Taką informację przedstawił serwis goal.pl.

13 maja Lazio zagra z Interem Mediolan w finałowym meczu. Cztery dni wcześniej oba zespoły zmierzyły się w spotkaniu ligowym. Potyczkę zdecydowanie wygrali świeżo upieczeni mistrzowie kraju, którzy zwyciężyli 3:0.

Przyborek nie ma łatwego początku w drużynie Sarriego. Polak nadal czeka na debiut we włoskim zespole. Być może 19-latek otrzyma jeszcze w tym sezonie szansę na premierowy występ w pierwszej drużynie.

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 5781

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 13.05.2026 20:25
Z życia kibica Pogoni w tym sezonie: - "oby cracovia, korona czy inna lechia przegrała to się utrzymamy" -"oby Lazio zdobyło puchar Włoch to klub zarobi hajs i może kupi w końcu kozaka na pozycje rozgrywającego" ???????? Kabaret. We wcześniejszych sezonach nie było potrzeby oglądania się na inne kluby. Za to była pilna potrzeba przyglądania się finansą haha coś za coś. Ja tak jak i KG rzygam już tym sezonem i czekam z niecierpliwością na letnie okienko transferowe, jeśli będzie ono jeszcze bardziej udane niż to zimowe to następny sezon zapowiada się mniej depresyjnie niż ten ! :)
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 13.05.2026 20:29
Bańka by się nam przydała , to znaczy naszemu prezesowi. Cóż Lazio faworytem nie jest.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 13.05.2026 20:40
To brzmi jak otrzymanie dopłaty za ugorowanie ziemi. Pianiądze za siedzenie na ławcę? Kiedyś zdobycie tytułu oznaczało zagranie choćby jednej minuty meczu w drużynie w rozgrywkach, które wygrała dana drużyna.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 13.05.2026 20:47
To byłby dziwny zapis, gdyby nie wymagał udziału Przyborka w zdobyciu Pucharu. A ten nie zagra. I nie zagrał dotąd ani razu. To jaki byłby sens dawania 1 mln E za nic Pogoni?
marcinnn

marcinnn

(44444/48000) 13.05.2026 21:29
Nic nie zarobi. Słabe to Lazio strasznie. Bez podjazdu do Interu. Poza tym to tragiczny kierunek transferu Przyborka.
darecki73

darecki73

(45944/48000) 13.05.2026 21:49
Lazio przegrywa do przerwy 0:2 więc można zapomnieć o tym milionie. A szkoda, bo to konkretna kwota za którą moglibyśmy pozyskać dobrego zawodnika na nowy sezon.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 13.05.2026 21:56
<b>Bawi mnie okrutne to, ze ludzie w komentarzach mysla, ze skoro "Pogoń zarobi", to znaczy ze w jakis sposob te pieniadze przelozą sie na lepszy skład / wynik sportowy xD </b> 1) Jakby tak miało być, to za te 8-9 mln euro za Kulu + Adriana powinnismy nakupić kilku fajnych grajków, no i gdzie oni są? Gdzie przepadły te miliony? Zielonedrewno było za darmo (tylko kontrakt), to juz było wyjasnione. Banka chyba na tego młodego Węgra, reszta to praktycznie transfery bezgotówkowe. Na pewno ta kasa też nie jest na działalnosc biezaca, bo Alex "zoptymalizował" koszty (kontrakty na przykład, oraz odsetki od długów), oraz mega zwiększył przychody (bilety, reklamy). 2) Powiecie, ze nie moglismy robic transferów, bo Alex musial spłacac "długi Mroczka" - okay, w takim razie prosze przestać mi pierd... ze Alex spłaca długi "ze swoich pieniędzy" :) <b>Bo 9 mln euro to 40 mln zł, czyli praktycznie całkowite zadłużenie w bilansie!</b> Czyli wyszłoby, ze Alex spłacił długi Mroczka za sprzedaż majątku Mroczka.
kibol

kibol

(44374/48000) 13.05.2026 23:10
Przybor nawet ławki nie powąchał ,a co do hajsu , jaka banieczka ? haha
marek9636

marek9636

(107079) 13.05.2026 23:10
@fiwite1310@arugy.com nie masz pojęcia o czym piszesz, ale gratuluje dobrego humorku ????
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 14.05.2026 00:09
@marek9636 - yeah, yeah, oczywiscie ty jedyny na tym forum masz "pojęcie" o niuansach ksiegowosci bilansowej i zarządczej, i do tego masz dostęp do dokumentów społki (ktorymi sie jednak nie podzielisz), nie? ;) Ale za to na pewno jako jedyny wierzysz ślepo w to, co on wypisuje na X (chodzby 10 razy napisal ze "spłacił wszystkie długi", a potem 10 razy wyjdzie, ze jednak znow jakas spolka sie doprasza to ty i tak nie widzisz w tym nic dziwnego). Oczywiscie, ze ja nie mam pojecia o tym co sie dzieje w spolce, tak samo jak ty nie masz (chyba ze jestes pracownikiem ksiegowosci). Jestem za to wlascicielem kilku spolek kapitalowych, ktore działają naprawde ok pod kątem finansów, wiec orientuje sie, jak takowe funkcjonuja (co prawda z o.o. a nie SA ale to jest po prostu tzw pełna księgowość). To widac, ze alex okłamuje nas wszystkich non stop, ze to zero faktow, same emocje i kłamstwa i ze mozemy sobie jedynie skladac obraz rzeczywistosci ze skrawków info, albo z tego, co logicznie jedno z drugiego wynika. <b>Tzn jak raz skłamie w jedna strone, a potem w druga, to znaczy ze oba fakty nie moga być prawdziwe (dla ciebie to jednak nie ma zadnego problemu).</b> Alex sam nie chwali sie, ze "wyplenił pijawki" i zmniejszył koszty, czy nie? Albo ze sprzedał obie gwiazdki nasze za 4mln euro+? I to nie zaplacił ani grosza prowizji? I ze spłacił długi, wiec co sie stało z kasą za transfery? <b>Oczywiscie to wszystko to jest ogromne uogólnienie, nawiazujace do założenia, ze "dostaniemy kasę za Przyborka" - kto dostanie, my kibice z forum? Piłkarze? Thomas? Alex sobie zrobiłby z tą kasą CO CHCE i nam nic do tego, tylko o to mi chodziło ... </b>
marek9636

marek9636

(107079) 14.05.2026 00:31
Pierdzielisz jakieà swoje farmazony bez potwierdzenia. To jak cie traktować poważnie. To, że pogrubisz tekst w swoim komentarzu, to nie znaczy, że coś mądrego j wartosciowego napisałes. Poza tym bełkotem, że na pewno oszukuje. Może i masz racje, tylko wykaż to. A jak nie jesteś w stanie wykazać, to jesteś dla mnie zwykłym pieniaczem. Pieprzyć można wszystko
Atmofrag

Atmofrag

(6881/9600) 14.05.2026 01:25
@fiwite1310@arugy.com --- tych długów było znacznie więcej... kasa z transferów również jest najczęściej w ratach... Alex dokłada a nie zarabia, to jest pewne, te twoje głupoty które wypisujesz... chyba wszyscy się już przyzwyczaili, niestety
zdrojanin

zdrojanin

(12254/18000) 14.05.2026 06:44
Hahahahah no i 0:2 i po sprawie a Przybitka nawet w szerokiej kadrze meczowej nie widziałem, także skończcie z takimi artykułami z duuuuupy i liczeniem na drapane. To swoją dóbr grą macie podnosić pieniądze z boiska! Kto w ogóle tworzy takie artykuły???..
ingin

ingin

(4542/4800) 14.05.2026 07:01
@fiwite1310@arugy.com "Jestem za to wlascicielem kilku spolek kapitalowych" - to było przejąć Pogoń od mroczka a nie trollować na tym forum
mark

mark

(124595) 14.05.2026 09:59
On nawet nie miał jeszcze żadnego debiutu w Lazio.....To po co oni go kupili?
Pablo

Pablo

(44681/48000) 14.05.2026 11:03
I kolejny milion jak prezes Lazio wygra w Jackpota. Co to za dziwne zapisy w umowach.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.05.2026 12:15
Zastanawiają mnie te minusy (może marczek się znowu dorwał do VPN? Nie wiem...), bo na serio nie rozumiem, jak skrajnie nierozsądny byłby to zapis ze strony Lazio. No ale pewnie nikt z forumowiczów nie widział umowy transferowej Przyborka, więc się nie dowiem.
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 14.05.2026 12:25
No i wyszło jak zawsze. Wielki przeciek ,,tajemniczego informatora" do Piotra Koźmińskiego, że PS może zarobić 1.000.000 Euro jak Lazio wygra, i co? DUPA BLADA!! Lepiej było zaakceptować pewne 300.000 Euro w ratach niż ,,możliwy" 1.000.000 Euro za wygrany puchar. No ale jak sprzedawcy dywanów to wynegocjowali to się wcale nie ma co dziwić.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 14.05.2026 17:06
A nie bylo ze dostaniemy pilke z podpisami zawodników Lazio jak przegrają 0-2 w finale?
zibi55

zibi55

(381/400) 14.05.2026 17:09
Niestety Lazio przegrało 0:2. Cieszy się za to Piot Zieliński. Podwójna korona Włoch to naprawdę dobry wyczyn.