preloader
Przejdź do głównej treści
8705005629376e7f84d78a0abf6de304914514

8705005629376e7f84d78a0abf6de304914514

Gol Molnara golem sezonu w Ekstraklasie!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7169

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (13)

Lobo

Lobo

(42411/48000) 26.05.2026 08:28
Bramka ładna, to fakt. Szkoda tylko, że nie mógł pokazać na co go stać przez cały sezon.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 26.05.2026 08:39
Gol "stadiony świata" ale w przegranym meczu, więc cieszyć się nie ma z czego.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 26.05.2026 09:04
Gol piękny. Ale to jeden z nielicznych pozytywów jego transferu do nas. Zobaczymy jak będzie prezentował się po tak ciężkiej kontuzji. No i nie zapomnijmy, że nie jest to typowa 9.
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 26.05.2026 09:58
Brawo! Fajnie, że zwyciężyliśmy chociaż w takiej kategorii, ale fakt, że brameczka piękna:)
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 26.05.2026 10:20
W sumie to zasłużenie. Molnar i Greenwood zaczęli dobrze. Z przytupem Juwara też rokował dobrze. Odwrornie niż Cuic, który potrzebował 2 miesięcy by się rozkręcić. Czasem się zastanawiam czy najgorszym nabytkiem nie był Thomasberg po prostu.
1962

1962

(62481/72000) 26.05.2026 11:02
Tak, zasługuje na najładniejsza bramkę sezonu. Brawo za dogranie, brawa za decyzje strzału z tej pozycji. Widać że chłopak ma umiejętności i potencjał, będzie super, jak zademonstruje je w nowym sezonie,
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.05.2026 11:45
To było zaj Ebi ste!
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 26.05.2026 14:05
Choc jedno wyróżnienie w Ekstraklasie!! Gol palce lizać! Molnar wracaj jak najszybciej!! Zaraz zgrupowanie i nowy sezon ( no chyba już nie nieśmiertelności)
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 26.05.2026 17:03
W końcu jakieś wyróżnienie dla Pogoni. Liczę, że przyszłym sezonie będzie więcej niż jedno.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 26.05.2026 19:48
Do gabloty.
ao

ao

(13588/18000) 26.05.2026 19:51
Piękny gol. Za x sezonów nie będzie się pamiętać całorocznej "padaki" tylko taką perełkę. ????????????
19DDD48

19DDD48

(235334) 26.05.2026 22:37
Jaki status węgra? Gratulacje Molnar!
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 27.05.2026 13:50
Pięknie się z nami Molnar przywitał