preloader
Przejdź do głównej treści
87050037633e90b6b9bbe7534e0d26d2d44712

87050037633e90b6b9bbe7534e0d26d2d44712

Gorgon: Ja w Pogoni? Jakieś rozmowy pewnie będą...

- W Pogoni miałem przepiękny czas w mojej karierze. Na zawsze będę pamiętał co się działo na tym stadionie, jak żyliśmy z kibicami, jaka była atmosfera, jaką mieliśmy drużynę. Ten czas dał mi bardzo dużo. Poznałem fantastycznych ludzi. To wszystko sprawiło, że tak dobrze się w tym mieście czuję, że zostaję na dłużej - powiedział Gorgon. - Kochałem przyjeżdżać na ten stadion aby trenować i grać mecze. Po meczu na Pogoni wracałem zadowolony. Będzie tego brakowało życia piłkarskiego. Nie oszuka człowiek wieku. W biznesie tym szuka się młodych zawodników i taki moment nadszedł. W Austrii nie do końca byłem szczęśliwy i przyszedł dobry moment aby zakończyć karierę.

Kibice wskazują, że Gorgon byłby wartością dodaną w klubowych gabinetach odpowiedzialnych za zespół lub za akademię. Czy jest szansa, że może pracować w klubie?

- Zobaczymy. Jakieś rozmowy pewnie tu będą. Wszystko powoli. Jeździłem teraz wiele kilometrów autokarem z Pogonią, Altachem... Trzeba trochę nogi rozprostować, poukładać sobie wszystko w głowie, bo wiele myśli po niej chodzi. Zobaczymy co przyniesie przyszłość - opowiada Gorgon.

Były Portowiec pytany był także o ocenę kończącego się sezonu w wykonaniu Pogoni.

- Myślę, że wszyscy widzieliśmy jak drużyna była budowana w dużej części od zera. Czasami się to udaje, ale było tu wielu nowych zawodników i taka szatnia zanim się zgra, zanim stanie się rodziną, to zajmuje czasu. Jestem przekonany, że po słabszym sezonie przyjdzie ten lepszy - mówi były zawodnik Pogoni. - Myślę, że trzeba dokręcić sporo śrubek i nie ma co liczyć na szczęście. Trzeba zainwestować bardzo dużo pracy i znów ułożyć klocki. Oby nie za dużo. Po słabszym sezonie przychodzi lepszy i życzę, żeby Pogoń znów grała o najwyższe cele.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5618

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

marek9636

marek9636

(107076) 23.05.2026 23:07
Jakby skończył jakieś sensowne kursy, to zapraszamy, bardzo inteligentny zawodnik
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 23:07
Widziałbym go u nas. Jakaś wodąca rola w naszej Akademii? Grał w kilku ligach, sporo widział, przeżył. Ma bogate międzynarodowe doświadczenie, kontakty, zna Pogoń i ekstraklasę. Był u nas lubiany i nie złamała go nawet poważna kontuzja. Takich ludzi w klubie potrzeba
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42697/48000) 23.05.2026 23:34
Bardzo lubie Alexa, sympatyczny i pozytywny gosc. Jesli chodzi o jakas posade w naszym klubie.... hmm oczywiscie bardzo bym chcial miec takich ludzi jak on, inteligentnych, wladajacych spokojnie angielskim i niemieckim, ale jak on sobie by poradzil w tej nowej karierze pozawodniczej, tego nie wiem. Oczywiscie zycze mu jak najlepiej, kto wie moze i w Pogoni :-)
bravoboss

bravoboss

(248/300) 24.05.2026 00:07
Mądrego to i dobrze posłuchać Alex super gość. Tu ukłony dla Mroczka, który nie olał go po ciężkiej kontuzji. To dlatego ma granatowo-bordowe serce. Fajnie gdyby dostał szansę na trenerski początek u nas np w akademii
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 24.05.2026 01:06
Jesteś Portowcem !
Robson

Robson

(8146/9600) 24.05.2026 01:40
Niech wraca do Szczecina! Na miejsce tego trutnia Kaslera.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 24.05.2026 02:19
Fajny gościu, sam mówiłem że płacimy za inwalidę, ale z perspektywy czasu może rzeczywiście mógłby nam jeszcze wiele dać. Jako mentor, skaut, pracownik a docelowo może i prezes akademii jeśli grosik nie wciśnie tam siebie albo żony.
j27

j27

(22560/24000) 24.05.2026 05:34
Kurzawa-wyrzuca Lechie Fornal-utrzymuje Widzew Wleciałowski daje puchary GKS A My mamy greenwoda i juware.
mark

mark

(124595) 24.05.2026 10:28
My mamy ciebie,bye bye Kurzawa do 2 ligi.
19DDD48

19DDD48

(235334) 24.05.2026 12:16
Alex to niesamowity gość. Do tego bardzo doswiadczony z wieloma kontaktami. Biegle mówiący w kilku językach. Na takiego gościa warto byłoby postawić, jako np dyrektor sportowy lub ktoś kto wspomaga transfery. No chyba że chciałby iść w szkolenie, trenerkę... Tu też by się nadawał. Fajnie byłoby go znowu zobaczyć w Klubie w odpowiedniej dla niego roli. Pozdrawiam Alex, wracaj z rodziną do Szczecina !!!