preloader
Przejdź do głównej treści
870500af87de11528190ee10de0564bd2f8a7b

870500af87de11528190ee10de0564bd2f8a7b

Greenwood wyjechał na testy medyczne

Dziś portal Goal.pl poinformował, że Sam Greenwood zwrócił na siebie uwagę Bristol City, który chce go pozyskać. Sprawdziliśmy jak dokładnie wygląda sytuacja.


Sam Greenwood w minionym sezonie rozegrał 20 spotkań w PKO BP Ekstraklasie w których strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty. Do tego dołożył dwa mecze w Pucharze Polski.

Efekt i oceny gry piłkarza z Anglii były jednak kiepskie. Zawodnik, który rozbudzał nadzieje, rozczarował i to mocno. Już w końcówce sezonu mówiło się, że Pogoń będzie chciała rozstać się z nim.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje o tym, że piłkarz wzbudza zainteresowanie Blackburn i Trabzonsporu. Ostatecznie padnie najprawdopodobniej na Bristol City.

Z naszych informacji wynika, że kluby osiągnęły porozumienie w sprawie transferu definitywnego, a piłkarz dostał zgodę na testy medyczne i dziś opuścił Szczecin. Warunki transferu? "Dobre dla Pogoni" usłyszeliśmy od ważnych osób w klubie.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5804

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.06.2026 18:02
grac taki piach przy takiej pensji to nie dopuszczalne, sprzedac i szukac jakiegos rozgrywajacego bo przy taktyce 4-3-3 nowego trenera cienko to widze, chociaz jednego kreatywnego jak pozo
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 23.06.2026 18:05
Więc jeśli tak się stało krótko napiszę. Żegnam ozięble. Jeśli odejdzie nie ma w sumie czego żałować. Miał w sumie dość czasu by pokazać czy jest coś wart. W historii Pogoni byli gorsi piłkarze zagraniczni. Ale to przecież żaden argument za tym by miał dalej obciążać budżet. Zakładam, że w jego miejsce przyjdzie ktoś zdecydowanie lepszy. Jeszcze tylko gdyby udało się pozbyć tego pasożyta Legendę Białego stoku. Wtedy będę ukontentowany!
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 23.06.2026 18:06
Jeżeli rzeczywiście przyszedł za darmo a uda się go pogonić za hajsy, to i tak duży plus dla AH za ten deal
s23ryf

s23ryf

(743/800) 23.06.2026 18:10
@ZaWa może i finansowo klub wyjedzie na tym na plus, ale co nerwów nadszarpnął mi i innym kibicom to żadne pieniądze tego nie zwrócą.
WiktorianMKS

WiktorianMKS

(2593/2800) 23.06.2026 18:13
Mam nadzieję że schodząc z jego zapewne niemałego kontraktu, jednocześnie przeznaczy się te środki na zainwestowanie w dwóch ŚO którzy są potrzebni na wczoraj.
k0r

k0r

(77993/96000) 23.06.2026 18:16
Dobrze Go opakować w folię bąbelkową, żeby broń boże, się nie uszkodził w podrózy. I dla zachęty dorzucić kubek, breloczek i długpisy. #SamMusisz
tomkotvitza

tomkotvitza

(575/600) 23.06.2026 18:24
Potrzebujemy dwóch jakościowych stoperów, i będzie dobrze. Atak wzmocniony, środek jeszcze bardziej (Przyjście Dziczka, odejście Greenwooda), skrzydła, Mukairu Agger też powinny dać radę, a może wróci TurboGrosik, a zniknie gdzieś DusiGrosik. Powinniśmy walczyć o top 3., zwłaszcza jeśli trener to poukłada.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 23.06.2026 18:26
Jedz chłopino i mocno się tam postaraj Jakoś tutaj u nas ci nie po drodze Powodzenia i trzymam kciuki mocno i Jakuby w górze u nóg za twoje pozytywne testy
olny POGOŃ

olny POGOŃ

(9012/9600) 23.06.2026 18:36
Dołozyć w pakiecie Juware i Ndiaya.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 23.06.2026 18:38
Jeżeli, słowo klucz, zostanie Szalai to potrzebujemy jeszcze jednego stopera . Jest Kera opcjonalnie może zagrać tam Borges. Bardziej potrzebujemy gości na obie flanki obrony ( nie zdziwię sie jak Ali odejdzie po mistrzostwach,) i jednak ktos na kierownicę do pomocy. Nie wiemy co z Pozo. Zobsczymy tez w jakim stanie będzie Molnar po kobtuzji. Także in jeszcze z 4 graczy, out wiadomo kto
Masta

Masta

(77727/96000) 23.06.2026 19:01
Dobrze, że nie na testy piłkarskie bo obawiam się, że by ich nie zdał.
marek9636

marek9636

(107074) 23.06.2026 19:46
Bristol City agree deal to sign Sam Greenwood from Pogon Szczecin for £2m + add-ons
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 23.06.2026 20:05
Tęsknić nie będę
1962

1962

(62481/72000) 23.06.2026 20:07
Trzymajmy kciuki, aby przeszedł testy i już nie wrócił do Szczecina. Dziękujemy..Dziękujemy
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 23.06.2026 20:13
2 miliony funtów z bonusami za Greenwooda? Ten Alex to naprawdę jest Biznesmen. Wziął za darmo "szrot", a potem sprzedał za prawie 10 baniek PLN??? Jeszcze po MŚ pewnie Aliego opchnie za jeszcze więcej do jakiegoś ZEA, Kataru albo może i nawet do Arabii i będzie miał hajsu na transfery w ch..olerę.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 20:30
Sam wypadnij dobrze na testach i...nie wracaj do Szczecina!!!! Niech Klub odeśle twoje sprzęty....Inpostem!!!!
mark

mark

(124595) 23.06.2026 21:04
Jak za darmo? Wielokrotnie tu i tam czytalem ze Pogon czyli Alex zaplacil za niego 4mln €,w co raczej trudno byöo uwierzyc
kredens

kredens

(47306/48000) 23.06.2026 22:54
@mark mam tak samo, przeciez kazde medial w postaci meczyki, weszlo czy kanal sportowy pisali, ze to bedzie najwiekszy transfer Pogoni jak nie ekstraklasy w historii na tamten moment. zatem jakie za darmo, o czym wy mówicie?
brw

brw

(2925/3200) 23.06.2026 23:57
Transfermarkt podaję, że Pogoń za Greenwooda dała 2mln euro
19DDD48

19DDD48

(235334) 24.06.2026 00:18
Powodzenia Sam. Obyś odpalił w nowym Klubie a Pogoń zarobi wtedy na kolejnym transferze!