preloader
Przejdź do głównej treści
8705004b5dc8bf75053700c9c502167dfefb71

8705004b5dc8bf75053700c9c502167dfefb71

Grilluj przy Twardowskiego przed meczem z Wisłą!

Dwie godziny przed meczem z Wisłą Płock, w niedzielę, o g. 15:30, na parkingu zlokalizowanym od strony ul. Witkiewicza, przy "Rodzinnym Porcie Kibica", pojawi strefa grillowa. Będziecie w niej mieli okazję skosztować specjałów prosto z granatowo-bordowego rusztu.

Do Waszej dyspozycji w przystępnej cenie będą kiełbasy, karkówki, szaszłyki, świeże pieczywo, kolby kukurydzy, tzatziki i ziemniaki. W naszym menu znajdzie się również piwo oraz inne, chłodne napoje.

Do zobaczenia na wspólnym grillu, Portowcy!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2215

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 29.04.2026 20:01
Oby naszym piłkarzykom nie udzielił się majówkowy klimat z ostatnich lat. W sumie można powiedzieć, że mamy przed sobą 4 finały a to źle wróży
Miru

Miru

(6180/6400) 29.04.2026 20:22
Zapraszamy na szczyny których nie da się włożyć do ust w promocyjnej cenie 15zł.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 29.04.2026 21:56
Fajna sprawa. Piwo natomiast wcale nie jest takie złe od jakiegoś czasu. No chyba że ktoś ma kubki smakowe popalone Bosmanem, to może być różnie :)
Romano69

Romano69

(17621/18000) 29.04.2026 22:38
Siostry i bracia po szalu, pragnę z serca podziękować za pomoc AO, Luce i Grzegorzowi M. za wsparcie finansowe. Do uratowania mnie brakuje niecałe dwieście złotych. Kiedyś uratowaliście mi życie i wysłaliście mnie do najlepszego fachowca od chorób beznadziejnych, pomóżcie mi proszę i teraz.Pomożecie? Na mojej zrzutce jest numer mojego konta. Życzę Wam zdrowia. Pozdrawiam. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5