preloader
Przejdź do głównej treści
8705006cb69e93f10ce9014722698103db3c32

8705006cb69e93f10ce9014722698103db3c32

Grosicki będzie gotowy na mecz z Jagiellonią?

Przed meczem z Wisłą Płock nie było wiadomo, czy kapitan zespołu zdąży dojść do pełnej sprawności. Wtedy, dwa dni przed meczem podjęto decyzję, że Grosicki dostanie okazję do dalszej rekonwalescencji. Pytaliśmy piłkarza w środę czy jest już gotowy do gry.

- Wyszedłem na trening z drużyną i uczestniczyłem w większej jego części, jednak nie w całym. Mam nadzieję, że jutro (czwartek) będzie już lepiej i będę pracował na pełnej intensywności przy wszystkich ćwiczeniach - powiedział nam Grosicki.

Słowa te w czwartek potwierdził na konferencji prasowej trener Thomas Thomasberg.

- Grosickiego nie będziemy szczególnie oszczędzać. Gdy będzie gotowy, to z pewnością z niego skorzystamy. Czy od pierwszej minuty, czy z ławki, to zobaczymy. Wczoraj odbył jeszcze niepełny trening, ale dziś trenował z nami już w pełnym wymiarze i spodziewam się, że tak samo będzie jutro. Powinien być więc gotowy na starcie z Jagiellonią - ocenił szkoleniowiec.

Grosicki w swojej karierze zagrał jedenaście razy przeciwko Jagielloni, którą reprezentował też jako piłkarz. Strzelił w tych meczach pięć goli i zanotował 3 asysty. Równie często strzelał Zagłębiu, Cracovii i Legii.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1716

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 08.05.2026 10:39
Moim zdaniem...zwycięskiego zespołu sie nie zmienia!! Niech GROSZ... sie kuruje dalej! .... Wystawienie innego składu na Jagę to będzie sabotaż trenera TT.... ... Jaga w słabej formie ...przypilnować Pululu i Imaza i grać skrzydłami i będzie ok!!
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 08.05.2026 10:49
Zwycięskiego składu się nie zmienia ????
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 08.05.2026 11:13
Trenerze posłuchaj choć raz, nie wystawiaj legendy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27207/36000) 08.05.2026 11:18
bron cie panie boże niedosyć ze nic nie gra, sie nie wraca to jeszcze irytuje zawodnikow z druzyny
Pogodniak77

Pogodniak77

(5654/6400) 08.05.2026 11:43
Wstyd, że tak najeżdżacie na swojego wychowanka. Zamiast dać mu otuchy i wspomóc piłkarza, gdy jest w dołku, to go jeszcze kopiecie. Nieładnie… Ciągle wypominacie mu kontrakt , może lepiej sami spójrzcie w lustro. Typowa polska mentalność. A to, co dzieje się na forum, to już w ogóle masakra. Grosik strzeli gola z Jagą, zaliczy asystę i nagle opinia zmieni się wam o 180 stopni. Prawda jest taka, że wieku nie oszukasz, ale przez te lata dał nam naprawdę wiele, będąc dwukrotnie gwiazdą Ekstraklasy. Wymieńcie mi jednego Polaka, który po powrocie do Ekstraklasy w jego wieku osiągnął więcej.
PK91

PK91

(2362/2400) 08.05.2026 12:20
Lepiej nie bo nawet punktu nie przywiozą.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 08.05.2026 12:29
@Pogodniak77 piszesz " Prawda jest taka, że wieku nie oszukasz, ale przez te lata dał nam naprawdę wiele" 1. skoro wieku nie oszukasz, to niech odpoczywa 2. dał przez te lata, to on dwa puchary Jadze, a nie Pogoni, a w tym sezonie zawalił całkowicie co najmniej dwa mecze (w tym jeden właśnie z Jagą), na wiosnę nie zagrał ani jednego dobrego meczu i zamiast DAĆ nam w tym porąbanym sezonie puchary, to DAŁ nam walkę o utrzymanie, zgodnie z własną deklaracją. Za zasługi to można brązowy krzyż dostać, a nie grę w wyjściowym składzie bez kondycji.
Rilzu

Rilzu

(2014/2400) 08.05.2026 12:34
@Pogodniak77 tak masz rację można dać mu otuchy itd w sytuacji jak kocha klub i zrobić dla niego wszystko a jedyne co zrobił to obciążył budżet płacowy jak się tylko da bo zna swoją wartości która nie jest jak na początku jak przychodził ale on myśli że jest jak CR7 czym starszy tym lepszy.
Żelechowo

Żelechowo

(2155/2400) 08.05.2026 12:45
@Pogodniak77 otuchy to można dodać młodemu piłkarzowi, któremu nie wyszedł jeden czy drugi mecz, a nie staremu koniowi, który prawie całą rundę nic nie gra. I wciąż nie wiem co on nam takiego dał (dobrego) i co z nami osiągnął. Bo dwa przegrane finały PP pamiętam doskonale. Zwłaszcza ten z Wisłą.
Elcamino

Elcamino

(454/600) 08.05.2026 13:07
Życzę mu aby był zdrowy i gotowy, ale jednocześnie pragnę aby trener nie wpuszczał go na boisko. Z taką formą, podejściem do gry obronnej, przekonaniem o swojej zaje-bistości i destrukcyjnym wpływem na drużynę ten sezon do końca powinien ogladać z ławki. Jesli chce jeszcze grać w Pogoni to musi o 180 stopni zmienić swoje podejście. Aktualnie jest obciążeniem finansowym i mentalnym.
mark

mark

(124595) 08.05.2026 13:13
Oby nie
mark

mark

(124595) 08.05.2026 13:15
Pogodniak77,w jakim on jest dolku? Zycze wszystkim takich dolkow????.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 08.05.2026 13:22
@Pogodniak77 przerżnięte dwa finały PP, znikanie w najważniejszych meczach, od kilku lat przepłacany bo nie dowozi za tyle ile kasuje. O czym ty gadasz? A teraz jeszcze żonę wcisnął do klubu. Coś tam dał, ale w najważniejszych momentach przechodził obok meczu. Przedłużenie tego kontraktu to jest więcej niż skandal. Nie, nikt nie zmieni zdania jak załaduje hattricka w Białymstoku, bo jeden mecz niczego nie zmienia, chyba że jest to finał PP.
zabolportowiec

zabolportowiec

(1107/1200) 08.05.2026 15:25
@Pogodniak77 ja cię popieram ????Grosik to legenda a że ma słabszy sezon to fakt ale cała drużyna ma słabszy sezon a wszyscy na nim psy wieszają od dawna jakby tylko on sam musiał grać! Grosik jestem zawsze za Tobą ????????????
James

James

(42134/48000) 08.05.2026 17:32
Kamil, to ważny mecz by zdobyć choć 1 pkt. A jak ważny mecz to wszyscy wiemy, łącznie z Tobą, że znikasz w ważnych meczach. Zoooostaw to, to nie dla Ciebie.
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 08.05.2026 20:05
Nie no spoko, przydałby się - na ławce w meczu Rezerw - to jest niestety aktualny poziom Kamila i - kolejne niestety - lepszy już nie będzie.
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 08.05.2026 23:29
Ok ale co najwyżej z ławki w 80 minucie. Nie widzę innej opcji. Jeśli TT wystawi go od 1 min to będzie to jakaś kpina i jawne osłabianie drużyny. Obyś tego kur*** nie zrobił Panie Trenerze, niech Cię ręka boska broni.