preloader
Przejdź do głównej treści
8705005690b9f050c6647e55aaedb8f0025e74

8705005690b9f050c6647e55aaedb8f0025e74

Grosicki walczył z czasem, zdąży na Jagiellonię?

Grosicki w meczu z Lechem Poznań w jednym ze starć nabawił się kontuzji kostki i po przerwie musiał opuścić boisko. Przed meczem z Cracovią pracował jedynie z fizjoterapeutami i pewnym było, że do Krakowa nie pojedzie. Przed meczem z Wisłą Płock trenował już indywidualnie. W czwartek trener Thomasberg nie chciał zdradzać czy będzie mógł zagrać.

- Poczekamy i zobaczymy. Nie był gotowy na ostatni mecz. Dziś widziałem go w klubie. Póki co niech pozostanie tajemnicą, czy zagra w niedzielę - mówił czwartek szkoleniowiec Pogoni.

Gdy pytaliśmy go w niedzielę po meczu o nieobecność kapitana Pogoni, zdradził już więcej.

- Dziś, mówiąc szczerze, w czwartek myślałem, że będzie gotowy zagrać. W piątek w trakcie pracy z zespołem ból był jednak zbyt duży i nie mogliśmy ryzykować - dodał Thomasberg.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7707

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (33)

Anathema

Anathema

(39736/48000) 05.05.2026 09:34
Juz nam ostatni mecz z Jagiellonia spartaczył. Dla mnie moze sie kurować do konca sezonu. A najlepiej jakby na koniec sezonu postąpił uczciwe i udal sie gdziekolwiek tam sobie chce, byle z dala stąd. Ale zakładam ze daremne moje sugestie, bo gdzie takich naiwnych znajdzie by mu płacili za sabotaż jakim nas raczy
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 05.05.2026 09:34
Nikt na niego nie czeka a drużyna bez niego gra dużo lepiej.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 05.05.2026 09:43
Trzymać go jak najdalej i jak najdłużej od szatni i tam niech sobie walczy z czasem ile chce,wszyscy widzą , że bez niego i zielonego drzewa drużyna funkcjonuje dużo lepiej ,no prawie ,bo nasz sztab i dziennikarze i komentatorzy to są w nim zakochani
Anathema

Anathema

(39736/48000) 05.05.2026 09:48
@fan emigrant i koledzy eksperci i cale to kółko wzajemnej adoracji i roznej maści agitatorzy.
dj maks

dj maks

(10490/12000) 05.05.2026 09:48
.. zauważalne, że kiedy turbodusigrosza nie ma na placu, to drużyna zaczyna grać swobodniej i pokazuje powoli swój potencjał. w niedzielę Kamil na trybunach ( nie w szatni!) i potencjalny napastnik strzela swojego gola n1 i nr 2 z opcją na trzeciego. swoją drogą patrząc na wyluzowanego naszego kapitana i bijącego od niechcenia brawo po kolejnych bramkach portowców nasuwa mi się z automatu numer Dire Straits - Money for nothing. idealny dla niego hymn-motto (zamiast My Portowcy) podczas pobytu w pogoni na przedłużonym kontrakcie. Kamil, jeżeli faktycznie zależy ci na tym klubie, trzymaj się od szatni i boiska z daleka przynajmniej do końca sezonu, może pomóż froniowi w utrzymaniu rezerw w 3lidze, a jeżeli spadną to w awansie w przyszłym roku
ZaWa

ZaWa

(14643/18000) 05.05.2026 09:59
oby nie zdążył z czasem
Gervonta?

Gervonta?

(505/600) 05.05.2026 10:06
A co jest znowu z juwara ze nawet w kadrze go nie ma?
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 05.05.2026 10:07
Oby NIE
Cezar

Cezar

(11371/12000) 05.05.2026 10:22
Zdąży? Chłop jest bez formy i ostatnio nie grał. Nie może osłabiać drużyny swoją formą. Zwycięskiego składu się nie zmienia.
1969

1969

(37259/48000) 05.05.2026 10:23
Wziąć go do Białegostoku i zostawić u Kuleszy pod domem. Albo po drodze zostawić Borkowi w Warszafce.
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 05.05.2026 10:28
Oby już więcej nie zakładał naszej koszulki. Starczy już dojenia klubu i beki z kibiców. grosicki ODEJDŹ Z POGONI
Matul

Matul

(4442/4800) 05.05.2026 10:29
@Gervonta???? ptaki śpiewają, że już go w Pogoni nie zobaczymy (:
ZaWa

ZaWa

(14643/18000) 05.05.2026 10:31
Juwara chyba znowu coś naskrobał, ma zakaz wstępu do szatni
Maciek

Maciek

(40961/48000) 05.05.2026 10:47
Kingbruslikaratemiszcz- druzyna z nim czy bez niego gra taka sama padake. To ze wyfaje sie niektorym ze jest lepiej to zludzenie, bo graja z druzynami na podobnym poziomie. Mecz z jaga pokaze czy graja lepiej.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 05.05.2026 10:49
Zwycieskiego skladu sie nie zmienia niewazne kim jest pauzujacy zawodnik
bigulon

bigulon

(1358/1600) 05.05.2026 10:59
Oby nie zagrał. Nie to że życzę mu źle ale lepiej niech cieszy się słońcem na trybunach w zdrowiu.
Mario84

Mario84

(3399/4800) 05.05.2026 11:42
Przecież jak nie ma turbodojarki na boisku to nie przegrywamy. Gliwice, Kraków, teraz nafciarze. To są fakty, a nie antypatia lub sympatia. Alex popełnił wielki błąd przedłużając z nim kontrakt. Byłyby jeszcze 2 miesiące, dziękujemy za nic i nara.
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 05.05.2026 11:52
Dla nas bol, to go ogladac.
lero

lero

(74645/96000) 05.05.2026 11:53
Jak na gadżet, to strasznie drogi jest ten grosik, więc lepiej niech już więcej nie gra, bo może się całkiem rozlecieć i żaden kolekcjoner go już nigdy nie kupi, bo nawet do pamiątkowej gabloty nie będzie się nadawał. Niech siedzi na meczach w loży. Tam mu nic nie grozi.
TritumX

TritumX

(21107/24000) 05.05.2026 11:57
To przedluzenie to byl gigantyczny blad, a juz moglismy odliczac miesiace do konca kontraktu Grosickiego, zostalyby niecale 2 miesiace. A tak bedziemy holowac starego dziada bez formy, w czerwcu mu oficjalnie stuknie 38 lat. Rownia pochyla, nic z tego nie bedzie. Jeszcze zone bez kwalifikacji wkrecil do damskiego zarzadu i sam bedzie sie pchal do pierwszego po zakonczeniu kariery. Przez wlasciciela jestesmy teraz skazani na Grosickich.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 05.05.2026 12:17
Kamil niech sie spokojnie wyleczy, bo jest nam bardzo potrzebny ale zdrowy. Znam Kamila i wiem ze jego ambicja nie pozwala czasem mu odpuscic. Dlatego tym razem ze dojdzie do siebie i w koncu bedzie moglznowu zjesc ta lige na sniadanie, tak jak to zawsze robil. Wracaj jak najszybciej, ale w pelni zdrowy! Wtedy bedziemy spokojni o forme naszego Kapitana :)
keybo

keybo

(7031/9600) 05.05.2026 12:45
To, co się dzieje w komentarzach, to nie jest „opinia kibiców” to jest klasyczny objaw frustracji, która szuka najłatwiejszego celu. I padło na Grosickiego, bo jest największym nazwiskiem. Problem w tym, że połowa tych tez to zwykłe odklejenie od rzeczywistości. Twierdzenie, że drużyna „gra lepiej bez niego”, jest wygodne, ale płytkie. Pogoń nie zaczęła nagle grać lepiej po prostu trafiła na mecze, w których mniej bolały jej własne braki. Różnica jest taka, że bez Grosickiego spada jakość indywidualna i kreatywność, tylko chwilowo nie było to brutalnie obnażone. To nie jest poprawa, to jest iluzja wynikająca z kontekstu przeciwników. Drugi absurd: robienie z niego sabotażysty czy „dojarki”. Gość ma 38 lat i jest na końcówce kariery, problemem nie jest to, że „psuje drużynę”, tylko to, że klub dalej buduje wokół niego oczekiwania, których on fizycznie nie jest już w stanie regularnie dowozić. To nie jego wina, tylko złego zarządzania. Najbardziej kompromitujące jest jednak to skrajne wahadło: albo „wynocha z klubu”, albo „zbawca, wróć i ratuj”. Zero środka, zero chłodnej oceny. A prawda jest banalna i niewygodna dla obu stron: ???? Grosicki nadal może dać jakość, ale już tylko w ograniczonym wymiarze ???? nie powinien być fundamentem drużyny ???? i na pewno nie jest powodem wszystkich problemów Brutalny wniosek: kibice jadą po Grosickim, bo to łatwe. A realny problem leży wyżej — w tym, że Pogoń nie ma systemu, który działa niezależnie od jednego zawodnika. I dopóki to się nie zmieni, zawsze będzie potrzebny ktoś do obwiniania dziś Grosicki, jutro ktoś inny.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 05.05.2026 12:48
przed kontuzją był bez formy - on sam to wiedział i my tez aż nadto to widzieliśmy, więc kwestia czasu, czy zdąży to jedno ale drugie, to sens wpuszczania go na boisko, jak zdąży się wykurować. Wg mnie nie ma to sensu, bo skąd by nagle ta forma miała przyjść? Formę buduje się treningami a nie kuracjami, więc trenerze daj mu się spokojnie doprowadzić do ładu, a niech walczą o utrzymanie ci co walczyć chcą i potrafią
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 05.05.2026 12:59
<b>A już było tak dobrze ... </b> Cała drużyna rozkwitła, Adder się poczuł swobodniej, Bośniak strzela duplet, gramy na zero z tyłu, to k...a musi ten darmozjad znów się wepchać na krzywy ryj !!!
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 05.05.2026 13:01
@keybo - spadaj z tymi wnioskami z ChatGPT.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 05.05.2026 13:31
@keybo brutalny fakt, to za co on dostał podwyżkę? Za watpliwy marketing i jaszcze bardziej wątpliwe wyniki z przeszłości? Bo na pewno nie za to co pokazuje na boisku od dłuższego czasu.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 05.05.2026 13:45
@Anathema nie gadaj z botem, to są wygenerowane (a raczej wyrzygane) argumenty @keybo Poka prompta! Poka, poka!
Andre

Andre

(19176/24000) 05.05.2026 15:35
Niech spierd.... Czy wy zarząd nie widzicie że szatnia i kibice najzwyklej na świecie go poprostu już nie chcą. Jego czas już się skończył, a wy wtopiliście z nowym kontraktem bo się nas kibiców nie słuchaliście. Nie wiem, niech sobie go prezes w biurze na stadionie ustawi jako maskotkę, my już go oglądać nie chcemy. I wbijcie to sobie do łbów że Grosicki to nie jest żadna legenda, tylko łasy na kasę najemnik który ze względu na wiek piłkarsko nie znaczy już nic.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 05.05.2026 16:00
Kamil ustawił siebie i rodzinę i nic nam do tego. Wykorzystał okazję i myślę, że każdy by tak zrobił. Z drugiej strony gość wyraźnie nie daje sobie rady z opaską kapitana i minutami na murawie. Czy jest sens czekać na niego z utęsknieniem? Nie wiem ostatnie miesiące mówią, że nie. I tyle w temacie. Nie ma w mojej wypowiedzi hejtu, są fakty.
kecajtablet@gmail.com

kecajtablet@gmail.com

(1506/1600) 05.05.2026 16:18
I chwała Bogu że nie grał to wygraliśmy przynajmniej.Niech On sobie z ta swoją lalunią ogląda mecze z trybun. Trudno Alex przepłaciłeś,ale przeżyjesz to jakoś.
1962

1962

(62487/72000) 05.05.2026 17:41
To on nam w Szczecinie zmarnował punkty z Jagiellonią i nie widzę powodu, aby mieszać w składzie. Niech siedzi na ławce i czeka na swoją szansę, a może jakieś 5 minut dostanie w końcówce spotkania. Czas kończyć panie Kamil
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 05.05.2026 18:39
Najlepiej by było, żeby już nigdy nie zagrał w meczu o stawkę. Meczyk pożegnalny i do widzenia. Wystarcz że przypomnę sobie zeszłoroczny „występ” przeciwko Jadze w meczu o 3 miejsce. O wszystkich padliniastych występach od momentu przedłużenia kontraktu nie wspominając
mark

mark

(124595) 05.05.2026 22:20
Grocicki idz do Widzewa!