preloader
Przejdź do głównej treści
8705007164bc24cd64e27b51408458f35b1a34

8705007164bc24cd64e27b51408458f35b1a34

Grosicki zgłoszony do tytułu Ambasadora Szczecina

Dodatkowo poinformowano, że Adam Rudawski wraz z radnym Piotrem Kęsikiem zgłosił Kamila Grosickiego w Urzędzie Miasta Szczecin do nadania mu tytułu Ambasadora Szczecina - w uznaniu zasług dla miasta i wieloletniej promocji Szczecina w Polsce i za granicą.

Kamil Grosicki do tej pory zanotował 205 oficjalnych meczów w Pogoni Szczecin w których strzelił 57 goli i zanotował 58 asyst. W zakończonej już karierze reprezentacyjnej zanotował 101 oficjalnych meczów z orzełkiem na piersi w których zdobył 17 goli.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3171

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (43)

Arexx46

Arexx46

(2329/2400) 01.06.2026 12:07
To jakieś jaja? Jest 1 ale Czerwiec nie Kwiecień!!!!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 01.06.2026 12:07
Kpiny...
seba7605

seba7605

(4650/4800) 01.06.2026 12:14
Jeszcze przed szopkami z kontraktem mozna by to przyjac. Mimo szacunku do Kamila, to raczej nie jest zbyt trafiony tytul dla niego...
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 01.06.2026 12:22
Nie wierzę :D :D Mogli mu Order Odrodzenia Polski wręczyć za zasługi :D
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 01.06.2026 12:39
@ZaWa od Ministra Edukacji Narodowej dostanie złoty medal zasłużony dla polskiego szkolnictwa:)
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 01.06.2026 12:59
Skąd to zaskoczenie... Szczecin to w większości uśmiechnięci to wybrali sobie kogoś na swoim poziomie. Mam nadzieję, że na tej stronie będziecie informować o wszystkich sukcesach KG jak wybiorą go na ambasadora Szczecina i będzie projekt Pogoń Szczecin zdobędzie MP i PP W 2100 r. ... już mamy Szczecin Floating Garden 2050 ...no coż szkodzi obiecać,a w Szczecinie jest bardzo dobry grunt na takie obietnice ...
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 01.06.2026 13:03
To my nie mamy w zach pom innych kandydatów? Co Pan Kamil takiego zrobił, żeby reprezentować województwo? Co osiągnął istotnego poza zarobieniem pieniędzy? To może dorzućmy od raz Krychowiaka i Majdana Radka?
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 01.06.2026 13:10
Ciekawe ile za podpis wziął
TritumX

TritumX

(21093/24000) 01.06.2026 13:14
"W uznaniu zasług dla miasta" Jakich zasług?
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 01.06.2026 13:15
jaka pensja takiego abasadora? czy jednorazowo płatne?
mark

mark

(124595) 01.06.2026 13:33
Ja pierd. to już w Pogoni on jest ambasadorem NIEUDANSTWA to teraz kolej na cały Szczecin? Broń Boże!
Cezar

Cezar

(11371/12000) 01.06.2026 13:34
Jaka ekipa rządząca taki ambasador.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 01.06.2026 13:38
Pazerny wszędzie się wkręci ????????
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 01.06.2026 13:39
https://cdn.laczynaspilka.pl/cms2/prod/sites/default/files/styles/bpp_medium/public/2020-06/kamil_grosicki_tomasz_frankowski_superpuchar_polski_2010_0000115d14.jpg
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 01.06.2026 13:54
Oby tylko nie musiał się nigdzie publicznie wypowiadać bo będzie ambasadorem nieuctwa i wstydu , wystarczy że Pogoń skompromitował . Zaczynam się odkochiwać ze Szczecina. Może ten Gorzów nie jest w sumie taki zły? No nie wiem , nie wiem, Tu przynajmniej Zmarzlik jest ambasadorem miasta , no ale on jest sześciokrotnym mistrzem świata to chyba się nadaje
kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 01.06.2026 13:59
Moze na prezydenta
Anathema

Anathema

(39734/48000) 01.06.2026 14:02
Kumaci to lobbuja? No jaja jak beety i śmiech na sali
Anathema

Anathema

(39734/48000) 01.06.2026 14:08
Polityczny chłam, troche odzwierciedlenie tutejszej mentalności. A niego taki ambasador jak z jego zony byt w strukturach klubu. Je.ane układy i kolesiostwo. Poje.any kraj
Anathema

Anathema

(39734/48000) 01.06.2026 14:14
Podepnijmy go pod artystę i dorzucimy do emerytury
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 01.06.2026 14:24
I śmietanka z forum w końcu ma coś dla siebie. Teaz to się zacznie komentowanie...
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 01.06.2026 14:33
????????????
1962

1962

(62481/72000) 01.06.2026 14:37
Nie piszcie o tym szerzej, bo jak się w Białymstoku dowiedzą, to też będą go chcieli uhonorować, ale tam dostanie Żubra roku. Ogólnie, to znam ludzi w Szczecinie, którzy bardziej zasłużyli na takie tytuły, ale oni nie pchają się z klatą do odznaczeń. Gościu zjechał na łeb, strasznie!!!!!
Cezar

Cezar

(11371/12000) 01.06.2026 14:38
@Landsberg Za kilka dni wybieram się właśnie do Gorzowa. Ostatnio byłem trzy lata temu, nocowałem w camperze przy "kwadracie", remontowano ulicę w centrum. Gorzów ma swój klimat.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 01.06.2026 14:39
Niedługo lodówkę będziemy otwierać a tam kg11
lero

lero

(74626/96000) 01.06.2026 14:46
Jak to ma być żart, to mało śmieszny, taki w stylu uśmiechniętych ale niestety oni już tak mają, że ambasadora od pijawki nie odróżniają.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 01.06.2026 15:14
Może Ty się jeszcze k**** zajmiesz hodowlą jedwabników?
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 01.06.2026 15:25
Jak najbardziej tytuł ambasadora Szczecina Kamilowi się należy. Nie ma w mieście drugiego takiego sportowca który byłby tak znany i popularny. To że Pogoń zmieniła styl nic nie znaczy. Kamil zawsze był zawodnikiem grającym widowiskowo i skutecznie. Godnie reprezentuje nas nie tylko w kraju. Reprezentant Polski. Chyba jedyny któremu zależało jak żadnemu innemu reprezentantowi kraju. Jak Pogoń wróci do swojego DNA czyli gry widowiskowej i na atak to Kamil też jeszcze pokaże lwi pazur. A krytykom Kamila polecam wrócić do czasów jego gry za poprzednich trenerów.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 01.06.2026 15:39
@mirekmikesz wymień proszę "sukces", który Pogoń odniosła po przyjściu "Legendy Białegostoku". Przypominam, że przychodził do III zespołu ligi. Od tego momentu Pogoń z nim w składzie przegrała wszystko co można było przegrać tj.: 1./ w I sezonie jego pobytu medal MP w przedostatniej kolejce ligi z Górnikiem w Zabrzu 2./ 2 finały PP, z których 2-go maja 2024 był po prostu haniebny i zapisał się w annałach Pogoni Szczecin jako jedna z najwiekszych Jej kompromitacji tj. przegrana z grajacą totalny piach na zapleczu Ekstraklasy Wisłą Kraków, a forma Pana Kamila w tym spotkaniu była odzwierciedleniem jego postawy dzień wcześniej w hotelu... sam to przyznał w wywiadzie dwa tygodnie po meczu bodaj na łamach PS więc nawet szkoda o tym deliberować. 3./ Historia przedłużenia kontraktu z przełomu grudnia i stycznia tj. to wszystko co wtedy się wydarzyło oraz wypowiedzi Pana Kamila oraz Jego przyjaciół tj. p. Borka i Majdana by na końcu skasować 2 miliony złotych, dostać 200 tyś. miesiecznie by zostać etatowym "rezerwowym". COŚ JESZCZE?
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 01.06.2026 16:45
Wstyd na całą Polskę. Litości!
Cezar

Cezar

(11371/12000) 01.06.2026 16:50
@fran, Robert Frost napisał, o dwóch ścieżkach ujrzanych w lesie rano. Wybrał tę mniej uczęszczaną, reszta wzięła się z tego, że to ją wybrał. Ten chłop nie nadawał się na kapitana. Te wszystkie porażki to jedna błędna decyzja- mianowicie przekazanie mu opaski kapitańskiej. Reszta wzięła się z tego, że to on ją dostał.
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 01.06.2026 17:04
@Cezar a czy Ty czasem nie masz coś wspólnego z Kaliszem Pomorskim ? Jakby co to wpadaj na piwko
Andre

Andre

(19176/24000) 01.06.2026 17:15
Ale wiocha.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 01.06.2026 17:32
@Landsberg przebrnąłeś przez tekst o pokonywaniu 200 km żeby patrzeć na padakę, nieźle:) Ok, browar w ten czwartek.
andrzej.avnt

andrzej.avnt

(244/300) 01.06.2026 18:46
Chyba czystej mineralnej.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 01.06.2026 19:18
Nie no to ..kpina!! Nawet wielcy piłkarze w świecie nie są honorowymi obywatelami miast i.. wsi... O co tu chodzi?????? .... Panie Wojewodo troszkę rozumu by się przydało!!! ....... Kamil zero skromności.....
kolaborant 69

kolaborant 69

(24646/36000) 01.06.2026 19:36
Jednak Szczecin to stan umysłu !!!!! Dwa przegrane finały , pusta gablota , kłótnie i wojna z klubem o kasę , a tutaj taka niespodzianka…. Ambasador Szczecina w uznaniu zasług miasta i wieloletniej promocji Szczecina w Polsce i za granicą. Jaja jak berety. Obniżone standardy, i pyk K-in-G 11 dostaje za nic ( zasługi) nagrodę .
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 01.06.2026 19:37
@Cezar doprecyzuj
zibi55

zibi55

(381/400) 01.06.2026 19:47
Smutna prawda. Dopóki grasz, strzelasz bramki, reprezentujesz kraj, to wszystko w porządku, a jak kończysz karierę lub masz słabszy okres gry to naraz stajesz się darmozjadem i "wstydem". Pokażcie innego sportowca ze Szczecina, który dał tak dużo klubowi. Grał w Jagielloni, co z tego? Występował też w Legii, Sionie, Sivasporze, Renne, Hull i WBA. Czy to coś dziwnego w karierze piłkarza? Wrócił bo tak zapowiedział, bo o tym marzył. Pomógł utrzymać Pogoń na powierzchni. Dwukrotnie wybrany piłkarzem sezonu ekstraklasy. Mało? Przegrał puchary? A czy bez niego dotarlibyśmy do finału? Wstyd. Prawdziwy kibic naszego klubu nie zaatakuje Grosika. Smutno mi jak czytam wpisy pseudo kibiców.
Miru

Miru

(6180/6400) 01.06.2026 20:27
On powinien być ambasadorem Ducha Puszczy z Podlasia.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 01.06.2026 20:42
AHAHAHAHAHAHAHA
mark

mark

(124595) 01.06.2026 21:31
Twarz Przegrywu Ambasadorem? Tak tylko w Szczecinie..
kolaborant 69

kolaborant 69

(24646/36000) 01.06.2026 22:25
@zibi55 Powiadasz prawdę….. w piłkę nożna grał nasz K in G11 w Jagielloni, a w każdym innym zespole tylko występował …. Duża różnica. Za tą wojnę z klubem o pieniądze , nowy kontrakt i $$ za podpis to grubo przesadził. Podzieli szatnie, wykorzystał swoje nazwisko i kontakty w telefonie żeby inni wywierali presję na Pogoni i prezesie. Dostał to co chciał !!!! I co dał w zamian? NIC!!!!!! Wcześniej Przegrał wszystko co było do wygrania!!!! Innych co dali ciała powoli klub odsuwa a z nim będziemy się jeszcze męczyć przez rok albo dłużej. Qurwa Ambasador…… wstyd A ten co go tam chce wcisnąć to też zabłysnął. Następny wspaniały.
GT500

GT500

(28618/36000) 01.06.2026 23:14
Wojewoda Adam Rudawski chyba za bardzo się zasiedział i zaczyna słuchać sugestii idiotów. Tak, Grosicki przyciąga szkło, kilka się dobrze, ale nie prezentuje nic ponad. Proszę się wziąć w garść i nie robić ze Szczecina pośmiewiska.