preloader
Przejdź do głównej treści
870500c03f121d3c4f1fe62a80d0988e518d92

870500c03f121d3c4f1fe62a80d0988e518d92

Grzegorz Rybiński nie jest już prezesem kobiecej Pogoni

Grzegorz Rybiński to ceniony przedsiębiorca, wieloletni sponsor klubu i oddany kibic Pogoni. Funkcję prezesa sekcji kobiecej pełnił od marca bieżącego roku. Bardzo dziękujemy za wkład w rozwój Dumy Pomorza i życzymy powodzenia!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4749

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (25)

ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 01.06.2026 15:40
Grosicka robi czystki :D
Anathema

Anathema

(39734/48000) 01.06.2026 15:49
Grosicka na jego miejsce
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 01.06.2026 16:05
Hah, ale tam w gabinetach musi być wojna pod pięknym dywanem oficjalnych komunikatów ...
zxx

zxx

(3292/4800) 01.06.2026 16:15
Rybiński zrezygnował czy został zmuszony do rezygnacji?Dusigrosiccy w natarciu?
marek9636

marek9636

(107075) 01.06.2026 16:18
Ale to wszystko zapi******
mark

mark

(124595) 01.06.2026 16:19
Jak znam życie gorsi odchodzą lepsi czekali na ich miejsce?
TritumX

TritumX

(21093/24000) 01.06.2026 16:23
Kolejny lol Vahid zrobił z makijażystki CEO sekcji piłkarskiej i wielkie zdziwienie, że wszyscy się wykruszają... U nas to chyba juz nigdy nie bedzie normalnie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 16:25
podejrzane ze co drugi dzien ktos odchodzi a zastepcow nie widac :)) ludzie chyba uciekaja sami z tego bałaganu
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 01.06.2026 16:42
No i masz Grosickich. Nikt z nimi nie chce pracować? Kobieca piłka same sukcesy a wszyscy odchodzą.
yascoos

yascoos

(9438/9600) 01.06.2026 17:00
Popracował chłop kilka miesięcy z niejaką CEO Grosicką i pomyślał, że on swoim nazwiskiem nie będzie tego firmował. Są jednak na świecie ludzie, którzy nie zrobią wszystkiego za pieniądze.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 01.06.2026 17:10
Trener, prezes odchodzą. Coś tam musiało się stać, odpierdzielić. Podejrzane to wszystko. Trzeba czekać na rozwój wydarzeń. Tak samo jak w naszej Akademii. Mam wrażenie, że chaos zaczyna wkradać się w zarządzanie. No chyba, że Alex i Tan mają już zastępców, plany i pomysły tylko siedzą cicho.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 17:10
ciekawe ile grosik musial zejsc z konktaktu zeby zrobic żonie przyjemnosc
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 17:12
bo wiadomo ze alex za usmiech tego stanowiska nie dał ;p
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 01.06.2026 17:51
Trochę za dużo tych nagłych odejść.Cos nie halo
pawel

pawel

(64058/72000) 01.06.2026 17:57
Same odejscia. W ten lub inny sposob ale masowo. Ciekawe jak to teraz bedzie z zastapieniem tych wszystkich ludzi. Moze byc tak ,ze w ramach oszczednosci, kaszTan zajmie sie kobieca Pogonia, akademia, przygotowaniem fizycznym a w takze od czasu do czasu pyknie tez na stoperze. Co to dla niego....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 18:13
pan ozga zszedl troche z kontraktu i został specjalistą od ofensywy ;p
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 01.06.2026 18:43
Nowa miotła tnie wydatki i ..zamiata!!!! Więcej lajków droga Pani Prezes!!!!! ..... Za te wręczenie medali za wicemistrzostwo Polski to Masz u mnie....PAŁĘ !!!!!
Masta

Masta

(77726/96000) 01.06.2026 18:51
A jak tam Pani Grosicka? Co dotychczas wypracowała, coś zmieniła, coś zamierza wdrożyć?
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 01.06.2026 19:22
Z tego co widać to Pers by chętnie zaorał Akademię i skupił się tylko na 1 drużynie jak Raków. Opłać trenerów i personel , zakwateruj dzieciaki , dbaj o boiska to kosztuje wszystko i chyba zaczęło go to przerażać. Z tego co pamiętam to Mroczek szykował chyba pana Grzegorza na swego następcę w przyszłości. Koszta go przerażają a ludzie za frytki i miłość do Klubu pracować nie będą
Anathema

Anathema

(39734/48000) 01.06.2026 19:25
A ja mam podejrzenie, ze pilka kobieca Pogoni i jej sukcesy sa trochę nie na rękę i nyc może danie Grosickiej tej posady nosi znamiona sabotazu i destabilizacji organizacyjno instytucjonalnej i tym samym w dłuższej perspektywie uwalenie tego projektu. Winny stanu jakby juz jest podany na tacy jesli ewentualnie moje przypuszczenie sie sprawdzi. Cyniczne i wyrachowane ale jakby mialo to logiczne ekonomiczne przełożenie, czas pokaże na ile moja antycypacja ma cos na rzeczy
Doker

Doker

(8205/9600) 01.06.2026 19:47
Pogoń coraz mniej i mniej szczecińska.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 01.06.2026 19:51
Wystarczy posłuchać jakiegoś wywiadu z panną Grosicką. Chyba z partnerem skończyła tylko gimbazę i to też z problemami.
1962

1962

(62481/72000) 02.06.2026 08:03
Panie Alex, takie częste roszady w klubie powodują chaos i destabilizacje, a to nie służy atmosferze w drużynach Pogoni. Zdecydujcie się wreszcie, czego chcecie dokonać z naszym klubem,
Mierzynianin

Mierzynianin

(7781/9600) 02.06.2026 13:39
Naprawdę wierzycie w to co piszecie???? Kiedy wreszcie zrozumiecie iż wszystko co się dzieje w Pogoni czy jej spółkach zależnych to Vahid. Nikt inny nie ma nic do powiedzenia. Grosicka może mieć jedynie dobre chęci. Zadłużenie kobiecej drużyny to ponad 2 mln. Odchodzący Prezes i zarazem największy sponsor odchodzi. Alex chce pozbyć się tej drużyny i szuka naiwnego co przejmie ten okręt. Od następnego sezonu będziemy grać juniorkami. Kilku Paniom kończą się kontrakty więc resztę sobie dośpiewajcie.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 02.06.2026 22:42
Dziwicie się ,że niektórzy piłkarze i ch wybranki mają ledwo podstawowe wykształceni czy małe gimnazjum??? To proste kiedyś piłkarzyki olewali szkoły bo klub dawał kasę i .....się żyło i wiadomo ..balety a tam.hm panienki ,które polowały na takich Gości... Tak było.. Teraz jest pewnie inaczej ..bo szansa ..bo jak kopniesz dwa razy prosto w piłę a przy okazji strzelisz pare bramek...to zaraz zagranica i trzeba się uczyć.. angielskiego... ( choc młodzi coraz częściej zaliczają maturę) ..... Dlatego czasami na wysokich posadach można spotkać osoby z.. nadania a nie z kompetencji... Cóż życie...pieniądz