preloader
Przejdź do głównej treści
alex1

alex1

Haditaghi kusi kibiców na karnety

Cały czas trwa sprzedaż karnetów na mecze Pogoni Szczecin i zachęca do tego właściciel klubu - Alex Haditaghi. "Kusi" on kibiców kolejnym transferem.

Pogoń Szczecin cały czas jest aktywna na rynku transferowym. Klub musi pozyskać środkowych obrońców, a ostatnio pojawiły się informacje, że włodarze Dumy Pomorza namawiają do przyjścia Rifeta Kapicia z Lechii Gdańsk.

- Uważacie, że powinniśmy ogłosić nasz kolejny transfer gdy osiągniemy 6 000 sprzedanych karnetów sezonowych, czy poczekać do 7 000? Obecnie mamy ich 5 403 - napisał w piątkowy wieczór właściciel klubu.

Faktycznie Haditaghi będzie wstrzymywał się z ogłoszeniem kolejnego ruchu transferowego do momentu sprzedaży odpowiedniej liczby karnetów? Jak myślicie?

profil-jpg

Źródło: Własne Wyświetlenia: 1299

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Black Wars

Black Wars

(4395/4800) 27.06.2026 07:49
Dziwi mnie takie postępowanie Alexa. Najpierw pokaż kogo kupiłeś a potem zakup karnetów szybciej wzrośnie. Nikt z kibiców nie chce powtórki z tamtego sezonu.
sajmon

sajmon

(1774/2000) 27.06.2026 07:52
Pytanie powinno brzmieć nie „czy będzie” ale, „czy powinien”. Przecież czas biegnie, nowi potrzebni są w treningu o ile są podpisani i to na wczoraj. Marketing tu nie powinien być na pierwszym miejscu. O ile tak jest, to poczytuje to za błąd.
tomkotvitza

tomkotvitza

(575/600) 27.06.2026 08:01
Przecież nie musi być ogłoszony, żeby trenować. Wystarczy, że będzie podpisany.
sajmon

sajmon

(1774/2000) 27.06.2026 08:15
Prawda, ale to chyba ma być coś w stylu niespodzianki, a gdyby był w treningu to sprawa by się rypła.
Robson

Robson

(8148/9600) 27.06.2026 08:13
Ogłoszę, nie ogłoszę...Traktuj nas poważnie. Kupię karnet, nie kupię...
darecki73

darecki73

(45940/48000) 27.06.2026 08:15
A może by tak Alex najpierw transfery jako farma zachęty do zakupu karnrtów? A teraz to wygląda trochę jak szantaż i jak kupowanie kota w worku. Mam coś super dla ead ale pokażę później. S później się okaże, że w worku nie ma kota tylko dwie myszy.
darecki73

darecki73

(45940/48000) 27.06.2026 08:17
Dla was - miało być. Przydałaby się możliwość edytowania własnego komentarza.
gorilla2003

gorilla2003

(21576/24000) 27.06.2026 08:28
Może najpierw policzmy ile wpłynęło pieniędzy za 5403 sprzedane karnety i kogo za to zakontraktowano.
Bossman70

Bossman70

(19904/24000) 27.06.2026 08:34
Alex czeka być może z pokazaniem piłkarza bo ten jest w tej chwili zajęty graniem gdzie indziej ? Możliwe , że kogoś sprowadzi prosto z MŚ (Iran, Irak) ? Jak tak to ma jeszcze czas na pokazanie przyszłej naszej "gwiazdy".
Robbn

Robbn

(303/400) 27.06.2026 08:59
Kto jest w tym równaniu kijem, a kto marchewką? Karnetów i tak nie będzie sprzedanych pod 7k bo oferta jest dramatycznie słaba (i dla przedłużających, a tym bardziej dla nowych). IMHO, liczba z ostatniego sezonu +/- lub niewiele więcej, jeśli nagle ogłoszone zostaną jakieś 'wow' transfery.